Bronzen figuur op zwart marmeren voet, gesigneerd D.A.Chiparus, 2e helft 20e eeuw, vrouwelijke harlekijn, in goede staat 35cm.
Bronzen Oosterse dame op zwart marmeren basement, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd A. Leonard, minimale chip marmer, 32cm. Cond:G
Groot antiek Weens koud beschilderd bronzen liggende gems op onyx plaquette, in zeer goede staat 10,5x10x14cm.
Groot antiek Frans Art Deco beeld op zwart marmeren basis, gesigneerd A. Trefoloni, 3 kleurig gepatineerd, compositiemetaal, vrouw met duiven. 31x57x18cm. Cond:G
Antiek Frans beeld omstreeks 1900 Groupe etude Par rancoulet. compositie metaal, brons kleurig, 1 vinger af, 47cm. Cond:R
Peter Rübsam, 1914 Hoemel Duitsland, gefaltene Decke, bronzen sculptuur, in goede staat 9x15x15cm.
Michael Schwarze 1939 Krefeld Corpus met groot oor, bronzen sculptuur, in goede staat.
Michael Schwarze 1939 Krefeld. river Nude 1977, bronzen sculptuur in goede staat. 20cm Cond:G
Michael Schwarze 1939 Krefeld, eierschaal met armen en voet, bronzen sculptuur, in goede staat, 10cm. Cond:G
Michael Schwarze 1939 Krefeld, eierschaal met hand, bronzen sculptuur, 15cm. Cond:G
Luis German Becerra nr 7/100, 1928 Columbia Düsseldorf, bronzen abstracte sculptuur. 7x12x8,5cm.
Michael Schwarze 1939 Krefeld, Hand und Bein, bronzen sculptuur 18,5cm. Cond:G
Laurenz pannen 1978 Weeze, Vielfalt im Quadrat, kubistische bronzen plaquettes, in goede staat 19x19x3cm.
Joseph Krautwald, 1914 Borkendorf Oberschlesien 2013 Rheine, harpspelende figuur, 26x19x2cm.
Dieter Oehm 1022 nr 5/5, 1947 Bad Hersfeld, abstracte kubistische bronzen sculptuur op houten basement, in goede staat 26cm.
Ludwig Chateau Düsseldorf 1906. Ente bronzen figuur, in goede staat 6,5x7,5x3,5cm.
Gisela Korpium 1935 Berlijn, bronzen sculptuur vrouwelijk "pandora"op houten basement, in goede staat 12cm.
Wolfgang Frische 1946 Uedem Niedersheim, bronzen sculptuur "engel", in goede staat 13cm.
Twee bronzen figuren Gretel Gemmert, Düsseldorf 1923-2004, twee vrouwelijke bronzen sculpturen, in goede staat 16-17cm. Cond:G
Rudolf Christian Baisch 1903-1990 Böbingen/Württ, bronzen schildpad in goede staat 13cm.
Rudolf Christian Baisch 1903-1990 Böbingen/Württ, bronzen pelikaan, in goede staat 17cm.
Antieke Franse figuur omstreeks 1900, Angelius par A de Ranieri, compositie metaals, 46cm. Cond:G
Groot gesigneerd bronzen art deco beeld op onyx basement, danseres met pompom rok, naar D.H Chiparus 21e eeuw. 51cm. Cond:G
Vier bronzen figuren 60er jaren vermoedelijk Duitsland, muscicerende en dansende figuren, maker onbekend 21-22cm. Cond;G
Grote bronzen adelaar op houten basement, 21e eeuw in goede staat 40cm.
Negentiende eeuws Franse bronzen Gallier met Bijl Salon des Beaux arts par debut Prix de Rome, gesigneerd debut, gestempeld B.D.Paris. 38cm. Cond:G
Bronzen beeld vrouwe Justitia, 2e helft 20e eeuw in goede staat 54cm.
Zware bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, leeuwenpaar op marmeren basement, gesigneerd G.Garder, in goede staat 29x37x17cm.
Groot bronzen beeld, in Jugendstilstijl, vrouw staat op zwaan 2e helft 20e eeuw 79cm. Cond:G
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw dansende Oosterse vrouw, 50cm. Cond;G
Grote bronzen leeuw op zwart marmeren voet, 21e eeuw, minimale chips marmer 25x35x17cm. Cond:G
Antieke Duitse Jugendstil bronzen buste door: Loewenicht omstreeks 1900, 21cm. Cond:G
Composiet figuur, liggende Griekse vrouw op canape, 2e helft 20e eeuw in goede staat 32x52x12cm.
