Aparte Frans geëmailleerde pendule ca. 1890 met marmer-effect. Witte geëmailleerde wijzerplaat en achtdaags uurwerk in zeer goede staat 31x34x12cm. Cond.: G
Antieke beschilderde schoolklok (origineel) in zeer goede staat ca. 1890. Met Schwarzwalder uurwerk in zeer goede en functionerende staat ø29cm. Cond.: G
Grote Franse Jugendstil pendule ca. 1890 met zwart geaderd marmeren voet en Jugendstil ornamentiek. Compositie figuur in 18e eeuwse kledendracht buigend met hoed. Achtdaags uurwerk met geëmailleerde w...
Monumentaal 3-delig Frans pendulestel ca. 1880 met roze marmer en bronzen kandelaars en ornamentiek. Compositie vrouwenfiguur met koren. Achtdaags uurwerk met geëmailleerde wijzerplaat in zeer goede s...
Aparte plated pendule ca. 1900 staand op 4 zuilen. Fijn uitgewerkte wijzerplaat met bloemen. Slinger afbeeldend een vrouwenhoofd. Zijkanten met leeuwekoppen. In uitstekende werkende staat 28x13x7cm. C...
Zeldzame tandenstoker pendule met messing kast staand op dunne 6-kantige zuilen. De klok zakt naar beneden langs deze zuilen door mechaniek ca. 1920. 26x11x5cm. Cond.: G
Oude neogothische Junghans wandklok 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 36x11x18cm. Cond.: G
Oude goudgelakte pendule, gemerkt Schmid 2e helft 20e eeuw met bloemdecor 30x30x11cm. Cond.: G
Oude pendule (2 bellen) met wandconsole, beschilderd met bloemen en goud, gemerkt Schmid (emaille wijzerplaat) 20e eeuw. Deurtje zit los 58x24x12cm. Cond.: G
Antieke 18e eeuwse Engelse Longcase staande klok met eikenhouten kast. gesigneerd Godden Melling Maidstone Kent. Prachtig gegraveerde vierkante wijzerplaat met 30-uurs uurwerk (1 gewicht) in zeer goed...
Antieke Friese wandklok (kantoortje) ca. 1830 Holland, met wekkerfunctie, eikenhouten kast en goede originele beschilderingen. In mooi staat 113x27x19cm. Cond.: G
Grote tafelklok in Chinese stijl 2e helft 20e eeuw met batterijfunctie. (Beschilderd hout) 45x26x16cm. Cond.: U
Antieke Franse zogenaamde haantjes comtoise ca. 1780-1790 met schotelvormige wijzerplaat van emaille. Geheel gereviseerd 38x25cm. Cond.: U
Uniek mooie antieke comtoise bloemslinger, met originele beschildering en antieke gewichten. Gesigneerd Albert Langree 66 Rue du port Lorient Frankrijk ca. 1880.Loopt en slaat. 41x24cm. Cond.: U
Antieke mini comtoise ca. 1880. gesigneerd L + L A. Morez. Ankergang met kleine harpslinger 25x17cm. Cond.: U
Friese eiken staartklok 19e eeuw (Holland), mooie beschildering en applicaties. 132x37x32cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1880, Empire stijl. Wit marmer met gepolijst messing uurwerk. Goedlopend.
Grote Franse staande comtoise klok met origineel beschilderde kast ca. 1880. Met harpslinger en bel 232x50x25cm. Cond.: G
Duitse staande klok ca. 1920 met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Mooi uitgevoerde eikengefineerde kast met snijwerk. De klok bevindt zich in goede staat en heeft Westminster slagwerk 193x57...
Bronzen mysterieuze pendule 21e eeuw in Jugendstil stijl 33x12x15cm. Cond.: U
Bronzen mysterieuze pendule 21e eeuw in Jugendstil stijl 33x12x15cm. Cond.: U