Compositie metalen figuur ca. 1880, tweekleurig gepatineerd en geheel gemonteerd op marmeren voet. Gesigneerd Rancoulet, voorstellend een jongen en meisje met visfuik 36x20x15cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur, voorstellend een zeeman met reddingsboei ca. 1880, gesigneerd Selinski 52cm. Cond.: G
Oude antieke Bokser op console van compositie metaal(arm gelijmd) 40cm Cond:R
Twee bronzen kunstenaars plaquettes 1987, gesigneerd "Fianatm Paris 1989", nr. 1/1 en 1/2, Federation Internationale des begociants en acier, tubes et metaux, 7,5x8x0,5cm.
Grote bronzen Diana staand op wild zwijn 21e eeuw op zwart marmeren voet, gesigneerd Albert 48cm. Cond.: G
Modern bronzen figuur 21e eeuw, voorstellen een hoofd met open mond op steel, geheel staand op marmeren voet 32cm. Cond.: G
Bronzen figuur 1e helft 20e eeuw, gemerkt G.M. 25, voorstellend twee duwende mannen 25x5x16cm. Cond.: G
Twee oude houtgestoken Mooren met hoorn des overvloeds 2e helft 20e eeuw 82-83cm. Cond.: G
Grote bronzen eend 21e eeuw op zwart marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon 36-37x18cm. Cond.: G
Bronzen ekster 21e eeuw op zwart marmeren voet, gesigneerd M. de Costa 32cm. Cond.: G
Oud of antiek natuurstenen Afrikaans figuur, vermoedelijk 19e eeuw, 32cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1880, gemerkt Le Sauveteur par P. Bobbins, voorstellend een visser met reddingsboei 53cm. Cond.: G
Drie bronsgegoten golfspelers 20e eeuw, gesigneerd en in goede staat 10-14cm.
Oud Heilig figuur van gegoten gips en originele beschildering 20e eeuw 46cm. Cond.: G
Groot Jugendstil stijl damesfiguur 1e helft 20e eeuw, koperoverlay. In goede staat 74cm.