Vergulde bronzen beeld op zwart marmeren basement smid hamerend op aambeeld, omstreeks 1930-1950 34cm. Cond:G
Moderne bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw gesigneerd Milo, in goede staat 54cm.
Chinese gesigneerde bronzen figuur, 2e helft 20e eeuw, twee uilen op tak 16x25x10cm. Cond;G
Negentiende eeuws bronzen wandplaquette Napoleon door C. de Franoz. 1850-1908 Frankrijk, in goede staat 9,5cm. Cond:G
Twee antieke bronzen beelden omstreeks 1870 naar voorstelling van Guilliaume Costeau, steigerende paarden met moor, in goede staat 30x24x10cm
Oude chinese bronzen boedha zittend op lotusbloem, afneembare vaas, 21cm.
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, jongen met schoolboek, syffleur, door: N. Picciole Italie. 19,5cm. Cond:G
Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 Jugendstil, Orientalse vrouw met wateremmers, gemonogrammeerd K.L en gietstempel, Uriella Modelle de Cologne, serienr. 2183, 55cm.
Groot antiek Frans marmeren bureau inktstel met bronzen mandoline, spelende Pierrot, met ivoren handen en gezicht. 14x38x31cm. Cond:G
Bronzen paard op zwart marmeren basement 21e eeuw P.J Mene, in goede staat 37x43x16cm.
Art deco stijl bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw, Gier, 32cm. Cond;G
Gesigneerde antieke bronzen Jugendstil figurenlamp, omstreeks 1900. Henri Nelson 1854-1919 + gietstempel E. Blot Paris(2keramieken fittingen weg) 70cm. Cond:G
Zware bronzen Jugendstilstijl vaas, 2e helft 20e eeuw op marmeren basement, in goede staat.
Oosterse bronzen figuur met dekseldoos, Boedha met figuren op dekseldoos, 2e helft 20e eeuw in goede staat 21x20x10cm.
Marianne Houtkamp, bronzen figuur zittende dame op marmeren basement(galerie Ootmarsum) 44cm. Cond:G
Tibetaanse bronzen figuur 20e eeuw, kindboedha op lotusbloem. 37cm. Cond;G
Grote oude Thaise bronzen vergulde Boedha, 2e helft 20e eeuw, 58cm. Cond;G
Grote oude bronzen boedha, staande op vis met monsterkop, gemerkt met tekst. 2e helft 20e eeuw, 48cm. Cond;G
Antieke vergulde bronzen Geisha omstreeks 1900 met lotusbloem, nr 3160, Chinese tekens onleesbaar. 20cm.
Twee antieke bronzen beeldjes met gietstempel Bergmann omstreeks 1900 Wenen, 1x Faun, 1x naakte dame bij piedestal 14-15cm Cond:G
Verzilverde Art Deco meeuw op marmeren basement, door J.Rosnard, omstreeks 1930, in goede staat 36cm.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw, titel: Zwijgen. 49cm. Cond;G
Marianne Houtkamp, bronzen figuur, dame met voet in water, galerie Ootmarsum 42cm. Cond. G
Bronzen damhert op zwart marmeren basement 21e eeuw in goede staat, 26x42x12cm. Cond;G
Twee bronzen boekensteunen met zwart marmer, 21e eeuw gesigneerd C.J. Verhoef, Maribu's, 25x15x10cm. Cond:G
Grote 18e-19e eeuwse Chinese houtgestoken beeld met originele polychromie, achterin een ruimte als relikwiehouder, basis aangetast, opgevuld met cement. 58cm. Cond:G
Grote compositiemetalen waterdrager 20e eeuw op houten basement(handvat kruik zit er los bij) 77cm. Cond:G
Groot antiek borstbeeld damesbuste met zweepslag decor op basement, omstreeks 1900, gemerkt Lusood, okergroen glazuur op gips, chip neus en basement. 62cm. Cond:G
Antieke figuur, strandjutter met reddingsboei, gesigneerd Selinski, omstreeks 1900, brons overlay, in goede staat 45cm.
Groot 18e eeuws notenhouten gestoken heilig beeld met bijbel, handen afneembaar, 87cm. Cond:G
Antieke bronzen zwaardvechter op zwart marmeren basement, ongemerkt, met etiket Ludvik Simek, chips marmer verder in goede staat 23cm.
Brons gegoten Bachhus 20e eeuw mooie patina, in goede staat 25cm.
