Grote antieke tafelklok met intarsia en grote koperen wijzerplaat, bronzen grepen aan de zijkanten, 8 daags uurwerk met dubbele gong (afdekdeurtje met glas mist). 38x28x14cm.
Franse 19e eeuwse kolompendule, cuba mahoni fineer, met bronzen ornamenten en zilver kleurige wjzerplaat, 8 daags uurwerkca. 1850. Lichte beschadigingen. 47x23x12cm.
Leuke Art Deco wandklok met chroom ca. 1930, donker eiken fineer 52x19x40cm.