Bronzen figuur ca. 1880 Duitsland, voorstellend 2 soldaten van H. (Hans) Keck 9,5cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1880, tweekleurig gepatineerd en geheel gemonteerd op marmeren voet. Gesigneerd Rancoulet, voorstellend een jongen en meisje met visfuik 36x20x15cm. Cond.: G
Grote moderne bronzen danseres 21e eeuw op zwart marmeren voet, gesigneerd Milo 53cm. Cond.: G
Modern brons 21e eeuw, voorstellend een dikke dame in balethouding op zwart marmeren voet 35cm. Cond.: G
Grote bronzen eend 21e eeuw op zwart marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon 36-37x18cm. Cond.: G
Bronzen Napoleon als boekensteun 21e eeuw op zwart marmeren voeten 27x11,5x17cm. Cond.: G
Art Deco stijl bronzen pelikaan 21e eeuw op marmeren voet, gesigneerd Eduard Bertiin 30x24x12cm. Cond.: G
Zeer groot 19e eeuws Frans beeld, voorstellend een smid met aambeeld, getiteld "Le Travail". Gemaakt van compositie metaal, brons gepatineerd 96cm. Diverse restauraties aan hoofd en benen. Cond.: R
Originele Romeinse bronzen buste van een man(ca. 300 na Christus) in goede staat 6,5x5,5x2cm.
Oude koper-overlay figuur, gemaakt door Herman Janzen (Herman Diederik Janzen 1923 - 1998), voorstellende een monnik op hurkende vrouw, geheel op marmeren sokkel. Mooie patina en in goede staat 23cm.
Bronzen buste Peter Sommer(Duitse beeldhouwer) portret van Fricke op marmeren sokkel. 36x16x16 Cond:G
Bronzen figuur, gesigneerd Wilhelm Warmuth (Duitsland) ca. 1900, voorstellend een gelovige met boek, geheel staand op marmeren voet 24,5cm. Cond.: G
Houtgesneden figuur 17e-18e eeuw van figuur met hondje op houten console gemonteerd. Arm mist, bek hondje beschadigd en hand beschadigd, 18cm. Cond.: R
Bronzen figuur ca. 1920, vermoedelijk Duitsland (zonder sokkel), voorstellend een meisje met kom 28cm. Cond.: G
Groot antiek compositie metalen beeld omstreeks 1880, voorstellend een vrouw met druivenranken staande op een console. Cond:G 73cm
Spaanze bronzen stier 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 27x36x14cm.
Grote oude bronzen boedha met gouddecor in goede staat 48x26x18cm.
Grote tweedelige Art Deco figuur op marmeren voet ca. 1930, voorstellend een stern op rots bij branding. Bronskleurig gepatineerd compositie metaal 50x50x18cm. Cond.: G
Oud/antiek Chinees bronzen paard, gesigneerd op voet in goede staat 21x19x9cm.
Prachtig compositie metalen beeld ca. 1880, voorstellend een man bij waterput 37x20x16cm. Cond.: G
Grote bronzen Diana staand op wild zwijn 21e eeuw op zwart marmeren voet, gesigneerd Albert 48cm. Cond.: G
Leuk antiek miniatuur bronsje op marmeren voet, gesigneerd P.J. mene (Pierre-Jules Mene 1810-1879), voorstellend een paard bij een hek. 7x9x4cm.
Vroeg 19e eeuws vuurverguld figuur ca. 1830, voorstellend een jongen met klompen. Geheel op marmeren voet 15cm. Cond.: G
Art Deco bronzen buste ca. 1930 op zwart marmeren sokkel, gesigneerd A.W. Ben-Zion (Weinman) ( 1897 Oekraïne - 1987 USA) 37cm. Cond.: G