Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4 Vroege cherubijn ornamenten 5130
4 Vroege cherubijn ornamenten

Resultaat:

40 EUR

Bronzen bakkertje 5027
Bronzen bakkertje
Startprijs 45 EUR
Bronzen dame 5031
Bronzen dame
Startprijs 50 EUR
Buste jongen 5049
Buste jongen
Startprijs 50 EUR
Beeld, hond 5094
Beeld, hond
Startprijs 50 EUR
Houten paard 5102
Houten paard
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Heilig beeld 5105
Heilig beeld

Resultaat:

50 EUR

2 Balinese figuren 5129
2 Balinese figuren
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Bronzen vogel op tak 5081
Bronzen vogel op tak

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Bronzen vogeltje 5093
Bronzen vogeltje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen uil 5113
Bronzen uil

Resultaat:

70 EUR

Beeldje, zittende vrouw 5117
Beeldje, zittende vrouw
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, danseres 5133
Bronzen beeld, danseres

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen uil 5213
Bronzen uil

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen uil 5313
Bronzen uil

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Bronzen vrouw 5120
Bronzen vrouw

Resultaat:

70 EUR

Zittende man, hanekam 5068
Zittende man, hanekam
Startprijs 75 EUR
Zittende man, hanekam 5069
Zittende man, hanekam
Startprijs 75 EUR
Plathoofdbeeldje 5090
Plathoofdbeeldje
Startprijs 75 EUR
Afrikaans dikhoofdbeeldje 5092
Afrikaans dikhoofdbeeldje
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Corpus met polychrome, 18e eeuw 5122
Corpus met polychrome, 18e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Corpus met polychrome, 18e eeuw 5123
Corpus met polychrome, 18e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Beeldje 5024
Beeldje
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Beeldje 5025
Beeldje

Resultaat:

80 EUR