Zilveren schenksierkurk, 835/000, voorzien van belastingteken "V", 6.5xø3.7cm., Cond.:U
Ronde 835/000 zilveren plaatknoop met fraaie dubbele kabelrand en gedreven afbeelding van springend paard. MT. Gerard Stekelenburg, Schoonhoven ca. 1820, ø26mm.
Vier minilepeltjes, een opwindsleuteltje (met een figuurtje Napoleon?), boekslotje, lepellengte 6.5cm., 835/000, samen ca. 19gr., en een zilveren vulpotlood, 900/000, geëmailleerd monogram met kroontj...
Twee sterling zilveren pillendoosjes, Z1 gekeurd, 925/000. Ovaal model met aan binnen-en buitenzijde ruitvormige bewerking, de ronde heeft op het de3ksel een handgravure. Ovale: ca.5.5x4.5x1.5 cm., ro...
Stel zilveren sierschenkkurken, Hollands , met handgegraveerd bloemmotief en kabelrand, L. 7cm., Cond.:G
Mooi oud plated presenteertablet 20e eeuw opengewerkt en gegraveerd 46x3cm. Cond.: G
Twee Hollands zilveren briefopeneners zwaardmodel 835/000, Jaarletter: W 1931, Schoonhoven, Speermodel 835/000, Jaarletter: J, 1919, Schoonhoven. Totaalgewicht ca. 46gr., L. 15-20cm., Cond.:U
Antieke Hollands ziulveren natfruitschep, model dubbel puntfilet. Met lelies uitgezaagde bak, 835/000, Jaarletter: X, 1907, MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht, L. 14cm., Ca. 25gr., Cond.:U
Zilveren 835/000 cakevork met fraaie ajour gezaagde en gegraveerde bloemen, MT.: Fa.Moerkerk &Co., Haarlem ca. 1941, L.19cm., ca. 22gr.
Twee maliënkolder beursjes waarvan 1 zilver (rechthoekig model) met Inlands V-teken (ongewaarborgd), zilvergewicht ca. 32gr., beugelbreedte 6.5cm., Cond.:U
Art-deco plated tafelstuk met geslepen glazen vakverdeling, openwerkt tablet. Geheel uitneembaar. 13x21cm., Cond.:U
Hollands zilveren suikerschep, gembervorkje en theelepel 835/000 ca.38gr. Cond.: U
Vier geslepen kristallen kaart-asbakjes met geslepen ster op de bodem en 835/000 zilveren rand met oude belasting keur. ca. 3xø7cm.
Engels kristallen potje met sterling zilveren dop 4,5xø5cm. Cond.: G
Delfts aardewerken schaaltje met opengewerkt Hollands zilveren hengsel 835/000, grootkeur ø18cm. Tevens 2 glazen op Hollands zilveren voet en 1x Hollands zilveren vaasje 835/000, van Kempen COnd.: U
Drie delen plated 20e eeuw; 1x tablet met opengewerkte omranding 50x35x2,5cm. 1x 3-lichts kandelaar (bewerkt) 29x26x7cm. en 1x dekseldoos (bewerkt), deksel zit los 4x19x11cm. Cond.: R-G
Makkums schaaltje met Hollands zilveren beugel, 835/000, Jaarletter: V, 1980, MT.: Edelmetaal Sneek BV, EMIdór, schaal ø16cm., Cond.:U
Twaalf Hollands zilveren advocaatlepeltjes met verschillende bloemmotief-stelen 835/000, MT: Oud-Holland, zie Eggersman Zeist ca. 177gr. Cond.: U
Zes Hollands zilveren theelepels 835/000, ca. 72gr. MT: A.J. Driesen Utrecht ca. 1920 + Schoenlepel met zilveren heft Cond.: U
Twee vleesvorken met bewerkte zilveren handgreep in etui en een antieke Hollandse zilveren servetband 835/000. Jaarletter K: 1869, MT: G.F. van Geelen Schoonhoven Cond.: U
Zilveren 835/000 vleesvork met bewerkte pennen en bloemen op de tanden, gladde steel bekroond door een edelman, MT.: H.Hooykaas, Schoonhoven, ca. 1929, L.20cm., ca. 32gr.
Tien-kantig geslepen kristallen toiletpotje met geslepen ster op de bodem, voorzien van geslepen stop en 835/000 zilveren eend. Birmingham ca. 1901. H.9cm.
Zilveren klontentang, 830/000, met fraaie schelpvormige poten, L.12cm., ca. 25gr.