Antiek compositie metalen figuur. Dichter Milton. Circa 1880. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Groot oud Indonesisch houtgestoken beeld. Balinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. David. 20e Eeuw. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.
Drie oude Oosterse lava-stenen boeddha's. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
Antieke marmeren dames buste op console. Chip. Door J. Callis? Italië. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.
Cornel Snels. 1932 - 2015. Compositie figuur. Naakte vrouw in meditatie houding. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Duitse bronzen discuswerper op marmeren basement. Circa 1930 - 1940. Tekst: Rom Discuswerfer Myron. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antieke Chinese bronzen godheid met verso vijf medaillon gravures en symbolen. 19e Eeuw. Afmeting: 23,3 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen figuur. Circa 1900. Jongetje met laars. Eén deukje basement. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse bronzen boeddha figuur, katachtig met knots. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke bronzen boeddha figuren. China en Thailand. Twee maal bodemmerk China. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen boeddha figuren. China, Thailand. Afmeting: 16,5 - 22 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen boeddha figuren. Thailand. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta buste met originele polychromie. Circa 1900. Gemerkt D.E.P. BB 4020. Kleine restauratie achterkant. Afmeting H 46. In goede staat.
Groot antiek eikenhouten gesneden figuur. Visser met net. Circa 1900. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Art Deco bronzen presse papier. Circa 1925. Ontwerp Johannes Bosma. 1879 - 1960. Uiltje knappen. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Bronzen vrouwelijke adelijke op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. 19e Eeuwse stijl. Afmeting: 39 x 33 x 19 cm. In goede staat.
Art Deco bronzen kinderbuste op marmeren sokkel. Door A. Trefoloni. Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Quan Yin. Met bodemmerk. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse brons gegoten heilige Josef. Basement mist. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Liggende voetballer met bal. Afmeting: 6,5 x 15 x 9 cm. In goede staat.