Zeer compleet 72-delige Duitse zilveren cassette bestaande uit: 12 tafelmessen, 12 dessertmessen, 12 tafellepels, 12 tafelvorken, 12 taartvorken en 12 koffielepels. Alles inclusief bijbehorende etuis....
Djokja zilveren theeservies bestaande uit: 1x theekan, suiker- en melkkan, theezeef met houder, lepelvaas en extra vaasje (gedeukt) 800/000. Geheel staand op teakhouten dienblad. Totaal ca. 1099gr. Co...
Prachtig zilveren theeservies met mooie bloemgravures en uitgewerkte bloemen op de deksels en bladversieringen aan de oren. Bestaande uit: theepot, melkkan en suikerpot. 835/000, MT: Fa. P. Hereens en...
Gouden 585/000 naaigarnituur in ivoren etui met gouden beslag. Bevat: schaartje, vingerhoed, stopnaald, naaldenkoker. Hollands , MT: van Kempen, afmeting etui: 11x6x2,5cm. Cond.: U
Zilveren tafelstuk in de vorm van een fraaie ekster, 925/000, ca. 193gr., 21x13cm.
Hollands bestek (Haags lofje), bevat: 6 tafelvorken, 7 tafellepels, 1 dessertvork en 2 dessertlepels 835/000, MT: Kempen en Zonen, diverse jaarletters van 1906 t/m 1930, totaalgewicht ca. 836gr. L.: ...
Zilveren 18e eeuwse suikerstrooi-lepel met grote ovale fraaie ajourgezaagde bak en haaksteel voorzien van een schildje met putti en een staand fabelfiguur, MT; Bartholomeus Vos Amsterdam anno 1757, 83...
Fraaie 8-kantige zilveren (835/000) kandelaar op grote octagonale voet, gemerkt Wilkens 7680, 26x14,5cm.
Kavel divers zilver waaronder: 2 sigarettenetuis, 3 asbakken, 1 theezeef zonder steel, 5 servetbanden, 1 vingerdoekring, 1 dessertlepel, 1 dienlepel met bloemmotief, 4 theelepels, 1 zoutschepje, 1 zuu...
Kavel antiek zilveren bestek 800/000: 1x soeplepel, 5x tafellepel, 21 koffie/dessertlepels, 1x mosterdlepeltje. Diverse modellen en meestertekens (Duitsland). Totaalgewicht ca. 890gr. Cond.: G
Antiek Hollands glas met gegraveerde wapens van de 7 provinciën en zilveren bewerkte voet 16xø8cm. Cond.: G
Antiek Hollands ovaal zilveren dekseldoosje, met gelegenheidsgravure aan binnenzijde, op vier leeuwenpootjes. 835/000 Begin 1900, MT.: Adrianus van Gelder, Utrecht, ca. 194 gr., 13x7x4cm., Cond.:G
Geslepen kristallen bowl- of boerenjongenspot, voorzien van amandelslijpsel (kleine randschade), geheel op originele onderschotel. Deksel voorzien van fraaie zilveren (835/000) knop met gravering en p...
Geslepen kristallen kaasstolp met amandelslijpsel op onderschotel en voorzien van zeer fraai 835/000 zilveren montuur met piramideknop en graveerwerk, MT: C.E. Held Amsterdam ca. 1870 20xø12,5cm.
Stel zilveren kandelaars, fraai bewerkt op vierkante voet, MT: A.J. Aubert - 's Gravenhage, 835/000, ca. 153gr, 11x5,5cm.
Antieke Hollands zilveren Zeeuwse broekstukken met wapenschilden, 835/000 grootkeur, MT: Gerrit de Lange Wendels Middelburg, ca. 61gr. ø7cm. Cond.: G
Vier delen zilver: 1x zilveren theezeef met bloembewerking en Hollands gezicht, 835/000, MT: Meyer en Zn Schoonhoven, jaarletter R: 1945-1946 op een zilveren (835/000) bakje met parelrand en sierlijke...
Bijzonder zilveren 800/000 visdiencouvert voorzien van parelrand, ajour- en gravure bewerking. L.24-27 cm., ca. 156 gr.
Zilveren lepeldoos, voorzien van gedreven scherpe en diepe afbeeldingen o.a. op het deksel een fraaie Oud-Hollandse voorstelling, MT; A. Schoorl Haarlem anno 1917, 835/000, ca. 202gr. 13,5x6x4cm.
Antiek Haags zilveren hengselschaaltje met parelranden, 925/000 grootkeur, MT: G.C. Reeser Den Haag 2e helft 1800, ca. 307gr. 5xø11cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren serveertang met veermechaniek, aan de bovenkant gegraveerd en met geribbelde bakken. bevat ivoren heft. 835/000 (grootkeur), MT: Jan Abram Lintveld Amsterdam, L.: 26cm. Cond....
Zilveren sigarettenetui 7x9,5cm. (800/000) uit 1932 met monogram en zilveren knipbeursje 5x9cm. met leren vakverdeling, Jugendstil 935/000 aan gourmetketting Cond.: G
Zilveren rammelaar met 4 belletjes in de vorm van een trompet, 835/000, ca. 16gr. L.: 11cm. Cond.: G
Fraaie dikwandige geslepen kristallen bonbonniere met geschulpte rand en geslepen ster op de bodem (kleine schade), voorzien van een zeer fraai gevormd ajourgezaagd zilveren (835/000) hengsel met fraa...