Geweven wandkleed Chinees 20e eeuw met afbeelding van de Chinese muur 66x100cm. Cond.: G
Indonesisch tropisch houten bewerkte tabaksdoos 1e helft 20e eeuw 2x5,5x9cm. Cond.: G
Fotoalbum 1e helft 20e eeuw met houten kaft. Gegutste voorstelling met edelweiss en man met pijp in de bergen 33x25cm. Cond.: G
Vijf delen messing. Siervaasjes (gemerkt Tiel Holland) met daarbij een messing lepelrek, messing kolenkit en een roodkoperen kruik, 1e helft 20e eeuw Cond.: G
19e Eeuwse koperen schuifkandelaar in zeer goede staat 18xø9cm. Cond.: G