Grote bronzen condor in Art Deco stijl 21e eeuw, gesigneerd B. Vanstraeten in zeer goede staat 51x20x40cm.
Twee bronzen Jugendstil stijl kaarskandelaren 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw met bloem. Geheel gemonteerd op marmeren voet 34xø12cm. Cond.: G
Moderne sculptuur op beton gegoten voet met 5 gezichten op metalen basis. Gesigneerd Yeph 1984. Paar chips van gipsen gezichten af en lichte schaafplekken 68x15x16cm. Cond.: R
Bronzen geit op zwart marmeren voet 21e eeuw in goede staat 37x18x31cm.
Groot oud bronzen figuur, voorstellend een vrouw op stoel 2e helft 20e eeuw 61cm. Cond.: G
Oude bronzen zittende boedha met originele patina 20e eeuw 34x22x11cm. Cond.: G
Bronzen Chinese vrouw met twee kinderen op marmeren voet 21e eeuw 28x18x12cm. Cond.: G
Franse compositie metalen figuur ca. 1880, onduidelijk gesigneerd. Voorstellend een schaapsherder met schaap H.: 46cm. Cond.: G
Franse compositie metalen figuur ca. 1880, onduidelijk gesigneerd. Voorstellend een schaapsherderin met schaap H.: 46cm. Cond.: G
Bronzen soldaat op origineel marmeren voet, voorstellend een WO I reservist met reservistenpijp 15x4x4cm. Cond.: G
Modern brons van een voluptueuze dame op zwart marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 22x26x15cm.
Twee bronzen beelden ca. 1870 van Greil (Charles); 1x Faunesse Dansante en 1x Faune Dansant 36-37cm. Cond.: G
Oude vergulde ijzeren boedha hoofd 20e eeuw 29x17x17cm. Cond.: G
Bronzen keiler op zwart marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 25x13x35cm.
Oud bronzen beeld ca. 1920 van J. Mateta, voorstellend een man zittend op steenbok met zwart marmeren voet in goede staat 32,5x26x10cm.
Oude keramieken buste van E. Patris (België) ca. 1920 op zwart marmeren voet. Neus beschadigd 39x13x11cm. Cond.: R
Frans compositie metalen figuur ca. 1880, gesigneerd La Rose par Guillemin. Waarschijnlijk mist de roos in haar hand, verder in goede staat 49cm.
Oud bronzen figuur, voorstellend een zeeman met kijker ca. 1940, gemonteerd op zwart marmeren voet 37cm. Cond.: G
Groot oud bronzen beeld van man met blaasinstrument 20e eeuw (voet iets beschadigd) 49cm. Cond.: R-G
Moderne bronzen arm, gemonteerd op zwart marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 46x46x10cm.
Bronzen engel op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Michelangelo, in zeer goede staat 39x13x13cm.
Terracotta buste ca. 1900, gesigneerd Jef Lambeaux. Electrolytisch met bronslaag voorzien. Origineel en in goede staat 38x36x17cm.
Bronzen vrouwe Justitia op zwart maremern voet 2e helft 20e eeuw (1 ketting mist) 40cm. Cond.: G