09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

Aquarel, 19e eeuw ongesigneerd 1276
Aquarel, 19e eeuw ongesigneerd

150 EUR

Aquarel, Catharina Lintheimer 1279
Aquarel, Catharina Lintheimer

150 EUR

Anthony v. Dyck, aquaforte 1318
Anthony v. Dyck, aquaforte

140 EUR

Landkaart, Covens en Mortier 1337
Landkaart, Covens en Mortier

135 EUR

Anton Grotman, landschap 1264
Anton Grotman, landschap

125 EUR

Franse tekening 1825 1282
Franse tekening 1825

125 EUR

Franz von Stuck, Forrellenweiher 1310
Franz von Stuck, Forrellenweiher

120 EUR

Landkaart 1359
Landkaart

110 EUR

Bloemstilleven Keemink 1138
Bloemstilleven Keemink

100 EUR

Schilderij, koeien 30x90cm. 1150
Schilderij, koeien 30x90cm.

100 EUR

J.Damstra 1218
J.Damstra

100 EUR

H.J.Kras 1290
H.J.Kras

100 EUR

Manuel Robbe, ets 1315
Manuel Robbe, ets

100 EUR

Mart, haven 1115
Mart, haven

90 EUR

Stilleven seringen 1123
Stilleven seringen

90 EUR

Kopergravure, Trotköpfchen 1201
Kopergravure, Trotköpfchen

90 EUR

Schilderij, dames op strand 1204
Schilderij, dames op strand

90 EUR

Hernemans 1269
Hernemans

90 EUR

Schilderij, G. Nijland 1288
Schilderij, G. Nijland

90 EUR

Theo Hoytema, ets 1347
Theo Hoytema, ets

90 EUR

Elsa Rubbens 1366
Elsa Rubbens

85 EUR

Leon Danchin 1011
Leon Danchin

80 EUR

Schilderij, Fichtl 1210
Schilderij, Fichtl

80 EUR

Ingekleurde gravure 1068
Ingekleurde gravure

70 EUR