Twee antieke vergulde bronzen bustes omstreeks 1870 in goede staat 13cm.
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, 17e eeuwse scheepskaptein met kijker en anker. 32cm. Cond:G
Antieke Buste van een oosterse vrouw, brons-zilverkkleurig gepatineerd, gipsen beeld, chips, gesigneerd Houdon. 55cm. Cond:R/G
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, jongen die roept op marmeren basement door Loui Oury, 1846 33cm. Cond;G
Jet Schepp Rotterdam 1940, kleine bronzen figuur op houten basement met titel: tekenmaatje. 8cm. Cond:G
Grote antieke Japanse tweedelige bronzen sculptuur, roofvogel met vogel op boomstronk(opbergruimte), omstreeks 1900, in goede staat. 53x41x18cm.
Grote antieke bronzen huilende baby Max Bezner, Duitse school 1e helft 20e eeuw, 27cm. Cond;G
Grote antieke bronzen ridder 19e eeuw, ongesigneerd in goede staat 61cm. Cond:G
Duits antiek bronzen figuur, jager met kruisboog op marmeren basement door Hans Müller omstreeks 1900, in goede staat 31cm.
Prachtig groot beeld 2 kleurig gepatineerd, mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgevoerd, voorstellende een cello spelende Huzaar met wintermantel, 76cm Cond:G
Zeer groot eikenhout gesneden heiligbeeld, 19e eeuw heilge apostel met stok, in goede staat 140cm. Cond:G
Gesigneerd bronzen verzilverd Art Deco figuur op houten basement monogram F.S, voorstellende een vogel op rots. 15,5cm. Cond:R
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 man in 17e eeuwse klederdracht die zijn handen opwarmt in goede staat 17cm. Cond:G
Ernemann Friedrich Sander, 1925 Leipzig. liegende Frau, bronzen sculptuur, in goede staat 19cm. Cond:G
Bronzen figuur Ernemann Friedrich Sander 1925 Duitse school, dame met handdoek 19cm. Cond:G
Antieke Chinese bronzen vergulde eekhoorn 19e eeuw in goede staat 4,5x5x8cm. Cond;G
Zeer grote antieke bronzen sculptuur, trekpaard met granietsteen en boer met zweep, omstreeks 1900, geen signatuur gevonden. 72x17x42cm. Cond:G
Antiek bronzen erotisch beeld op marmeren basement, man die rok kan openen en vrouw waarvan paraplu omhoog kan, gesigneerd Bahnert, omstreeks 1900 in goede staat 9,5x11x6cm. Cond:G
Twee antieke bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement omstreeks 1920 Don. Quichotte en sancho panza, gesigneerd Jante 18-26cm. Cond:G
Renee van Leusden bronzen sculptuur, getiteld connection, 2 kleurig gepatineerd(incl. nota Chez moi Ton Schulten) 32cm. Cond:G
Groot antiek bronzen beeld voorstellende een Tiroler heer met tabakspijp en mantel, door: Bakony Sandor 1924, in goede staat 43cm.
Prachtige grote antieke marmeren buste omstreeks 1900, jonge dame, door H. Levasseur 1853-1934, 65cm, in goede staat
Antieke Franse bronzen figuur, omstreeks 1900, door berlin, le premier fruit, in goede staat 42cm.
Groot antieke Franse Pierrot van brons met natuurstenen bal en marmeren basement, Gesigneerd F. Hambinon, Cond:G 60cm.
Grote zware antieke Franse bronzen figuur, 2 herdershonden door T. Cartier Thomas Francois Cartier. 1879-1943, bevestigingsnaad bij staart zit los, verder in goede staat 54x57x28cm.
Antieke bronzen figuur met ivoren hoofd omstreeks 1900 meisje met hoed en boek, staande op marmeren basement in goede staat 16cm.
Gesigneerd antiek bronzen beeld met ivoor omstreeks 1900 vrouw met mandoline op onyx basement door F. Lugerth(ferdinand 1885-1915) in zeer goede staat 18,5cm.
Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 Frankrijk door E. Picault 1833-1915 getiteld; per laborem, in goede staat 61cm.
Lorio Vivarelli 1922-2008 Italie, bronzen figuur twee omarmende vrouwen, in goede staat 32cm. Cond:G
Zeer groote antiek Frans bronzen figuur, gesigneerd Andree, op marmeren basement, man met adelaar omstreeks 1930. 70x66x18cm. Cond:G