Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Man met bal 5051
Man met bal

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bronzen schedel 5065
Bronzen schedel

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bronzen voet 5056
Bronzen voet

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Beeld, olympier 5098
Beeld, olympier

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Bronzen schaal ca. 1900 5019
Bronzen schaal ca. 1900

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Wijwaterbakje, brons 5057
Wijwaterbakje, brons

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Dansende figuren, samac 5088
Dansende figuren, samac

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bronzen olifant 5097
Bronzen olifant

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Smid Felling 5015
Bronzen beeld, Smid Felling

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen moderne man 5061
Bronzen moderne man

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Houten wandconsole, zittende man 5043
Houten wandconsole, zittende man

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Bronzen zittende figuren 5021
2 Bronzen zittende figuren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Putti ca. 1800 5030
Putti ca. 1800

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen vogeltje 5073
Bronzen vogeltje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Houten beeld, doedelzak 5105
Houten beeld, doedelzak

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antiek figuur, Athene 5134
Antiek figuur, Athene

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Art Deco beeld 5126
Art Deco beeld

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Bronzen boedha's 5064
2 Bronzen boedha's

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Bronzen vogeltje 5151
Bronzen vogeltje

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Beeld, ridder te paard 5060
Beeld, ridder te paard

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Compositie metalen figuur 5133
Compositie metalen figuur

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ornament 18e eeuw 5039
Ornament 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen schaal 5080
Bronzen schaal

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Beeld, visser 5096
Beeld, visser

Resultaat:

50 EUR