Zilveren 835/000 cakevork met fraaie tweezijdige bewerkte steel Mt Bijkerk Steenwijk 20e eeuws 16,5cm 18 gram Cond:G
Zilveren 835/000 miniatuur dover bekroond door een boer met juk en hieraan twee melkemmers, Mt A Meyer Schoonhoven ca 1920 3,5cm Cond:G
Zilveren 925/000 miniatuur 5 lichts kandelaar gemerkt KUHN 4cm Cond:G
Zilveren 835/000 miniatuur hoge schoen met spijkerzool 3,5x2cm 15 gram Cond:G
Zilveren 835/000 miniatuur kooltjes strijkijzer met te openen bovenkast 3x3cm 22 gram Cond:G
Zilveren 925/000 miniatuur spinnenwiel op driepoot 5cm Cond:G
Zilveren servetstandaard met gecontourneerde randen en voorzien van oud Nederlands belastingteken 15 gr 4x4,5cm Cond:G
Zilveren 800/000 servetring ca ø4cm geheel glad en gemerkt 23 gr Cond:G "Jezler"
Verzilverd opengewerkt draadmandje met 2 handgreepjes 20x12,5cm Cond:G