Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

07. Aprilveiling 2011

Veiling op vrijdag 8 april 2011 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Porseleinen beeld, zwerver 4739
Porseleinen beeld, zwerver

Resultaat:

25 EUR

Porseleinen beeld, trompetist 4740
Porseleinen beeld, trompetist
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Porseleinen beelden 4741
2 Porseleinen beelden

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Porseleinen man en vrouw 4742
Porseleinen man en vrouw

Resultaat:

60 EUR

2 Porseleinen beeldjes, marskramers 4743
2 Porseleinen beeldjes, marskramers
Startprijs 80 EUR
Porseleinen beeldje, jongleur 4744
Porseleinen beeldje, jongleur
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Porseleinen beeldje, tovenaar 4745
Porseleinen beeldje, tovenaar

Resultaat:

30 EUR

Porseleinen groepje 4746
Porseleinen groepje
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Porseleinen beeldje, ganzenhoedster 4747
Porseleinen beeldje, ganzenhoedster

Resultaat:

50 EUR

Porseleinen groep 4748
Porseleinen groep
Startprijs 70 EUR
Porseleinen beeld, dame 4749
Porseleinen beeld, dame
Startprijs 70 EUR
Porseleinen groep 4750
Porseleinen groep
Startprijs 175 EUR
2x Porseleinen beeld 4751
2x Porseleinen beeld
Startprijs 125 EUR
Porseleinen beeld, dame 4752
Porseleinen beeld, dame
Startprijs 125 EUR
2 Kandelaars 4753
2 Kandelaars
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2 Imari vazen 4754
2 Imari vazen

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Chinees imari bordje 4755
Chinees imari bordje

Resultaat:

70 EUR

Schoteltje KPM 4756
Schoteltje KPM
Startprijs 20 EUR
Chinees bord 18e eeuw 4757
Chinees bord 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
Verkocht
3 Beeldjes Hollohaza 4758
3 Beeldjes Hollohaza

Resultaat:

20 EUR

Beeld, jongentje 4759
Beeld, jongentje
Geen vanafprijs
Verkocht
26 Delig servies 4760
26 Delig servies

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Rosenthal borden 4761
3 Rosenthal borden

Resultaat:

85 EUR

4 Tegels, tulpen 4762
4 Tegels, tulpen
Startprijs 60 EUR