19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

Bronzen boedha op leeuw 5016
Bronzen boedha op leeuw
Startprijs 300 EUR
Vergulde Quan Yin 5109
Vergulde Quan Yin
Startprijs 275 EUR
Beeld, jongen en hond 5073
Beeld, jongen en hond
Startprijs 250 EUR
Bronzen Kat 5028
Bronzen Kat

250 EUR

Bronzen kalkoen 5081
Bronzen kalkoen
Startprijs 225 EUR
Bronzen beeld, dwarsfluit 5057
Bronzen beeld, dwarsfluit
Startprijs 225 EUR
Beeld, soldaat 5007
Beeld, soldaat
Startprijs 225 EUR
Bronzen Napoleon 5098
Bronzen Napoleon
Startprijs 220 EUR
Bronzen boekensteunen, uil 5084
Bronzen boekensteunen, uil
Startprijs 220 EUR
Bronzen meisje met bok 5111
Bronzen meisje met bok

200 EUR

Beeld, kozak 5102
Beeld, kozak

300 EUR

Beeld, kabouter 5091
Beeld, kabouter
Startprijs 200 EUR
Bronzen beeld, kind 5049
Bronzen beeld, kind
Startprijs 200 EUR
Bronzen beeld, herten 5042
Bronzen beeld, herten
Startprijs 200 EUR
Plated beeld 5014
Plated beeld
Startprijs 200 EUR
5 Aziatische bronzen 5006
5 Aziatische bronzen

200 EUR

Beeld, hoogwaardigheids bekleder 5113
Beeld, hoogwaardigheids bekleder
Startprijs 180 EUR
2 Bronzen beeldjes 5100
2 Bronzen beeldjes
Startprijs 180 EUR
Beeld, Arabier 5082
Beeld, Arabier

180 EUR

Bronsje (Weens?) 5024
Bronsje (Weens?)
Startprijs 180 EUR
Bronzen vogel, zittend 5090
Bronzen vogel, zittend

170 EUR

Bronzen Masker 5087
Bronzen Masker

170 EUR

Bronzen eland 5079
Bronzen eland
Startprijs 170 EUR
Beeld, kikker 5053
Beeld, kikker

170 EUR