Stel bolle ronde zilveren knopen met fraaie opgelegde bloemen,ca ø23mm.
Ronde 835/000 zilveren plaatknoop met fraaie dubbele kabelrand en gedreven afbeelding van springend paard. MT. Gerard Stekelenburg, Schoonhoven ca. 1820, ø26mm.
Engelse plated hengselschaal en twee servetringen. 29x11x11cm./ cond.:U
Zilveren schenksierkurk, 835/000, voorzien van belastingteken "V", 6.5xø3.7cm., Cond.:U
Elf Hollands zilveren waaiervormige theelepels 835/000 en vijf zilveren theelepels met getorste steel, 830/000, 11cm., ca. 155gr., Cond.:U
Hollands zilveren ajourgezaagde tafelhouder 835/000, grootkeur, jaarletter X: 1907, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten, ca. 77gr. 6xø7cm. Cond.: U
Antiek Engels zilveren knopenhaak met bloemmotief bewerkte zilveren heft eind 1800, L.: 18cm. Cond.: U
Twee delen zilver; 1x Hollands zilveren pasteischep, model Haags Lofje 835/000, grootkeur, jaarletter A: 1910, MT: CLJ Begeer Utrecht ca. 79gr. L.: 20cm. (Cond.: G) en 1x Hollands zilveren zoutvaatje ...
Kristallen presenteerschaaltje eind 1800 met olijslijpsel op zilveren tussenstuk met houten basement en Hollands zilveren lepeltje, 835/000, 11xø8,5cm. Cond.: U
Fraai geslepen kristallen presenteerschotel, ø 16 cm, met o.a. een geslepen ster op debodem. De schotel is voorzien van een opengewerkte gecontiurneerde zilveren, 835/000, beugel met florale- en ruit ...
Draadglas loddereinflesje met 835/000 zilveren gegraveerd montuur en dop, voorzien van Zeeuws knopje, Nederlands gekeurd ca. 1870, compleet met binnenstopje. H. 9.5cm.
Zilveren klontentang, 830/000, met fraaie schelpvormige poten, L.12cm., ca. 25gr.
Zeven delen zilver; miniatuur roomstel 800/000, 3 Hollands zilveren bloemlepeltjes 835/000, Art Deco taartschep met gegraveerde bak en getordeerde steel 835/000 (jaarletter E: 1914, MT: J.A.A. Gerrits...
Sterling zilveren kandelaar 925/000 begin 1900 11xø8,5cm. Cond.: U
Facet geslepen kristallen mosterdpot op zilveren voet, zilveren handgreep en deksel met vierkante knop, 835/000 onbekend m.MT., 13xø6cm.
Mooie antieke kristallen geëtste beschuitbus op onderschotel met Hollands zilveren knop op deksel, 835/000, kleine chip van rand. øschotel: 18,5cm. Totale hoogte: 23cm. Cond.: G
Zilveren geribde sigarettenkoker met fraai spiegelmonogram 800/000, ca. 73gr. 9,5x8,5cm.
Tien-kantig geslepen kristallen toiletpotje met geslepen ster op de bodem, voorzien van geslepen stop en 835/000 zilveren eend. Birmingham ca. 1901. H.9cm.
Geslepen kristallen zoutvaatje met diamant-slijpsel, op voet met geslepen ster voorzien van een zilveren bovenrand ( deukjes),7xø8cm.
Stel geslepen geëtste kristallen roos of orchideënvaasjes met florale graveringen en gedraaide ribbel. (1 met kleine randschade) staand op ronde 835/000 zilveren voet met parelrand. MT.: P.J.Bierenbro...
Blauw glazen bloemenvaas met opengewerkte florale zilveren monturen (silver overlay) H. 14xø12 cm., voet ø8cm.
Geslepen kristallen strooibus met dubbele kraag en 835/000 zilveren montuur met dop. Onduidelijk MT., Nederlands gekeurd, ca. 1870, H.ca. 25cm.
