Antiek gesigneerd Jugendstil tinnen figuur. Naakte dame. Gesigneerd A. Hugon. Circa 1915. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Vergulde messing Napoleon op onyx basement. Circa 1920. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Bewerkte bronzen schedel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur op marmeren basement. Naakte dikke dame. 21e Eeuw. In de stijl van Botero. Afmeting: 33 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Grote antieke bronskleurige gipsen damesbuste. Circa 1915. Sokkel achterkant beschadigd. Afmeting: H 55 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Art Deco-stijl bronzen boekensteun met uil en marmer. 21e Eeuw. Gesigneerd Fernandez. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
J. Aurili. Marmeren dames buste. 1834 - 1914. Chip. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek beeld. Napoleon Bonaparte. Circa 1900. Compositie metaal met marmer. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur door H. Plé. Henri Honore Plé. 1853 - 1922. Boerenvrouw met zeis en koren. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Grote 17e eeuwse zuid-Europese of noord-Afrikaanse piëta. Wormgaten deels dicht gemaakt. Afmeting: H 68,5 cm. In redelijke staat.
Brons gegoten Chinees figuur. Chinees met hoorn. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Gebonden man. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen meisjesbuste. J. Hoyerich 86. Afmeting: 30 x 19 x 20 cm. In goede staat.
Chinees bronzen figuur. Keizer met jonge draak. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee antieke marmeren dames bustes. Eén maal ongesigneerd, neus beschadigd. Eén maal ongesigneerd, goed. Afmeting: 19 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke marmeren buste. Moeder met kind. Op zwart marmeren basement. Door A. Cipriani. Adolfo Cipriani, 1880 - 1930. Arm gelijmd, vinger er af. Afmeting: 50 x 34 x 23 cm. In redelijk/goede staat...
Bronzen figuur. Twee dansers. Gemerkt A.A. 2002. Afmeting: 37 x 32 x 10 cm. In goede staat.
Coustou. 19e Eeuw. Bronzen figuur. Paard met menner. Gesigneerd Coustou. Afmeting: 19 x 17 x 7,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen figurengroep. Liefdespaar. Geschikt voor pendule. Afmeting: 26,5 x 19,5 x 10,5 cm. In goede staat.
Antiek vergulde bronzen Mercurius op wit marmeren sokkel. Circa 1900. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse wit marmeren engel. Vleugel + vinger beschadigd. 20e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke marmeren damesbuste door G. v. Vaerenbergh. 1873 - 1927. Circa 1910. Sokkel iets beschadigd. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Bronzen kalkoen op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 37 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws houtgestoken kerkelijk figuur. Heilige. Overgeschilderd. Afmeting: H 132 cm. In redelijke staat.