Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Franse zwart marmeren pendule 3640
Franse zwart marmeren pendule

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule 3508
Vuurvergulde pendule

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bronzen klok, porselein 3558
Bronzen klok, porselein

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3614
Friese staartklok

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lenzkirch tafelklokje 3522
Lenzkirch tafelklokje

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
3-Delige marmeren pendule 3542
3-Delige marmeren pendule

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Groen onyx pendule 3631
Groen onyx pendule

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Pendulestel 3527
Pendulestel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Notenhouten regelateur 3618
Notenhouten regelateur

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Tafelklok 3537
Tafelklok

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Marmeren klok, pauw 3566
Marmeren klok, pauw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Reiswekker 3567
Reiswekker

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Frans marmeren pendulestel 3603
Frans marmeren pendulestel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Friese stoelklok 3607
Friese stoelklok

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
3-Delig pendulestel wit 3562
3-Delig pendulestel wit

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Comtoise met kast 3596
Comtoise met kast

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Kolompendule 3524
Kolompendule

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Klokkenstel 3544
Klokkenstel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Franse pendule 3511
Franse pendule

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Art Deco klokkenstel 3578
Art Deco klokkenstel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Pendulestel geel/grijs 3594
Pendulestel geel/grijs

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Tafelklok 3516
Tafelklok

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Waterklok 3529
Waterklok

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Frans klokkenstel 3541
Frans klokkenstel

Resultaat:

150 EUR