2 Tropisch houten beelden van Aziatische figuren 1x kakatoe 1x hert.
3 Tropisch houten Aziatische figuren. 1x Boedha 2x Bustes.
Raoul Larche (1860-1912 Frankrijk) bronzen figuur van een staande vrouw, mooie patina. 31x10cm.
Louis Kley (1833-1911 Frankrijk). Bronzen beeldje van een zittende dame op stoel met bloem, mooie patina. 30x10x16cm.
Art Deco bloemenmeisje compositie, met druiven in een korf. Met sokkel (sokkel licht beschadigd). 29x20cm.
Antieke Chineese plaquette. Bijzonder mooi uitgewerkt natuursteen. 26x20cm.
Beeld vrouwenfiguur Art Deco.(kleine beschadiging). 35x24x11,5cm. Cond.: G
Bronzen kunstwerk1e helft 20e eeuw. Jakob en de engel met etiket Fri Heil. 26,5x18,5x6cm. Cond.: U
Antieke Aziatische bronzen dansende boeddha. 6x8x3,5cm. Cond.: U