Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Tafelklokje 3633
Tafelklokje

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Uurwerk met slinger 3544
Uurwerk met slinger

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Kleine Friese stoelklok 3581
Kleine Friese stoelklok

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Klokkenmannetje 3577
Klokkenmannetje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Notenhouten vrijslinger 3533
Notenhouten vrijslinger

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Klok 3529
Klok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kienzle regelateur 3558
Kienzle regelateur

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Junghans tafelklok 3570
Junghans tafelklok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Jugendstil vrijslinger 3580
Jugendstil vrijslinger

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Klokkenstel 3597
Klokkenstel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule 3547
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Tafelklok met maanstand 3569
Tafelklok met maanstand

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Vrijslinger 3582
Vrijslinger

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Vuurverguld klokje 3584
Vuurverguld klokje

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schwartzwalder klok 3589
Schwartzwalder klok

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3545
Friese staartklok

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Klok 3576
Klok

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kolompendule 3600
Kolompendule

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Friese klok 3605
Friese klok

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Klein zwart klokje, wekker 3611
Klein zwart klokje, wekker

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gustav Becker regelateur 3575
Gustav Becker regelateur

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Westminster staartklok 3632
Westminster staartklok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zwart klokje 3591
Zwart klokje

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Regelateur met paard 3542
Regelateur met paard

Resultaat:

50 EUR