Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

09. Oktoberveiling 2011

Veiling op zaterdag 15 oktober 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schepijs houder 2024
Schepijs houder

Resultaat:

60 EUR

Dienblad, inlegwerk 2025
Dienblad, inlegwerk
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Sluitgewichten, groot 2026
Sluitgewichten, groot

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Sluitgewichten, midden 2027
Sluitgewichten, midden

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Sluitgewichten, klein 2028
Sluitgewichten, klein

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Doos diversen 2029
Doos diversen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Marmeren schrijfset 1910-1920 2030
Marmeren schrijfset 1910-1920

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Aardewerk weegschaal 2031
Aardewerk weegschaal

Resultaat:

30 EUR

Art Deco tafellamp 2032
Art Deco tafellamp
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Stenen vijzel + stamper, 17e eeuw 2033
Stenen vijzel + stamper, 17e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Pathefoon 2034
Pathefoon

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Bronzen wandblakers 2035
2 Bronzen wandblakers

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lakstempel, 16e eeuw 2036
Lakstempel, 16e eeuw

Resultaat:

30 EUR

8 Delen bodemvondsten 2037
8 Delen bodemvondsten
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Schemerlamp, ijzer 2038
Schemerlamp, ijzer

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Staande schemerlamp, ijzer 2039
Staande schemerlamp, ijzer

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Antieke rokkandelaar 2040
Antieke rokkandelaar

Resultaat:

220 EUR

Mes, John Coe 2041
Mes, John Coe
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Bajonet 2042
Bajonet

Resultaat:

30 EUR

Enkelloops penvuur jachtgeweer 2043
Enkelloops penvuur jachtgeweer
Startprijs 500 EUR
Grote Perzische kris 2044
Grote Perzische kris
Startprijs 20 EUR
Bajonet 2045
Bajonet
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Bajonet 2046
Bajonet

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bajonet 2047
Bajonet

Resultaat:

45 EUR