Grote decoratieve houten staande Boedha met gouddecor 2e helft 20e eeuw (87cm.) Cond.: G
Oude terracotta figuur, voorstellend een smid met jongen 20e eeuw 50cm. Cond.: G
Lindenhouten 19e eeuwse Corpus Christie met originele polychromie (teen mist) 41x32x7cm. Cond.: R-G
Twee oude houten Mooren met hoorn des overvloeds 20e eeuw beschilderd 83-85cm. Cond.: G
Oude bronzen zeemeermin op steen 20e eeuw 12x11x9cm. Cond.: G
Grote bronzen dame op zwart marmeren voet in Jugendstil stijl 21e eeuw in goede staat 53cm.
Oud bronzen figuur 20e eeuw, voorstellend 3 schaatsers, waarschijnlijk ontwerp Taeke Friso de Jong in goede staat 12x16x12cm.
Oude compositie metalen figuur ca. 1920 op onyx voet "Sanite Bernadette", gesigneerd J. Dalson H.: 41cm. Cond.: G
Oud of antiek Afrikaans houten masker met gevlochten "muts" in goede originele staat 26x18x10cm. Cond.: G
Bronzen beeldje, jongen met mand en vogel ca. 1900 met porseleinen hoofd, armen en vogel (vastgelijmd). Gesigneerd Mednat H.: 14cm. Cond.: G
Bronzen beeld van jongen met sigaret ca. 1910 H.: 20cm Cond.: G
Twee bronzen figuren 2e helft 20e eeuw: 1x midwinterhoorn blazer (monogram A.R. Antoinette Ruiter) en 1x bronzen krab 12-25cm. Cond.: G
Oud of Afrikaans houtgesneden masker met daaraan jutte met stro, muts met schepen. In goede originele staat 30x14x26cm. Cond.: G
Groot Balinees houtgestoken beeld, voorstellend een Balinese vrouw in goede staat H.: 103cm.
Groot oud Afrikaans houtgesneden beeld, voorstellend een Afrikaan die een tabakspijp rookt 97cm. Cond.: G
Bronzen Jugendstil plaquette met Oosters decor (olifant met een Indiër erop) ca. 1900 in eikenhouten lijst 46x35x4,5cm.
Oud Afrikaans houtgestoken figuur, voorstellend een krijger met jacht-troffee (hoorntjes van bokje missen) 20e eeuw 82cm. Cond.: R-G
Putti op zuil en albasten voet ca. 1880, bronskleurig gepatineerd (compositie metaal) 22cm. Cond.: G
Oude bronzen TIbetaanse boedha met restvergulding 20e eeuw 22x15x10cm. Cond.: G
Frans Art Nouveau beeld, koud beschilderd met marmeren voet en onyx bal ca. 1910 (compositie metaal). Voorstellend moeder met kind (minimale chips marmer) 38x41x13,5cm. Cond.: R-G
Decoratieve wit marmeren buste met zwart marmeren voet 20e eeuw. Bovenrand zwart marmer beschadigd, 39cm. Cond.: R-G
Gietijzeren gegoten beeld van een jachthond ca. 1900 in goede staat 16x30x7cm.
Drie oude Chinese houtgestoken figuren 20e eeuw, voorstellend waterbuffels met figuren (glazen ogen) 12-21cm. Cond.: G
Twee oude Indonesische houtgesneden figuren 20e eeuw van pallisanderhout 31-32cm. Cond.: G