Bronzen boeddhistisch figuur. Godin Tara. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Bronzen, erotische vrouwe justitia op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Bronzen zwanen paar in ware grootte. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 75 en H 90 cm. In goede staat.
Erotisch bronzen figuur door Jacque Germans. Groene patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Vijf keramische werken van Jacque Germans. Onder meer; vrouwelijk naakt + paard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 21,5 cm. In goede staat.
Bronzen engel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Bronzen beeld van geboetseerde staande dame. Ongesigneerd. 70-er Jaren. Afmeting: 42 x 14 x 14 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur. Historie penning. De Boeienkoning Escape artist. 1994. Afmeting: Ø 6,5 cm. In goede staat.
Bronzen dame met pet, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Egyptische vrouw, geplaatst op groen marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Bronzen kat in Botero-stijl, geplaatst op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 30 x 10 cm. In goede staat.
Bronzen engel. Neo renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Antieke bronzen leeuw. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 20 x 9 cm. In goede staat.
Houtgesneden apostel op console. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Naakte dame op rots. Gesigneerd Rossi. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 64 x 22 cm. In goede staat.
Groot Oosters hardhouten gestoken figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 153 cm. In goede staat.