Oude grote houtgesneden figuur voorstellend een jager, monogram TH. 20e eeuw in goede staat 54x35x23cm.
Oud handgesneden Afrikaans beeld (oude scheuren) 61xø13cm. Cond.: R-G
Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een stier in Art Deco stijl (naar voorbeeld van L. Luczano), gemonteerd op zwart marmeren voet 28x35x16cm. Cond.: G
Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Barye, voorstellend een jachthond, gemonteerd op zwart marmeren voet 29x12x10cm. Cond.: G
Groot houtsnijwerk bestaande uit gepende segmenten 20e eeuw. Voorstellend een man met zwaar te poaard 50x44x16cm. Cond.: G
Oude Jugendstil stijl bronzen vrouwenfiguur, gesigneerd B.T. Shiraishi 20e eeuw met marmeren sokkel 17x5x8cm. Cond.: G
Apart Art Deco lamp met gemsen op glazen rots ca. 1930. (glas wordt verlicht). Geheel staande op rood-marmeren voet. Onderaan de voet mist een stukje marmer 35x43x14cm. Cond.: R
Heilig Hart beeld ca. 1900, koud beschilderd gips met gouddecor in goede staat 67cm. Cond.: G
Heilig houten Mariabeeld Duitsland, barok met originele polychromie ca. 1800. Deel voetje mist 24x9x8cm. Cond.: G
Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellend een uil, gemonteerd op zwart marmeren voet 22x11x17cm. Cond.: G
Bronzen figuur 19e eeuw staand op bruin marmeren voet. Waarschijnlijk mist een vaandel (vlag) 15,5xø4,7cm. Cond.: G
Compositie metalen Christus-hoofd op eiken plaquette met wandbevestiging ca. 1900 19x15x6cm. Cond.: G
Heilig houten beeld met Franse lelies op het gewaad ca. 1800, originele vergulding (deel arm mist) 24x8x7cm. Cond.: G
Grote tweedelige bronzen schaal. In vorm van kom met onderschotel en daarop een deksel met kom en bronzen lepels 20e eeuw 15xø24cm. Cond.: G
Compositie metalen putti met trommel, gesigneerd L.F. Moreau ca. 1900. Geheel staand op zwart marmeren voet 32xø11,5cm.
Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Fernandez, voorstellend een uil in Art Deco stijl, gemonteerd op zwart marmeren voet 37x12x12cm. Cond.: G
Antiek compostie metalen figuur op houten voet, ca.1890, H.21cm., Cond.:G
Groot bronzen Afrikaans beeld voorstellende een vrouw met grote schaal op haar hoofd en kind op de rug. 20e eeuw, H.75cm. Cond.:G
Jugendstil buste van vrouw met hoed ca. 1900 van compositie metaal op zwart marmeren voet 17x9x8cm.
Compositie metalen art-deco figuur,ca.1930, voorstellende een zittende vrouw met hoed, gemonteerd op zwart marmeren voet. 19x17x10cm., Cond.:G
Compositie metalen figuur ca. 1890 (chip af van voet) van een jongen staand op marmeren sokkel, gesigneerd Bouret H.: 46cm. Cond.: R
Balinees houten figuur ca. 1950 van een halfnaakte vrouw. gemerkt TWAJANWIRI MAS Bali in goede staat 60x11x13,5cm. Cond.: G
Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Faquay, voorstellend een halfnaakte vrouw op rots, gemonteerd op zwart marmeren voet 40x10x11cm. Cond.: G
Houten figuur (18e eeuw of ouder), met restpolychromie. Armen en benen missen, (Heilige Jozef?) 36cm. Cond.: G