Grote oude bronzen figurengroep 1e helft 20e eeuw, gesigneerd Bufill, op grote zwart marmeren sokkel (chips) Romein te paard met vrouw 54x48x27cm Cond:R/G
Antieke hoogwaardige bronzen buste van een meisje met hoofdbedekking, op messing voet, omstreeks 1880, gesigneerd: H.R Jacobs 1864-1935 in zeer goede staat 54x27x19cm
Zeer grote antieke lamp omstreeks 1900 voorstellende een spelende vrouw onder lamp, twee kleurig gepatineerd, compositiemetaal gesigneerd Belperier(reparatie viool) 134cm Cond:G
Antieke Duitse bronzen figuur op marmeren sokkel door: Schmidt Hofer, voorstellende een naakte danseres, Otto Schmidt Hofer 1873-1925(beeld is nagekleurd) 42cm Cond:R
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 voorstellende een vrouw met kooi staande op marmeren voet(ivoren handen en gezicht) 17,5cm Cond:G
Groot bronzen beeld op marmeren basis, voorstellende een jager met speer en tijger omstreeks 1920 in goede staat 30x83x18cm
Antieke Russische bronzen figuur arreslee met rus door C.F Woerfell, vasily Kyrrillisch, gesigneerd 1831-1905 in goede staat 11,5x24x7,5 Cond:G
Antieke bronzen figurengroep omstreeks 1900. E. de Labrierre 1824-1912 in goede staat 31x42x14cm
Antieke Chinese bronzen figuur omstreeks 1900 voorstellende een man met pad op zijn schouder in goede staat 46cm
Zeer grote strijdwagen op marmeren basis, compositiemetaal en brons omstreeks 1930(plated en verguld) voorstellende een Romein met steigerende paarden, Cond:G 52x80x28cm
Grote bronzen boogschutter, 1e helft 20e eeuw ongesigneerd in goede staat 66cm Cond:G
Moderne keramieken buste met halsketting door Janine Hoven in goede staat 53cm
Prachtige antieke bronzen figuur, voorstellende een olifantenmoeder met jong op marmeren plateau, door Otto Hoffmann 1885-1915 mooie originele patina in goede staat 19x22x16 cm
Zware antieke bronzen buste gesigneerd Rio Perde en R Millies Ruth Anaa Maria Milles 1873-1941 21,5cm Cond:G
Antiek bronzen heilig beeld met ivoren hoofd, handen en voeten op albasten sokkel, omstreeks 1900 door:R.Corwiziere (1vinger af) 21,5cm Cond:R/G
Prachtige grote vroeg 19e eeuwse eikenhouten gestoken Maria, mooie kwaliteit, met rest polychromie 86cm Cond:G
Zeldzame grote bronzen lamp omstreeks 1900 voorstellende een Aziatische vrouw bij lantaarn, voet onduidelijk gesigneerd, in goede staat 63cm
Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 voorstellende Jezus Christus 68cm in goede staat
Grote bronzen figuur, vrouwe justitia, 2e helft 20e eeuw 89cm Cond:G
Bronzen figuur op zwartmarmeren sokkel, zeeman met kijker midden 20e eeuw 37cm Cond:G
Antieke Duitse bronzen figuur 1e helft 20e eeuw door M. Ludwig Eisenberger 1895-1920 voorstellende een Romein met dolk(andere hand mist voorwerp) 41,5cm Cond:R
Verguld bronzen heilig hart beeld met marmeren sokkel omstreeks 1900 (chip sokkel) verder in goede staat 37cm
Antiek bronzen beeld door C. Masson, Louis Edmond Masson 1838-1913, brons met vergulding 9,5x20x10cm Cond:G
Bronzen figuur 19e eeuws voorstellende een hoge officier te paard, door Boyer, 15x14x5cm Cond:G