Bronzen paard op zwart marmeren basement 21e eeuw P.J Mene, in goede staat 37x43x16cm.
Antiek bronzen erotisch beeld op marmeren basement, man die rok kan openen en vrouw waarvan paraplu omhoog kan, gesigneerd Bahnert, omstreeks 1900 in goede staat 9,5x11x6cm. Cond:G
Grote eikenhout gesneden Japanse Samurai krijger. 19e eeuw. (één los zwaard in hand) Afm. 115 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde wit marmeren buste, 'Italiaanse dame' door F. Stecchi. Fabrio Stecchi, 1855-1928. Afm. 53 cm. In goede staat.
Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.
Bronzen figuur door Christoph Voll, 1897-1939, Duitsland. Voorstellend: 'Zu Pferde mit schwierigkeit'. Mooie patina. Afm. 25 cm. In goede staat.