Fraai geslepen kristallen bonboniere, ca. 13.5cm., met divers slijpsel en geslepen ster op de bodem voorzien van 835/000 zilveren hengsel met parelrand (reparatie) Nederlands gekeurd ca. 1900.
Antiek tafelmes met gegraveerd zilveren heft, bekroond met een veulen, 18e eeuw. L.ca.25cm.,
Reiscouvert, 18e eeuw, met zilveren monturen en agaten heften, MT.: onleesbaar, Nederlands ca. 1750
Hollands zilveren theeservies met parelranden bestaande uit; trekpotje, melkkannetje en suikerbakje met hengsel. 835/000, jaarletter R: 1927, MT: zilverfabriek Voorschoten, ca. 640gr. Cond.: U