E. Umbach ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, "Ein Seltener Fang" 35x27cm. Cond.: R-G
Twee oude porseleinen Guan Yin figuren 20e eeuw in goede staat 18,5cm.
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op papier, stilleven interieur 55x25cm. Cond.: R-G
Chinese vaas met floraal decor 20e eeuw in goede staat 18xø10cm.
Twee Kantonees porseleinen schotels met floraal decor, 19e eeuw (randschade) 22-24cm. Cond.: M
Vijf prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en 3 schotels. Gesigneerd en met diepblauw floraal decor in vakken. Mooie kwaliteit en gaaf 5x9,2cm. en ø14cm.
Jan Kelderman, olieverf op linnen, Mediterraanse kustplaats 50x70cm. Cond.: G
Twee oude Chinese vazen; 1x knobbelvaas celadon met cracele glazuur en 1x porseleinen pijpvaas met aparte glazuur 1e helft 20e eeuw 12,5-16cm. Cond.: G
Decoratieve houtgestoken wandplaquette met Fayence keramiek reservoir en wateropvang-bak (kraantjes afsluiting mist) 20e eeuw 60x40x14cm. Cond.: R-G
Vier oude opengewerkte handgeschilderde porseleinen gebaksborden met handgeschilderde bloemen- en gouddecor 20e eeuw (ongemerkt) ø20cm. Cond.: G
Zeer grote majolica amfora ca. 1900. Gesigneerd Rörfiranc Ivori met floraal tweedimensionaal en gouddecor. Stam van de bovenvoet is gebroken 65x27x21cm. Cond.: R
Lot met 4 zilveren 835/000 broches. 4 ovale opengewerkte broches met bloemmotief, groottes 55x42mm, 65x45 mm, 35x60 mm en 30x35 mm. Totaal ca 43 gr
Chinees porseleinen bord 18e eeuw (gelijmd) met landschapsdecor ø22,8cm. Cond.: M
Grote antieke bronzen deurklopper met vossekop ca. 1880 19x14x6cm. Cond.: G
Kavel van 24 flessen rode wijn: Le Cabernet Sauvignon 2000 Du collectil, in originele dozen
Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G
Oude Hollandse bakbarometer met tinnen plaat. Notenhout met intarsia. "By Rosselli", naar antiek voorbeeld 130cm. Cond.: G