Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Miniatuur samovaar, emaille 116
Miniatuur samovaar, emaille
Startprijs 500 EUR
Gouden naaigarnituur 112
Gouden naaigarnituur
Startprijs 500 EUR
Parelrand broodmand 271
Parelrand broodmand
Startprijs 475 EUR
Verkocht
Jat 486
Jat

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Zilveren nijlpaard 337
Zilveren nijlpaard

Resultaat:

400 EUR

Borrel-ei 144
Borrel-ei
Startprijs 450 EUR
Zilv. chatelaine 588
Zilv. chatelaine
Startprijs 440 EUR
Gedreven schaal 515
Gedreven schaal
Startprijs 425 EUR
Zilv. visschep, 18e eeuw 373
Zilv. visschep, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR
Zilv. brandewijnkom 24
Zilv. brandewijnkom
Startprijs 380 EUR
Zilveren kleine rat 369
Zilveren kleine rat
Startprijs 375 EUR
Zilveren kandelaar 292
Zilveren kandelaar
Startprijs 375 EUR
Kralentas, zilv. beugel 145
Kralentas, zilv. beugel
Startprijs 360 EUR
Verkocht
Zilveren kandelaar 514
Zilveren kandelaar

Resultaat:

360 EUR

12 Zilveren vorken 464
12 Zilveren vorken
Startprijs 350 EUR
Zilveren jardiniere 94
Zilveren jardiniere
Startprijs 350 EUR
Zilv. kurketrekker 567
Zilv. kurketrekker
Startprijs 340 EUR
Zilveren tafelbel 325
Zilveren tafelbel
Startprijs 340 EUR
Brandewijn kom 439
Brandewijn kom
Startprijs 325 EUR
Oestervorken 12 87
Oestervorken 12
Startprijs 325 EUR
Parelrand schaal 418
Parelrand schaal
Startprijs 300 EUR
Zilveren slatang 417
Zilveren slatang
Startprijs 300 EUR
Kerkboek, gouden slot 149
Kerkboek, gouden slot
Startprijs 300 EUR
Zilveren boedha 66
Zilveren boedha
Startprijs 300 EUR