Bronzen denker 21e eeuw (naar Rodin) op zwart marmeren voet 25cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws beeld, voorstellend een man het het grondscheppen, bronskleurig compositie metaal 36cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1880, gemerkt Le Sauveteur par P. Bobbins, voorstellend een visser met reddingsboei 53cm. Cond.: G
Bronzen plaquette met 17e-18e eeuw met vijf zintuigen: De reuck, 't gesigt, de smeack, 't gevoel en 't gehoor 19,5x16,5x1cm. Cond.: G
Bronzen varkern 21e eeuw (naar Pompon) op marmeren voet 16x23x8cm. Cond.: G
Museums kopie van een Egyptische farao van natuursteen 20e eeuw 37cm. Cond.: G
Grote houtgesneden Chinees figuur 20e eeuw, voorstellend een hoogwaardigheidsbekleder 62cm.
Bronzen figuur 1e helft 20e eeuw, gemerkt G.M. 25, voorstellend twee duwende mannen 25x5x16cm. Cond.: G
Twee oude houtgestoken Mooren met hoorn des overvloeds 2e helft 20e eeuw 82-83cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur, voorstellend een zeeman met reddingsboei ca. 1880, gesigneerd Selinski 52cm. Cond.: G
Oud bronzen figuur op marmeren voet, buste van een man met hoed, gesigneerd Hofer in goede staat 15x14x8,5cm.
Bronzen ekster 21e eeuw op zwart marmeren voet, gesigneerd M. de Costa 32cm. Cond.: G
Gedetailleerd uitgewerkte bronzen roofvogel op stronk 21e eeuw op marmeren voet, gesigneerd Isidore Bonheur 33cm. Cond.: G
Dame met staf 19e eeuw op roodmarmeren voet, gesigneerd Aug. Moreau. Compositie metaal, bronskleurig gepatineerd 27cm. Cond.: G
Grote oude houtgesneden Indonesisch figuur 20e eeuw met originele beschildering 58cm. Cond.: G