Bronzen figuur van Maarten (Martin) Stolk, voorstellend een trombone spelende man 27cm. Cond.: G
Bronzen beeld, voorstellend twee kwartels, gesigneerd E. Lienard (waarschijnlijK Emile Lienard 1842 - ), 16x28x14cm. Cond.: G
Twee bronzen boekensteunen in de vorm van een uil in Art Deco stijl 21e eeuw met marmeren voet in zeer goede staat 35cm.
Oude Chinees bronzen krijger 20e eeuw met losse lans (afneembaar) 49cm. Cond.: G
Oosterse bronzen boedha bezet met edelstenen en glas 20e eeuw, gemerkt 18x14x12cm. Cond.: G
Bronzen steigerend paard ca. 1920 met monogram (onduidelijk) en gesigneerd Farbel 35x29x10cm. Cond.: G
Oud bronzen beeld, voorstellend twee honden aan een boom gebonden, gesigneerd Johnson 2e helft 20e eeuw 34x31x22cm. Cond.: G
Groot bronsgegoten paardenhoofd 21e eeuw met ophang-systeem in goede staat 29x43x19cm.
Erotische bronzen figuur op zwart marmeren sokkel, voorstellend een naakte vrouw in badkuip 21e eeuw 18x32x19cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1920 op marmeren voet met tekst "Biblia Sacra" in goede staat 25x20x14cm.
Grote Duitse Historisme wandschotel ca. 1880 met putti etc. Gemerkt Juli, August, September, Oktober, November, Dezember. Verso gemerkt met een zegel ø52cm. Cond.: G
Grote Duitse Historisme wandschotel ca. 1880 met putti etc. Gemerkt Januar, Februar, März, April, Juni. Verso gemerkt met een zegel ø52cm. (gerepareerd) Cond.: M
Bronzen beeld van een non ca. 1920 met ivoren hand en gezicht. Gesigneerd P. Terezcuk (Paul Tereszcuk 1895 - 1925). Is origineel een lamp met keramieken fitting en gaatje voor draad 31cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1900 van Achille Leys (1873 - ), voorstellend een moeder met kind 17cm. Cond.: G
Groot Frans dubbel beeld ca. 1900, getiteld "L. Abondance recompense Le Travaille par Faure de Broussé". Gemaakt van compositie metaal en in goede staat 71cm.
Oude bronzen danseres in Jugendstil stijl op marmeren voet 2e helft 20e eeuw. Gesigneerd Faguays in goede staat 54x47x13cm.
Grote oude Chinese bronzen vergulde boedha op Foohond 1e helft 20e eeuw in goede staat 46x26x17cm.
Bronzen figuur ca. 1900 voorstellend een naakte man met eikenblad spelend op een fluit. Gesigneerd L. Gregoire (Jean Louis Gregoire 1840 - 1890) 39cm. Cond.: G
Grote antieke strijder met zwaard ca. 1880 van compositie metaal op houten sokkel, gesigneerd M. Constant in goede staat 90cm.
Groot antiek Frans compositie metalen beeld ca. 18870, gesigneerd Moreau. Voorstelling van 2 figuren in boot, geheel gemonteerd op marmeren voet en in goede staat 65cm.
Groot 19e eeuws bronzen figuur, voorstellend een ridder in harnas met zwaard en schild. Gesigneerd Gardet (mogelijk Georges Gardet 1863-1939) 84cm. Cond.: G
Bronzen edelhert ca. 1920 op marmeren voet, gesigneerd Valton (Charles Valton 1851 - 1918), in goede staat 42x33x12cm.
Bronzen beeldje met ivoor, voorstellend een jongen met overall. Staand op onyx voet en gesigneerd L. Barthelemy (Louis) ca. 1910 13,5cm. Cond.: G