Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Hoorn des overvloeds
Startprijs 100 EUR

Kristallen geëtste hoorn des overvloeds op zilveren voet, gemonteerd op houten basement rustend op 3 pootjes, 835/000. Hoorn ø 9x18cm., Cond.:G

Zilveren bekertje
Startprijs 120 EUR

Zilveren bekertje op voet met bladmotief op voet en bekerrand, Wien 1819, Mt.Th.Silber. (Oostenrijks belastingstempel) 835/000, ca. 107gr. 11xø6cm. Cond.: U

Kom met onderschotel
Startprijs 825 EUR

Fraaie grote opengewerkte zilveren kom op voet met onderschotel, 900/000, schotel ø 30cm., kom ø 21cm., Totale hoogte 13cm., ca. 965 gr. samen. Cond.:U

Mosterdpot, blauw glas
Resultaat: 50 EUR

Antiek Hollands zilveren mosterdpotje op 3 pootjes, versierd met guirlandes en bewerkt scharnierend deksel. 835/000, grootkeur Arnhem (MT: van Eldik) 9xø5cm. Cond.: G

2 Zilv. zoutvaatjes
Resultaat: 150 EUR

Twee Hollands zilveren ovale zoutvaatjes op vier pootjes, versierd met ramskoppen en guirlandes. Blauw glazen inzetbakjes, zilvergewicht ca. 70gr. (samen) 6x4x4cm. Cond.: U

2 Zilv. vingerhoedjes
Resultaat: 20 EUR

Twee vingerhoedjes, zilver 835/000. Een bewerkt met een bloemenrand en de andere met gegraveerde rand. Totaal ca 8,7 gr

Krist. bonboniere
Startprijs 60 EUR

Fraai geslepen kristallen bonboniere, ca. 13.5cm., met divers slijpsel en geslepen ster op de bodem voorzien van 835/000 zilveren hengsel met parelrand (reparatie) Nederlands gekeurd ca. 1900.

Zilveren beugel
Startprijs 150 EUR

Antieke Hollands zilveren tasbeugel aan ketting met oud-Hollands bewerkte voorstellingen, 2e gehalte Grootkeur, Jaarletter: K: 1920, MT.: J.Rikkoert, Schoonhoven, ca. 180gr., Beugelbreedte 20cm.Cond.:...

Zilv. haarspeld
Startprijs 150 EUR

Zilveren filigrain haarkam, bekroond met vergulde adelaar. Duitsland 19e eeuw. B12cm. H 15cm.

5-Delig zilv. bestek
Resultaat: 100 EUR

5-Delig Hollands zilveren dienbestekje; vleesvorkje, zuurvorkje, botermesje, natfruitschep, sardienschepje. Allen met opengewerkte bloemmotieven, 835/000, MT: van Eldrik Zutphen, ca. 97gr. (samen) L.:...

Wijnkan + Onderschotel
Startprijs 725 EUR

Zilveren wijnkan op onderschotel met bijzonder "biezenmanden" vlechtwerk. De onderschotel heeft een inzetstuk voor de4 kan en een gecontourneerde geschulpte rand, 835/000 ( z2), ca. 788gr. totaal. Sch...

Zilveren slacouvert
Startprijs 125 EUR

Zilveren salade couvert, bekroond met hand gegraveerde adelaars en swastika's, 835/000 L.ca.23cm., Ca. 140gr.

Klein trekpotje
Startprijs 250 EUR

Mooi bewerkt zilveren trekpotje (scharnierend deksel) met ebbenhouten greepje staand op 4 pootjes. Versierd met bloemmotieven, 800/000, ca. 240gr., 10xø9,5cm. Cond.: U

Loddereinflesje
Startprijs 150 EUR

Kristallen loddereinflesje met Hollands gouden dop en kraag, op voetje. H. 11cm., Cond.:U

Kristallen beschuitbus
Resultaat: 130 EUR

Geslepen kristallen beschuitbus met diverse fraaie geëtste graveringen en 835/000 zilveren knop met parelrand, compleet met onderschotel. MT.: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten, ca. 1880. H. 20cm.

Zilveren beeldje
Resultaat: 100 EUR

Zilveren amazone te paard met 2 jachthonden aan linkerzijde. 800/000, ca. 233gr. 12x13cm. Cond.: U

7-Delig servies
Startprijs 2.750 EUR

Groot Djokja zilveren theeservies met acanthusblad motief. Bestaande uit; ovaal dienblad, theepot, suikerpot, melkkan, lepelvaas en zeef met lekbak. Samen ca. 3300gr., Bladmaat 57x40cm., theepot: 16xø...

Mes met paard
Startprijs 320 EUR

Antiek tafelmes met gegraveerd zilveren heft, bekroond met een veulen, 18e eeuw. L.ca.25cm.,

2 Kandelaars, dames
Startprijs 825 EUR

Twee zilveren art-deco kandelaars in de vorm van een vrouwenfiguur, 900/000, Samen ca. 950gr., H. 28cm., Cond.:U

Zilveren kan
Startprijs 500 EUR

Grote zware zilveren dekselkan met acanthusknop en ebbenhouten handvat. 835/000, voorzien van trembleersteek, MT: Jakob Grimminger, Schwabisch Gmünd. ca. 1050gr. 25xø15cm.

Reiscouvert, 18e eeuw
Resultaat: 190 EUR

Reiscouvert, 18e eeuw, met zilveren monturen en agaten heften, MT.: onleesbaar, Nederlands ca. 1750

Zilveren theeservies
Resultaat: 400 EUR

Hollands zilveren theeservies met parelranden bestaande uit; trekpotje, melkkannetje en suikerbakje met hengsel. 835/000, jaarletter R: 1927, MT: zilverfabriek Voorschoten, ca. 640gr. Cond.: U

Groot zilv. bestek
Resultaat: 1.450 EUR

Uitgebreid zilveren bestek van de Fa. Wilkens, 800/000 zilver, spatelmodel, Bestaande uit:16 dinervorken, 16 dinerlepels, 16 dinermessen,3 dessertvorken, 4 dessertlepels, 4 dessertmessen, 3 dessertvor...

Zilveren bokaal
Startprijs 750 EUR

Antieke zilveren bokaal met vuurvergulde binnenzijde. Rijkelijk bewerkt met eikenbladeren waartussen eikeltjes. Voorzien van een gravure "Die Handwerkerbank URACH Ihrem Vorstand 1869", 835/000, ca. 39...