01. Septemberveiling 2009

Veiling op vrijdag 25 september 2009 van 00:00

William Peter 1024
William Peter

800 EUR

Schilderij G. Poggenbeek 1025
Schilderij G. Poggenbeek
Startprijs 450 EUR
ets 2x 1026
ets 2x
Geen vanafprijs
Litho Van Mastenbroek 1027
Litho Van Mastenbroek

190 EUR

Dorpsstraat 1028
Dorpsstraat
Geen vanafprijs
schilderij 1029
schilderij

30 EUR

36 Etsen F.B. Werner 1030
36 Etsen F.B. Werner

1.000 EUR

Schilderij eenden aan de waterkant 1031
Schilderij eenden aan de waterkant
Startprijs 50 EUR
2x Ets 1032
2x Ets
Geen vanafprijs
Boslandschap 1033
Boslandschap

90 EUR

stilleven 1034
stilleven

38 EUR

Schilderij Nico Zwiers 1035
Schilderij Nico Zwiers
Geen vanafprijs
Henk v.d.Ven 1036
Henk v.d.Ven
Geen vanafprijs
landschap met knotwilgen 1037
landschap met knotwilgen

50 EUR

Schilderij C.     Cornelisz 1038
Schilderij C. Cornelisz
Startprijs 110 EUR
schilderij 1039
schilderij
Startprijs 80 EUR
Schilderij 1040
Schilderij
Startprijs 1.100 EUR
Schilderij 1041
Schilderij
Startprijs 200 EUR
Olieverf op doek Cor Noltee 1042
Olieverf op doek Cor Noltee
Startprijs 4.125 EUR
ets 1043
ets

150 EUR

A. Herkemans 1044
A. Herkemans
Geen vanafprijs
schilderij 1045
schilderij

45 EUR

olieverf 1046
olieverf
Geen vanafprijs
Schilderij C. Kimmel 1047
Schilderij C. Kimmel
Startprijs 6.600 EUR