Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Apothekerskastje 4091
Apothekerskastje

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
4-Delige zilv. koffieset 137
4-Delige zilv. koffieset

Resultaat:

640 EUR

Verkocht
Bijbeltje met zilver 96
Bijbeltje met zilver

Resultaat:

625 EUR

Verkocht
Vertico met opzet 4006
Vertico met opzet

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Hindeloopen klaptafeltje 4062
Hindeloopen klaptafeltje

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Ring WG bril. 4
Ring WG bril.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Bronzen klok, paardenspan 3519
Bronzen klok, paardenspan

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Eikenhouten kast 4014
Eikenhouten kast

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Mahonie tafel 4019
Mahonie tafel

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Gebogen commode, marmer en brons 4056
Gebogen commode, marmer en brons

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Gendi vaas, 17e eeuw 6028
Gendi vaas, 17e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Belgisch 4-loops revolver 2738
Belgisch 4-loops revolver

Resultaat:

535 EUR

Verkocht
Hollands zilv. theeservies 272
Hollands zilv. theeservies

Resultaat:

506 EUR

Verkocht
Rookkwarts collier 3-rij 26
Rookkwarts collier 3-rij

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Schilderij, Mixed Media 1002
Schilderij, Mixed Media

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Schilderij, kasteeltoren 1018
Schilderij, kasteeltoren

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
W. van Nieuwenhoven 1046
W. van Nieuwenhoven

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Duitse Lutherbijbel 2070
Duitse Lutherbijbel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Enkelloops, voorlader 2749
Enkelloops, voorlader

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Uurwerk, Louis Seize 3509
Uurwerk, Louis Seize

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Staand Engels horloge ca. 1820 3539
Staand Engels horloge ca. 1820

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Open bonheur 4107
Open bonheur

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Commode met brons 4111
Commode met brons

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
3-Delig zilv. theeservies 254
3-Delig zilv. theeservies

Resultaat:

475 EUR