Oud Oosters bronzen kistje met cloisonne 1e helft 20e eeuw met bloemendecor in goede staat 6,5x11,5x8cm. Cond.: G
Kleine 19e eeuwse gegraveerde plated bierpul met monogram en jaartal 1884 9x10xø7cm. Cond.: G
Jugendstil schaal met hengsel ca. 1900 van messing met geslepen glazen binnebak in zeer goede staat (chips glas) 8xø25cm. Cond.: R-G
Amerikaanse kruithoorn 19e eeuw bewerkt met Eagle en US 24x10x8cm. Cond.: G
Roodkoperen ketel op comfoor (gerepareerd) ca. 1900 36x18x25cm. Cond.: G
Paardehaam ca. 1900 van hout, leder en met koperen bellen en beslag. In originele staat 100x53x17cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse dubbele vogelkooi in goede originele staat 44x67x32cm. Cond.: G
Delfts keramieken petroleumlamp met bronzen voet ca. 1890, molendecor 41xø10cm. Cond.: G
Majolica hangpetroleumlamp ca. 1880 Historisme met bloemen- en vogeldecor op reservoir ca. 56xø40cm. Cond.: G
Historisme hang petroleumlamp ca. 1880 met rocaille en bloemendecor, groenglazen kap 56xø40cm. Cond.: G
Jugendstil hangpetroleumlamp ca. 1900 met zweepslag bloemenmotief op lamp, originele kap 56xø40cm. Cond.: G
Verguld heilig kruis met bisquit porseleinen corpus en lam Gods ca. 1880 in zeer goede staat 34cm. Cond.: G
Engels 19e eeuws mahoniehouten kapspiegeltje met twee lades in redelijke staat 55x20x44cm.
Bronzen wijwater emmer naar Gothisch voorbeeld 20e eeuw 26xø12cm. Cond.: G
Oude Afrikaanse houtgesneden hoofdtooi beschilderd. Voorstelling van een gezicht, roofvogel en leeuw 20e eeuw 36x28x31cm. Cond.: G
Grote antieke Chinees porseleinen siervaas, ca.1880, met waterlelie- en eenden decor. In goede staat. 43xø19cm,