Antieke bronzen Jeanne D'arc met los verguld zwaard omstreeks 1900 in goede staat 26cm Cond:G
Bronzen gier op marmeren sokkel, 21e eeuw Art Deco stijl, gesigneerd Altorf, in goede staat, 32x24x16cm.
Groot antiek Frans compositiemetalen beeld omstreeks 1900 vrouw met hooivork twee kleurig patina gesigneerd Moreau in goede staat 67cm
Bronzen figuur op marmeren voet, 21e eeuw voorstellende een krachtpatser gesigneerd P.Duval in goede staat, 36cm.
Bronzen figuur, 21e eeuw gesigneerd L.Luciano,voorstellende: stijve man op stijf paard staand op marmeren sokkel 40x34x12cm. Cond:G
Antieke Duitse bronzen figuur 1e helft 20e eeuw door M. Ludwig Eisenberger 1895-1920 voorstellende een Romein met dolk(andere hand mist voorwerp) 41,5cm Cond:R/G.
Bronzen steigerend paard ca. 1920 met monogram (onduidelijk) en gesigneerd Farbel 35x29x10cm. Cond.: G
Grote Bronzen kop van edelhert, op zwart marmeren sokkel 21e eeuw in goede staat 70x42x28cm.
Antieke 18e/19e eeuwse lood gegoten buste van der Alte Fritz, in goede staat 13cm.
Verguld bronzen heilig hart beeld met marmeren sokkel omstreeks 1900 (chip sokkel) verder in goede staat 37cm
Duits gesigneerde bronzen figuur, jonge beer op stam met marmeren voet, A.Büschelberger, in goede staat 29x34x10cm.
Groot Art Deco beeld dame met twee windhonden, diverse bronskleurige patina's, zware natuurstenenen sokkel, ivoor immitatie handen en gezicht 50x75x17cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur door S Kinsburger, Silvain, 1855-1935, getiteld: Joueur de tennis, met ivoren handen en gezicht, mooi gepatineerd, in goede staat 20cm.