Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

E. Umbach
Startprijs 100 EUR

E. Umbach ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, "Ein Seltener Fang" 35x27cm. Cond.: R-G

Beeld, hond Barsoi
Resultaat: 100 EUR

Grote porseleinen figuur ca. 1950 voorstellend 2 Barsoy nr. 5203 in goede staat 20x26x11cm.

2 Figuren Guan Yin
Startprijs 40 EUR

Twee oude porseleinen Guan Yin figuren 20e eeuw in goede staat 18,5cm.

Stilleven
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op papier, stilleven interieur 55x25cm. Cond.: R-G

Chinees vaasje, blauw
Startprijs 35 EUR

Chinese vaas met floraal decor 20e eeuw in goede staat 18xø10cm.

2 Kantonese borden
Startprijs 50 EUR

Twee Kantonees porseleinen schotels met floraal decor, 19e eeuw (randschade) 22-24cm. Cond.: M

5 Kop, 3 schotels
Startprijs 50 EUR

Vijf prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en 3 schotels. Gesigneerd en met diepblauw floraal decor in vakken. Mooie kwaliteit en gaaf 5x9,2cm. en ø14cm.

Jan Kelderman
Resultaat: 30 EUR

Jan Kelderman, olieverf op linnen, Mediterraanse kustplaats 50x70cm. Cond.: G

2 Chinese vazen
Resultaat: 25 EUR

Twee oude Chinese vazen; 1x knobbelvaas celadon met cracele glazuur en 1x porseleinen pijpvaas met aparte glazuur 1e helft 20e eeuw 12,5-16cm. Cond.: G

2 Borden, Regout
Resultaat: 15 EUR

Twee Petrus Regout Maastricht schotels ca. 1900, decor Persian. In goede originele staat ø21,8cm.

Wandplank, pors, bakjes
Startprijs 30 EUR

Decoratieve houtgestoken wandplaquette met Fayence keramiek reservoir en wateropvang-bak (kraantjes afsluiting mist) 20e eeuw 60x40x14cm. Cond.: R-G

4 Borden, bloemen
Startprijs 50 EUR

Vier oude opengewerkte handgeschilderde porseleinen gebaksborden met handgeschilderde bloemen- en gouddecor 20e eeuw (ongemerkt) ø20cm. Cond.: G

Majolica amfora
Startprijs 50 EUR

Zeer grote majolica amfora ca. 1900. Gesigneerd Rörfiranc Ivori met floraal tweedimensionaal en gouddecor. Stam van de bovenvoet is gebroken 65x27x21cm. Cond.: R

4x Broche op kaart
Startprijs 60 EUR

Lot met 4 zilveren 835/000 broches. 4 ovale opengewerkte broches met bloemmotief, groottes 55x42mm, 65x45 mm, 35x60 mm en 30x35 mm. Totaal ca 43 gr

Chin. bord, 18e eeuw
Startprijs 10 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuw (gelijmd) met landschapsdecor ø22,8cm. Cond.: M

Creolen GG briljant
Resultaat: 320 EUR

Creolen, GG 750/000, met rij Briljanten. Creolen met scharnier, ø 17 mm, 5,5 mm breed met in het midden van de creool een verticale lijn met 14 briljanten, totaal ca 0.28ct.W/PI. De creolen zijn volle...

Deurklopper
Startprijs 90 EUR

Grote antieke bronzen deurklopper met vossekop ca. 1880 19x14x6cm. Cond.: G

24 Flessen rode wijn
Startprijs 100 EUR

Kavel van 24 flessen rode wijn: Le Cabernet Sauvignon 2000 Du collectil, in originele dozen

Grote vaas, Fam. Verte
Startprijs 250 EUR

Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G

Divers jade
Startprijs 60 EUR

Kavel van 5 delen antiek Chinees jade ca. 1900: 1x amulet met salamander en 4x inkthouders (bewerkt) 7-10cm. Cond.: G

Hollandse bakbarometer
Startprijs 220 EUR

Oude Hollandse bakbarometer met tinnen plaat. Notenhout met intarsia. "By Rosselli", naar antiek voorbeeld 130cm. Cond.: G