Grote terracotta tabakspot ca. 1880 Historisme met originele polychromie in goede staat 20xø17cm.
Gesigneerd Sijthoff ca. 1960, olieverf op linnen, boereninterieur met moeder en kind 40x50cm. Cond.: G
Gesigneerd Bakkerkorf (naar de bekende 19e eeuwse schilder), olieverf op linnen, interieur met oudere dames 50x40cm. Cond.: G
Oude bisquit porseleinen plaquette met erotische voorstelling 20e eeuw (ongemerkt), 16,5x16,3cm. Cond.: R (haarscheur)
Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor met roodkoperen binnenbakje op voet met 4 bolpootjes, 925/000 Grootkeur, Jaarletter: P: 1824, MT.: E.Adelaar, Amsterdam, zilvergewicht ca. 271gr., 16x12.5x9.5cm., ...
Drie oude Chinese bronzen figuren 20e eeuw, voorstellend Chinese hoogwaardigheidsbekleders 6-7cm. Cond.: G
Gouden munt van 100 Dollar 1979 Canada met rand (KM.126), munt 22kt. ca. 17gr. en rand 14kt. ca. 2,2gr.
Drie delen antiek kopergeslagen: 1x schenkkan, 1x dekselpot en 1x borstelset met spiegel 13-40cm. Cond.: G
Hendrik Hulk (Amsterdam 1842 - 1937 Haarlem), olieverf op paneel, sluis bij Zeeland 20x12cm. Cond.: G
H.H. Ros (of Roll) ca. 1930, olieverf op linnen, duinlandschap met boerderij 40x60cm. Cond.: G
Terracotta buste ca. 1900, gesigneerd Jef Lambeaux. Electrolytisch met bronslaag voorzien. Origineel en in goede staat 38x36x17cm.
Oud bronzen beeld ca. 1920 van J. Mateta, voorstellend een man zittend op steenbok met zwart marmeren voet in goede staat 32,5x26x10cm.
Collier bestaande uit bruinige ruwe diamantjes met in het midden een bruine zoetwaterparel, ø 9 mm met zilveren slotje. Lengte 45 cm.
Aparte 19e eeuwse imari porseleinen vaas met 6-hoekige vlakken (kapot en gelijmd) 30x16x16cm. Cond.: M
Hoeden-kapstok 19e eeuw gemaakt van beukenhout met gedraaide pilaren (1 parelknopjes mist) 40x50x15cm. Cond.: G
Armband granaat met GG 585/000 sluiting. Armband 3 rijen granaat, ø ca 8 mm, met GG bolletjes bevestigd aan een GG ronde sluiting, ø 22.5 mm, met in het midden een granaat, ø 9.8 mm. De sluiting is be...
Zilveren flacon op voet met schroefdop, cloisonne bewerkt. 925/000, 13,5xø6cm. Cond.: U
Oude Chinese keramieken Yixing theepot met theeglazuur. Mooie kwaliteit, gesigneerd 1e helft 20e eeuw (of ouder) 9x18xø10cm. Cond.: G
Drie delen antiek brons 19e-20e eeuw; 2x bronzen vijzels 19e-20e eeuw en 1x driepoot hengselpan 19e-20e eeuw in goede staat 8-16cm.
Kavel divers tin etc uit een verzameling o.a; miniaturen, plaquettes etc. 2-20cm.
P.A. Nijgh (Wormerveer 1876 - 1959 Enschede), ets op papier, kerkingang van kerk te Enschede 42x27cm. Cond.: G
Prachtige zeer gaaf Hollands zilveren dienblad op vier bolpoten met opengewerkte rand en parelrand, 2e gehalte grootkeur, jaarletter B: 1911, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 1880gr. 50x37c...
Grote houten sculptuur, beschilderd en gesigneerd Appel 2e helft 20e eeuw in goede staat 90x64x18cm. Cond.: G