Hollands zilveren bonbonschaal, ajourgezaagd met parelrand. 835/000, MT: Fa. A. Presburg en Zoon Amsterdam, jaarletter I: 1968, ca. 65gr. 15x9cm.
Pracht 19e eeuws tafelstuk, opaline geschulpte gecontourneerde schaal met goudopleg, gedragen door zilveren voet met blad-en druivenmotieven, 835/000. Schaal ø28cm., H.26cm., Cond.:G
Geslepen kristallen kaasstolp met amandelslijpsel op onderschotel en voorzien van zeer fraai 835/000 zilveren montuur met piramideknop en graveerwerk, MT: C.E. Held Amsterdam ca. 1870 20xø12,5cm.
Sterling zilveren roomstel met dubbele filetrand en gecontourneerde oren 925/000, MT; Paul Revere "reproduction ca. 1770", ca. 273gr. 9xø6,5cm. Cond.: R
Groot kavel plated met o.a: 4-delig servies met dienblad, 2 grote rode schalen, blik met diverse bestek (veel lepeltjes), 2 rode dekseldoosjes van Douwe Egberts, 2 aanstekers met oud Hollandse voorste...
Bijzonder zilveren 800/000 visdiencouvert voorzien van parelrand, ajour- en gravure bewerking. L.24-27 cm., ca. 156 gr.
Zilveren- overlay golfer, Z gekeurd op stenen basement, H.: 30cm. Cond.: G
Bijzondere zilveren zout- en peperstrooier in de vorm van een vrouw in kledendracht (Duits), 800/000, ca. 159gr. H.: 9,5cm. Cond.: U
Oude zilveren -overlay sportvisser met gevangen vis, Z1 gekeurd 925/000 op stenen basement, H.: 20cm. Cond.: U
Geslepen kristallen bowlpot op onderschotel met lepel en zilveren knop op deksel, 835/000 Nederlandse keur, 30xø21cm. kleine chip.
Engelse zilveren tafelbel (strak model) met monogram gravure, Brimingham 925/000, 14cm. ca. 92gr. Cond.: U
Geslepen kristallen menageset op rechthoekig blaadje met ruitslijpsel en geslepen ster op de bodem, bestaande uit roomkan met oor, lepelvaasje en suikermandje. Allen met 835/000 zilveren monturen en p...
Boheems kristallen schaal, gedragen door zilveren 835/000 voet , versierd met Cherubijntjes in rococostijl. Schaal ø 17cm., Totale hoogte 17cm., Cond.:G
Italiaanse zilveren schotel met fraai bewerkte rand met bladmotief, 800/000 Genova, ca. 411gr. ø32cm. Gemerkt 220 AL, Cond.: G(iets gedeukt)
Mooie Deense zilveren drinkbeker van Georg Jensen. Voet versierd met filetrand 925/000, ca. 112gr. 8xø6,5cm. Cond.: U
Zilveren trekpotje met roomkannetje en suikerbakje, rondom bewerkt met bloemmotieven en medaillons. Voorzien van houten handgrepen. 800/000, MT: onleesbaar, totaalgewicht ca. 365gr. Theepot: 9xø11cm. ...
Russisch zilveren parfumflacon met uitdraaibare geurstift en cloisonne bewerking. Vuurverguld afgewerkt (klokvormig model). Zilvergehalte 88 Zolotniks 7,5xø3,5cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren tasbeugel met zilveren rokhaak, 835/000, MT: Willem Hendrik Tenkink Winterswijk 1778, ca. 260gr. 15cm. Cond.: U
Zilveren Russische jat uit 1878 bekroond met leeuw en versierd met bladmotief, cabouchon geslepen half-edelstenen, 84 zolotniks, 875/000, ca. 40gr. 31cm. Cond.: G
Zilveren brandewijnschaal met 2 oren en geciseleerde bladmotieven. Voorzien van oud belastingstempel voor ongewaarborgd oud- en inlands zilver, ca. 121gr. ø16cm. Cond.: G
Djokja zilveren theeservies bestaande uit: 1x theekan, suiker- en melkkan, theezeef met houder, lepelvaas en extra vaasje (gedeukt) 800/000. Geheel staand op teakhouten dienblad. Totaal ca. 1099gr. Co...
Zilveren Joodse ratel met lopende leeuw aan beide zijden met fraai bewerkte handgreep. Onbekend meesterteken, 925/000, ca. 61gr. 11x8cm.
Zilveren Jugendstil tafelstuk: rond tablet met gecontourneerde rand met fruitmotieven. Geheel gedragen door vrouwenfiguur, rustend op gegraveerd voetstuk op 4 poten. 925/000, MT: Hale, ca. 2950gr. 40x...
Prachtig zilveren theeservies met mooie bloemgravures en uitgewerkte bloemen op de deksels en bladversieringen aan de oren. Bestaande uit: theepot, melkkan en suikerpot. 835/000, MT: Fa. P. Hereens en...