Gegoten buste in Jugendstil stijl, 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 22cm.cond: G.
Art Deco beeld +\- 1920 gesigneerd Hermanek, plated plaquette op marmer, voorstellend een naakte vrouw met guirlande. 24x18x6 cm. Cond:G
Bronzen kaarskandelaar in de vorm van een engel, op marmeren voet 25cm Cond:G
Figuur 19e eeuw met restvergulding, voorstellend een man met degen 18cm. Cond.: R-G
Bronzen figuur 1e helft 20e eeuw, gemerkt G.M. 25, voorstellend twee duwende mannen 25x5x16cm. Cond.: G
Grote houtgesneden Chinees figuur 20e eeuw, voorstellend een hoogwaardigheidsbekleder 62cm.
Grote bronsgegoten katachtige 2e helft 20e eeuw in goede staat. 45x25x22cm Cond:G
Beeld van Mozart op sokkel ca. 1900 van compositie metaal 19cm. Cond.: G
Grote oude houtgesneden Indonesisch figuur 20e eeuw met originele beschildering 58cm. Cond.: G
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende twee hazen op marmeren voet gesigneerd Nivk, in goede staat. 24x13x7cm
Drie oude bronsgegoten dieren 20e eeuw: 1x steigerend paard, 1x pauw en 1x stier 16-32cm. Cond.: G
Twee antieke Weense bronzen hazen koud beschilderd 4-5,5cm Cond:G