Groot oud/antiek beeld door Jef Lambeaux (Antwerpen 1852 - 1908 Brussel), gemaakt van gips met bronskleurige patina. Voorstellend een naakt dansend paar in redelijke staat (duim af en duim gelijmd) 63...
Bronzen erotisch beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellend een knielende naakte dame 30cm. Cond.: G
Bronzen varkern 21e eeuw (naar Pompon) op marmeren voet 16x23x8cm. Cond.: G
gegoten buste in Jugendstil stijl, 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 22cm.cond: goed
Bronzen mythologisch figuur op marmeren voet 21e eeuw 35cm. Cond.: G
Groot Hollands bronzen figuur 1e helft 20e eeuw (ongesigneerd), voorstellend een boerenfamilie 34x21x15cm. Cond.: G
Spaanze bronzen stier 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 27x36x14cm.
Leuk antiek miniatuur bronsje op marmeren voet, gesigneerd P.J. mene (Pierre-Jules Mene 1810-1879), voorstellend een paard bij een hek. 7x9x4cm.
Bronzen Napoleon als boekensteun 21e eeuw op zwart marmeren voeten 27x11,5x17cm. Cond.: G
Twee oude bronzen gesigneerde figuren: 1x olifant, gesigneerd Heag 1953 en 1x stier, gesigneerd Heag 1953 9-11cm. Cond.: G
Bronzen erotisch beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellend een halfliggende naakte dame 16x23x14cm. Cond.: G
Prachtig compositie metalen beeld ca. 1880, voorstellend een man bij waterput 37x20x16cm. Cond.: G
Art Deco stijl bronzen pelikaan 21e eeuw op marmeren voet, gesigneerd Eduard Bertiin 30x24x12cm. Cond.: G
Oude bronzen overlay figuur naar Rodin, uitgegeven door Agostini, in originele doos. 2e helft 20e eeuw Cond:G 12cm
Twee snijwerken in barokstijl 20e eeuw: 1x Madonna met restvergulding, gesigneerd H. Kinoth (2 stukjes missen van kroontje), 1x 2 cherubijnkopjes 40-48cm. Cond.: R-G
Houtgesneden monnik ca. 1800 met restbeschildering (1 arm mist) 37cm. Cond.: R
Zeer groot 19e eeuws Frans beeld, voorstellend een smid met aambeeld, getiteld "Le Travail". Gemaakt van compositie metaal, brons gepatineerd 96cm. Diverse restauraties aan hoofd en benen. Cond.: R
Originele Romeinse bronzen buste van een man(ca. 300 na Christus) in goede staat 6,5x5,5x2cm.
Grote houtgesneden Chinees figuur 20e eeuw, voorstellend een hoogwaardigheidsbekleder 62cm.
Grote oude houtgesneden Indonesisch figuur 20e eeuw met originele beschildering 58cm. Cond.: G
Oude koper-overlay figuur, gemaakt door Herman Janzen (Herman Diederik Janzen 1923 - 1998), voorstellende een monnik op hurkende vrouw, geheel op marmeren sokkel. Mooie patina en in goede staat 23cm.
Bronzen figuur ca. 1880 Duitsland, voorstellend 2 soldaten van H. (Hans) Keck 9,5cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1880, tweekleurig gepatineerd en geheel gemonteerd op marmeren voet. Gesigneerd Rancoulet, voorstellend een jongen en meisje met visfuik 36x20x15cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur, voorstellend een zeeman met reddingsboei ca. 1880, gesigneerd Selinski 52cm. Cond.: G
Oude antieke Bokser op console van compositie metaal(arm gelijmd) 40cm Cond:R
Groot oud Oosters houtsnijwerk gemaakt van wrakhout. Bottishava te paard met restpolychromie 65x31x17cm. Cond.: G
Twee bronzen kunstenaars plaquettes 1987, gesigneerd "Fianatm Paris 1989", nr. 1/1 en 1/2, Federation Internationale des begociants en acier, tubes et metaux, 7,5x8x0,5cm.
Grote bronzen Diana staand op wild zwijn 21e eeuw op zwart marmeren voet, gesigneerd Albert 48cm. Cond.: G
Modern bronzen figuur 21e eeuw, voorstellen een hoofd met open mond op steel, geheel staand op marmeren voet 32cm. Cond.: G
Bronzen figuur 1e helft 20e eeuw, gemerkt G.M. 25, voorstellend twee duwende mannen 25x5x16cm. Cond.: G
Twee oude houtgestoken Mooren met hoorn des overvloeds 2e helft 20e eeuw 82-83cm. Cond.: G
Grote bronzen eend 21e eeuw op zwart marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon 36-37x18cm. Cond.: G
Bronzen ekster 21e eeuw op zwart marmeren voet, gesigneerd M. de Costa 32cm. Cond.: G
Oud of antiek natuurstenen Afrikaans figuur, vermoedelijk 19e eeuw, 32cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1880, voorstellend een jager met geweer in de aanslag 47cm. Cond.: G
Twee oude bronzen figuren van 2 heren met paraplu, gemaakt door Johan Sterenberg ten Boer (1920 - 2002) Marum (atelier), 22-23cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1880, voorstellend een jongen met viool 47cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1880, gemerkt Le Sauveteur par P. Bobbins, voorstellend een visser met reddingsboei 53cm. Cond.: G
Compositie metalen putti met wandelstok en emmer op zijn rug ca. 1880 14cm. Cond.: G
Drie bronsgegoten golfspelers 20e eeuw, gesigneerd en in goede staat 10-14cm.
Twee oude compositie metalen figuren gemaakt door Corry Amerlaan, 1x een meisje met broertje 12x9x4cm. en 1x een jongen met speelgoedauto 13x11x5,5cm. Cond.: G
Oude Oosterse bronzen figuur voorstellend een krijger te paard in goede staat 16cm.
Zware bronzen muurplaquette ca. 1930-1940 Art Deco met vogeldecor 36x46x3cm. Cond.: G
Oud Heilig figuur van gegoten gips en originele beschildering 20e eeuw 46cm. Cond.: G
Groot Jugendstil stijl damesfiguur 1e helft 20e eeuw, koperoverlay. In goede staat 74cm.