Oosterse bronzen boedha bezet met edelstenen en glas 20e eeuw, gemerkt 18x14x12cm. Cond.: G
Grote antieke zeldzame marmeren buste van de bekende Italiaanse beeldhouwer Pietro Calvi Milano (1833 - 1884), voorstellend een Italiaanse vrouw in kledendracht, zeer gedetailleerd uitgevoerd. Lichte ...
Groot bronzen figuur, gesigneerd Montini ca. 1920 op marmeren sokkel, voorstellend paardenkar met twee figuren 21x34x17cm. Cond.: G
Groot antiek Frans compositie metalen beeld ca. 18870, gesigneerd Moreau. Voorstelling van 2 figuren in boot, geheel gemonteerd op marmeren voet en in goede staat 65cm.
Groot 19e eeuws bronzen figuur, voorstellend een edele ridder met wandelstok op marmeren voet. Gesigneerd Laurain in goede staat 46cm.
Groot 19e eeuws terracotta beeld met originele beschildering, voorstellend een jongen met kruis en lam. In goede originele staat 94cm.
Bronzen beeld van een non ca. 1920 met ivoren hand en gezicht. Gesigneerd P. Terezcuk (Paul Tereszcuk 1895 - 1925). Is origineel een lamp met keramieken fitting en gaatje voor draad 31cm. Cond.: G
Bronzen beeldje met ivoor, voorstellend een jongen met overall. Staand op onyx voet en gesigneerd L. Barthelemy (Louis) ca. 1910 13,5cm. Cond.: G
Brons gegoten vrouwenfiguur op marmeren sokkel en naamplaat "Auguste Rodin 1840-1970, edition Museums Galeria nr. 222/499" 48cm.
Oud bronzen beeld, voorstellend twee honden aan een boom gebonden, gesigneerd Johnson 2e helft 20e eeuw 34x31x22cm. Cond.: G
Zeer groot 19e eeuws Frans beeld, voorstellend een smid met aambeeld, getiteld "Le Travail". Gemaakt van compositie metaal, brons gepatineerd 96cm. Diverse restauraties aan hoofd en benen. Cond.: R
Albasten 19e eeuwse buste van een huilend meisje (hand en arm gerestaureerd) 40cm. Cond.: R
Vier gipsen gietvoorbeelden voor bronsgieten, uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, 18-67cm. Cond.: G
Ruurd Hallema (Munstergeleen 1954 - ), bronzen sculptuur op marmeren sokkel 20cm. Cond.: G
Bronzen mythologisch figuur op marmeren voet 21e eeuw 35cm. Cond.: G
Brons gegoten vrouwenfiguur op marmeren voet, gesigneerd Rodin (nagietsel) 20e eeuw in goede staat 42cm.
Bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellend een naakte man die een vrouw draagt 23cm. Cond.: G
Grote oude Chinese bronzen vergulde boedha op Foohond 1e helft 20e eeuw in goede staat 46x26x17cm.
Loden fluitist uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, 38cm. Cond.: G
Bronzen beeld van E. Villanis ca. 1900, getiteld "Farfall", montage op schouders achter mist 37cm. Cond.: R
Chinees natuurstenen figuur 18e-19e eeuw, voorstellend een Chinese man op Foohond. In goede originele staat 23x9,5x6cm.
Groot antiek koper-overlay beeld, voorstellend Dante. gesigneerd Ed. Kanora, in goede staat 56cm.
Bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellend een erotische naakte dame 23x28x18cm. Cond.: G
Prachtig compositie metalen beeld ca. 1880, voorstellend een man bij waterput 37x20x16cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1900 van Achille Leys (1873 - ), voorstellend een moeder met kind 17cm. Cond.: G
Compositie metalen putti met wandelstok en emmer op zijn rug ca. 1880 14cm. Cond.: G
Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend Napoleon. In goede staat (staat iets scheef) 22cm.
Twee oude houtgestoken Mooren met hoorn des overvloeds 2e helft 20e eeuw 82-83cm. Cond.: G
Grote bronzen figurengroep op marmer gemonteerd bestaande uit 20 bronzen figuren uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, 24x54x35cm. Cond.: G
Zware bronzen muurplaquette ca. 1930-1940 Art Deco met vogeldecor 36x46x3cm. Cond.: G
Groot Jugendstil stijl damesfiguur 1e helft 20e eeuw, koperoverlay. In goede staat 74cm.
Oud Oldenzaals bronsgegoten "Boeskoolmenneke", monogram J.K. (Jan Kip Oldenzaal) 16cm. Cond.: G
Bronzen uil op marmeren voet 2e helft 20e eeuw, onduidelijk gesigneerd (voet zit iets los) 34cm. Cond.: G
Leuk antiek miniatuur bronsje op marmeren voet, gesigneerd P.J. mene (Pierre-Jules Mene 1810-1879), voorstellend een paard bij een hek. 7x9x4cm.
Oud Heilig figuur van gegoten gips en originele beschildering 20e eeuw 46cm. Cond.: G
Liggend bronzen erotisch naakt uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum, monogram J.S. in goede staat 13x20x14cm.
Twee moderne metalen gebronste figuren ca. 1990 (minimale chips marmer bij kleinere figuur) 15x5x5cm. en 23x20x5cm. Cond.: G
Zeer groot 19e eeuws gestoken houten kerkelijk beeld, voorstellend een zittende Maria met kindje Jezus met originele polychromie. Lichte oude wormbeval in de sokkel en kroon beschadigd 125x53x50cm. Co...
Oud Chinees bronzen beeld, voorstellende ratten op munten, zilver en goudbaren 20e eeuw (gemerkt) 9x6x6cm. Cond.: G contant uitbetalen
Bronzen figuur 1e helft 20e eeuw, gemerkt G.M. 25, voorstellend twee duwende mannen 25x5x16cm. Cond.: G
Zes bronzen figuren uit atelier Johan Sterenberg Ten Boer ( 1920 - 2002) Marum: 3x vrouwelijk naakt, 1x damesportret en 1x twee figuren 8-15cm. Cond.: G
Origineel Romeins bronzen figuur (ca. 200 na Christus), voorstellend een jonge leeuw. In goede originele staat 5x6x4,5cm.
Originele Romeinse bronzen buste van een man(ca. 300 na Christus) in goede staat 6,5x5,5x2cm.
Bronzen paard op marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Milo in goede staat 26x27x13cm.
Twee leuke Franse compositie metalen figuren ca. 1870, gesigneerd Doriot, voorstellend een mannelijke en vrouwelijke engel op houten voet. 46-19cm. Cond.: G
Drie bronsgegoten golfspelers 20e eeuw, gesigneerd en in goede staat 10-14cm.