20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

Vergulde Quan Yin 5070
Vergulde Quan Yin
Startprijs 275 EUR
Bronzen beeld 5094
Bronzen beeld

350 EUR

Beeld, olifant 5087
Beeld, olifant

325 EUR

Beeld, soldaat 5093
Beeld, soldaat
Startprijs 225 EUR
Beeld, moeder met kind 5101
Beeld, moeder met kind
Startprijs 220 EUR
Bronzen Art Deco dame 5111
Bronzen Art Deco dame
Startprijs 200 EUR
Plated beeld 5098
Plated beeld
Startprijs 200 EUR
Beeld, Arabier 5013
Beeld, Arabier
Startprijs 200 EUR
Beeld, jongen en hond 5107
Beeld, jongen en hond
Startprijs 190 EUR
Bronzen olifant 5105
Bronzen olifant

250 EUR

Chinees beeld, 19e eeuw 5014
Chinees beeld, 19e eeuw
Startprijs 190 EUR
Houten beeld, Portugal 5064
Houten beeld, Portugal
Startprijs 180 EUR
2 Beelden, meisjes op stoel 5028
2 Beelden, meisjes op stoel
Startprijs 175 EUR
Beeld, hoogwaardigheids bekleder 5119
Beeld, hoogwaardigheids bekleder
Startprijs 170 EUR
Weens beeldje 5123
Weens beeldje
Startprijs 160 EUR
Bronzen olifant 5102
Bronzen olifant
Startprijs 160 EUR
Beeld, man met yak en emmers 5126
Beeld, man met yak en emmers
Startprijs 150 EUR
Bronsje (Weens?) 5125
Bronsje (Weens?)

150 EUR

Figuur, mijnwerker 5124
Figuur, mijnwerker
Startprijs 150 EUR
Bronsje, vrouw 5084
Bronsje, vrouw
Startprijs 150 EUR
Beeld, tamboerijn 5061
Beeld, tamboerijn
Startprijs 150 EUR
Beeld, fluit 5055
Beeld, fluit
Startprijs 150 EUR
Beeld, trommel 5054
Beeld, trommel
Startprijs 150 EUR
Beeld met snaarinstrument 5053
Beeld met snaarinstrument
Startprijs 150 EUR