Grote antieke zeldzame marmeren buste van de bekende Italiaanse beeldhouwer Pietro Calvi Milano (1833 - 1884), voorstellend een Italiaanse vrouw in kledendracht, zeer gedetailleerd uitgevoerd. Lichte ...
Cees Willemsen 1952 Enschede,bronzen beeld, als titel samenspraak. Groter beeld start in het volkspark Enschede. 49x34x34 Cond:G
Zeer groot oud Terracotta beeld, gesigneerd Goldschneider 20e eeuw. Voorstelling van 2 putti met hond, bronskleurig gepatineerd 94x50x45cm. Cond.: G
Bronzen figuur met ivoren buste ca. 1900, gesigneerd F. Lugerth (Ferdinand 1885 - 1915), met marmeren voet H: 24cm. Cond.: G
Groot oud bronzen beeld, gesigneerd Remmington, voorstellend een springend paard met cowboy (20e eeuw) 53x51x17cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws bronzen figuur, voorstellend een edele ridder met wandelstok op marmeren voet. Gesigneerd Laurain in goede staat 46cm.
Groot bronzen figuur, gesigneerd Montini ca. 1920 op marmeren sokkel, voorstellend paardenkar met twee figuren 21x34x17cm. Cond.: G
Grote Franse bronzen buste ca. 1900 van E. Marioton *Eugene 1854 - 1933) in goede originele staat 51cm.
Groot 19e eeuws terracotta beeld met originele beschildering, voorstellend een jongen met kruis en lam. In goede originele staat 94cm.
Groot Jugendstil stijl damesfiguur 1e helft 20e eeuw, koperoverlay. In goede staat 74cm.
Zeer groot 19e eeuws compositie metalen beeld, gesigneerd Charles Peroon, voorstellend een vrouw met vaandel en man met bijl en dolk 100cm. Cond.: G
Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht, voorstellend een meisje met groot boek "Pax Eterna", staand op marmeren voet 12,5cm. Cond.: G
Bronzen figuur 19e eeuw van een jongen met sigaret, ongesigneerd 20cm. Cond.: G
Bronzen beeldje met ivoor, voorstellend een jongen met overall. Staand op onyx voet en gesigneerd L. Barthelemy (Louis) ca. 1910 13,5cm. Cond.: G
Groot antiek Frans compositie metalen beeld ca. 18870, gesigneerd Moreau. Voorstelling van 2 figuren in boot, geheel gemonteerd op marmeren voet en in goede staat 65cm.
Bronzen Art Deco figuur ca. 1930 van Bertrand Bouteé (René Bertrand Bouteé 1877 - 1950), voorstellend een lachend kind op marmeren voet 24cm. In zeer goede staat
Groot Hollands bronzen figuur 1e helft 20e eeuw (ongesigneerd), voorstellend een boerenfamilie 34x21x15cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws bronzen figuur, voorstellend een ridder in harnas met zwaard en schild. Gesigneerd Gardet (mogelijk Georges Gardet 1863-1939) 84cm. Cond.: G
Oude bronzen danseres in Jugendstil stijl op marmeren voet 2e helft 20e eeuw. Gesigneerd Faguays in goede staat 54x47x13cm.
groot 19e eeuws beeld van compositie metaal, voorstellend een Indiaan te paard met speer en puma, oudere restauratie,56x46x18 cm Cond:R\G
Twee beelden van Bruno Fach ca. 1910 (Oostenrijk 1906 - 1978), twee bronzen naakte meisjes op marmeren sokkel (1x sokkel beschadigd achterkant) 30-31cm. Cond.: R-G
Oud bronzen beeld, voorstellend twee honden aan een boom gebonden, gesigneerd Johnson 2e helft 20e eeuw 34x31x22cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1900 van Achille Leys (1873 - ), voorstellend een moeder met kind 17cm. Cond.: G