Hollands bronzen figuur. Mariken van Nimweghen. Gesigneerd Vera '64. Vera van Hasselt. 1924 - 2014. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Twee maal Oosters messing. 20e Eeuw. Eén maal Ghendi, gegraveerd. Eén maal messing bewerkt paard. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Bronzen beeldje. 20e Eeuw. Mogelijk Jantje Beton. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen beelden. Boer en boerin. Circa 1900. Eén arm los erbij. Afmeting: 51 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Indonesische houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 42 cm. In goede staat.
Oude Chinese gesigneerde bronzen sculptuur. Drie steenbokken op rots. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Twee antieke beeldjes. Eén maal metalen vernikkelde fluitspelende pierrot, circa 1930. Eén maal jongen met gieter, afgebroken, compositie metaal, circa 1900. Afmeting: H 12 - 13 cm. In redelijk/goede ...
Bronzen figuur met ivoor en albast. Circa 1900. Vissersjongen met speelgoedboot. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antiek bronzen Madonna met ivoren gezicht, handen en voeten. Door A. Alonzo Etling Paris. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Oude vergulde Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Met bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Barok houtgestoken Heilig figuur met polychromie. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
Grote gemarmerde metalen Art Deco vogel op hoge sokkel. 20e Eeuw. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
Groot antiek verguld bronzen figuur op zwart marmeren basement. Meisje met vlinder op arm. Circa 1900. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste op marmeren basement. Paysane. Gesigneerd Bya. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen (Russisch) figuur. Matroos met pistool en zwaard. Door V. Donierbale. Circa 1900. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren damesbuste met brons verguld kleed, hoofd wit Carrara marmer. Ongesigneerd. Circa 1880. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met ivoor en albast. Circa 1900. Bloemenmeisje. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op houten basement. Oosterse man. Circa 1900. G. Houchecozne. Afmeting: 20 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen figuur. Door Levasseur. Titel L' angelus. Man met zeis. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde antieke bronzen Jugendstil lamp. Door Nelson. Circa 1910. Antoine Joseph van den Kerkhove. 1849 - 1910. Gietstempel E. Blot Paris. Titel L. Age d'or. Twee kleurig. Lampfittingen m...
Antiek verguld messing beeld. Jugendstil. Vrouw met leeuw + opschrift 'Fides Amour par C. Samuel 1913 Bruxelles'. Charles Samuel. 1862 - 1939. Afmeting: 35 x 23 x 18 cm. In goede staat.
Antieke marmer met bronzen figuur door T. Curts Fecit. Romeins paar bij bank. Enkele chip. Afmeting: 29 x 23 x 15 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Kinderen met ezel. Circa 1900. Afmeting: 31 x 34 x 20 cm. In goede staat.
Groot antiek albasten figuur. Jongen met vis op rotsblok. Circa 1900. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke terracotta heren buste. Officier. Afmeting: 90 x 64 x 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Franse Galliër. Par Debut Salon Des Beaux Arts. Gietstempel Vrai Bronzes Paris B.D. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antieke bronzen boxer op marmeren basement. Gestempeld: Austria real bronze. Circa 1920. Afmeting: 11 x 12 x 6 cm. In goede staat.
P.J. Mene. Twee windhonden. Op onyx basement. Twee maal gesigneerd. Afmeting: 17 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Aparte stenen beschilderde Indiaan met hanenkam. Door Heidi Guthmann Birck. Duitsland. 1941. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse polychrome houten beeld christus op de koude steen. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen Art Deco boekensteunen. Don Quichot en Pancho op zwart marmeren basement. Circa 1930. Afmeting: 16 x 14 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke gesigneerde Franse bustes. Quesmel a Paris. Eén maal Delecole Fecit d'apres Vasse Craqes 1849. Eén maal a Delecole de Troyes 1850. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde Duitse Art Deco bronzen asbak met eend. Door H. Müller 1933. Hans Müller 1873 - 1937. Afmeting: 7,5 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Grote bronzen Quan Yin, staande op drakenschildpad. 20e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Boeren vrouw. Door H. Plé. 1853 - 1922. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen Pierrot. Gesigneerd Maisere. Circa 1900. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl kalkoen op zwart marmeren basement. Naar Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 30 x 25 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figurengroep met gietstempel. Titel XVIII Siede. Gietstempel Parijs + Freres Susse editeurs. Afmeting: 37 x 30 x 23 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1880. Romantisch 18e eeuws paar. Afmeting: 28 x 19 x 11 cm. In goede staat.
Zeer groot eikenhouten gestoken beeld met figuren gemaakt door Ole Langerhorst. 20e Eeuw. Afmeting: 280 x ø37 cm In goede staat. Met origineel boekje.
Grote 19e eeuwse terracotta buste. Gesigneerd Hollman Feinberg 1892, A. Mon Ami. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: 70 x 48 x 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse vergulde houten Madonna met kroon + kindje Jezus. Beschadigingen. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen buste Pieter Jelles Troelstra uit 1935. Op marmeren basement. Afmeting: 28 x 27 x 18 cm. In goede staat.
Twee Zuid-Duitse Barok gepolychromeerde heilige figuren. Circa 1800. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans figuur. Henry Fugere. 1872 - 1944. Fluitspelende man. Fluit mist. Geplaatst op een marmeren basement. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Bronzen golfspeelster op zwart marmeren basement. Gesigneerd E. Valdez. 21e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse uit notenhout gesneden koppen voor wand montage. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Groot antiek compositie metalen figuur. Clair de Lune. Door Bruchon. Circa 1900. Vrouw met messing maan. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.