Blauwglazen (bloem)pot in zilveren 835/000 opengewerkte en gegraveerde florale houder met rand op zes pootjesMT.: B.W.van Eldik, Zutphen ca. 1929, 8xø10cm, zilvergewicht ca. 147gr.
Antieke zes-vlaks geslepen kristallen coupe op 835/000 zilveren voet en deksel met fraaie bloem-en bladeren knop. MT.: J.M.van Kempen en Zn.,Voorschoten ca. 1870, 16xø8.5cm.
Geslepen kristallen bloemenvaas met olijfslijpsel op ronde zilveren voet, 8352/000, kleine shade. . MT.: J.Schlotboom, Amsterdam, ca. 1880, 17xø10cm.
Fraai en zeldzaam antiek zilveren 835/000 pijpfoedraal met een lange pijpragger, aan jasseronketting, met inscriptie aan voorzijde van de kop, onbekende MT., ca. 1850, L. 14cm. ca. 39gr.
Antieke 835/000 zilveren theeduim, steel met filetrand, MT.: J.van der Broek, Schoonhoven ca. 1834, L.8cm., ca. 10gr.
Geslepen kristallen coupe op 835/000 zilveren voet met fijne parelrand. MT.: J.J.Bogers, Amsterdam, ca. 1910, 13xø10cm.
Geslepen geëtste kristallen coupe met geschulpte rand, kleine schade, op 835/000 zilveren voet met florale graveringen. voet ø 6.5cm., MT.: A.H.Ankum, Zaandam/Amsterdam ca. 1870, 9xø11cm.
Bijzondere zilveren tabaksdoos 835/000,met dubbel opgehoogd en afsluitbaar deksel, inscriptie binnenzijde, met sigarenrekje en fraaie gravering van o.a. ruiter met 2 paarden en dorpsgezicht, met C-vol...
Zilveren 835/000 gelegenheidslepel met driekantige steel en gegraveerde bak, 10 Nov.1930, L.13cm., ca. 28gr.
Stel fraaie zilveren drielichtskandelaars, 925/000, op ronde voet. 23x18cm., ca. 511gr.
Zilveren 835/000 vleesvork met bewerkte pennen en bloemen op de tanden, gladde steel bekroond door een edelman, MT.: H.Hooykaas, Schoonhoven, ca. 1929, L.20cm., ca. 32gr.
Stel sterling zilveren balustervormige zout- en peperstrooiers voorzien van glazen binnenbakjes 8,5xø4cm. 925/000
Zilveren cakevork met fraaie opengewerkte florale afbeeldingen. Maker Niekerk - Schoonhoven keurkamer Amsterdam anno 1932, 835/000, ca. 33gr. L.: 20cm.
Geslepen kristallen glas met amandelslijpsel, op stam met knoop en 835/000 zilveren voet, MT.: C.J.Begeer, Utrecht, ca. 1870, Voet øca.8cm., Glas H. 15.5cm., ø9cm.
Zilveren lepel 835/000, 18e eeuw, steelaanzet met dubbel lof ,rug en steeleinde rond model met kam. MT.: Everwijn Knolleman, Hoorn, 1760. L. 20cm., ca. 54g
Antieke zilveren gelegenheidslepel, 835/000, met op onderste deel van de steel schubdecor, getorst bovenstuk en geprofileerd rechthoekig tussenstuk bekroond met een apostel. Achterzijde van de bak fra...
Twee Sterling zilveren theelepels en een sigarettenpijpje met zilveren houder, 835/000. Cond. G
Vijf Djokja zilveren, 800/000 kandelaartjes. 1 drie-armige, 2 twee-armige en 2 eenpits. 3 stuks ca 18 cm breed. Cond G
Hardhouten lepelrekje met daarin 12 zilveren, 800/000, lepeltjes met gebloemde steel. ca 168 gr. Cond.: U