Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Miniaturen
Resultaat: 80 EUR

Twee Hollands zilveren miniaturen 1x Koets, MT: J. Verhoogt Hoorn ca. 1900 en 1x Huisje, MT: Onduidelijk ca. 1900. Beiden 835/000 ca. 66gr.(samen) Cond.: U

Kristallen koekschaal
Resultaat: 80 EUR

Geslepen kristallen koekschaal met fraai slijpwerk, o.a. geslepen ster op de bodem, kleine chip aan de rand, met 835/000 zilveren hengsel met parelrand. Nederlands gekeurd, onduidelijk MT., ca. 1917, ...

2 Kristallen zoutvaatjes
Resultaat: 80 EUR

Stel geslepen kristallen zoutvaatjes met amandelslijpsel en geschulpte rand, op 835/000 zilveren voet met stippelgravering in ruitvorm./ MT.: J.Hoffen, Breda, ca. 1840, 7xø7cm.

2 Zilveren kandelaars
Startprijs 80 EUR

Twee Engelse Sterling zilveren "Watrous"kandelaars op ronde strakke voet. 925/000, 8xø9cm., Cond.:G

Krist. bonbonkom
Resultaat: 75 EUR

Fraai geslepen kristallen bon-bon kom met Russisch slijpsel voorzien van zilveren hengsel met p0arelrand, 835/000, MT.: D.C.Fontani, Amsterdam ca. 1897, 14xø13cm.

Zilv. miniatuur, koets
Resultaat: 110 EUR

Zilveren miniatuur, de Gouden Koets met zesspan, 835/000 Grootkeur, Amsterdam Jaarletter: B 1986, L. 16.5cm., ca, 79gr., Cond.:U

Zilv. boerenjongenslepel
Resultaat: 75 EUR

Zilveren bowl- of boerenjongenslepel , ronde bak met schenktuit en steel met Haags lof, MT: J.M. van Kempen Voorschoten anno 1906, 835/000, ca. 81gr.

Zilv. sigarettendoos
Startprijs 80 EUR

Engelse zilveren sigarettendoos 925/000 10,5x3cm. Cond.: U

8 Zilveren schaaltjes
Resultaat: 80 EUR

Acht Djokja zilveren onderzetters met gehamerde bodem en uitgestoken florale randmotieven, 800/000, ø9cm., samen ca. 303gr., Cond.:U

2 Zilveren kandelaars
Resultaat: 70 EUR

Twee sterling zilveren tafelkandelaars versierd met knorren 925/000, Fa. Corhman 8,5xø9,5cm. Cond.: G

5 Zilveren vorken
Startprijs 80 EUR

Vijf antieke Hollands zilveren dessertvorken 835/000, jaarletter W: 1881, MT: A. Engbersen Breda, ca. 140gr. Cond.: U

Kristallen kaasstolp
Resultaat: 80 EUR

Antieke geëtste en gegraveerde kristallen jubileum kaasstolp compleet met onderschotel en met 835/000 zilveren knop voorzien van teks: 3 januari 1861-1886, 20xø25cm.

Parfumflesje op voet, goud
Resultaat: 80 EUR

Antieke kristallen buikvormig parfumflesje met gouden hals en dop, en glazen stopje. H. 10cm., Cond.:U

Zilveren bowllepel
Resultaat: 100 EUR

Antieke zilveren bowl- of boerenjongenslepel, ronde bak met grote schenktuit en gedraaide steel met spatelheft. Voorzien van fraai gegraveerde bloem, MT: J. Schijfsma Woudsend/Sneek anno 1899, 835/000...

Ovale bonbonschaal
Resultaat: 80 EUR

Ovale zilveren schuitvormige bonbonschaal, ajourgezaagd en gegraveerd met roofvogels en florale motieven. Met inscriptie op de bodem, MT: B.W. van Eldik Zutphen anno 1926, 835/000, 17,5x9,5x4cm.

Zilveren miniatuur, tafelstuk
Resultaat: 80 EUR

Bijzondere sterling zilveren miniatuur met floraal gegraveerd decor, tafelstuk met hengsel voorzien van zilveren peperstrooier en een glazen zoutvaatje met lepeltje 925/000, 4,5x5x3cm.

Kristallen mosterdpot
Startprijs 80 EUR

Facet geslepen kristallen mosterdpot op zilveren voet, zilveren handgreep en deksel met vierkante knop, 835/000 onbekend m.MT., 13xø6cm.

Blauwglazen bloemenvaas
Startprijs 80 EUR

Blauw glazen bloemenvaas met opengewerkte florale zilveren monturen (silver overlay) H. 14xø12 cm., voet ø8cm.

Zilveren lepel
Startprijs 80 EUR

Zilveren lepel 835/000, 18e eeuw, steelaanzet met dubbel lof ,rug en steeleinde rond model met kam. MT.: Everwijn Knolleman, Hoorn, 1760. L. 20cm., ca. 54g

Zilveren lepel
Startprijs 80 EUR

Antieke zilveren gelegenheidslepel, 835/000, met op onderste deel van de steel schubdecor, getorst bovenstuk en geprofileerd rechthoekig tussenstuk bekroond met een apostel. Achterzijde van de bak fra...

Zilveren kandelaar
Resultaat: 90 EUR

Engelse sterling zilveren kandelaar met gecontourneerd voetstuk, 925/000, voet: 8.5x8.5cm., H.6.5cm., Cond.:U

3 Delen zilver
Resultaat: 60 EUR

Engels 3-delig sterling zilveren tafelset; kannetje, mosterdpotje en strooier(H.: 10cm.). Rondom bewerkt 925/000, ca. 179gr. Breedte:9,5cm. Cond.: U

10 Zilveren lepeltjes
Startprijs 90 EUR

Tien antieke Hollands zilveren art-deco lepeltjes, 835/000, ca. 1920, (diverse jaarletters) MT.:onduidelijk, Schoonhoven, Ca. 82gr., Cond.:U

Wandelstok, zilv. heft
Resultaat: 100 EUR

Hardhouten wandelstok met zilveren greep en stootdop, 800/000, Stempelmerk voor ongewaarborgd Binnenlands zilver ("V"), L. 87.5cm., Cond.:U

2 Zilveren strooiers
Startprijs 90 EUR

Stel Engels Sterling zilveren strooiers met glazen binnenwerk, 925/000. H.11.35cm., voet ø4.5cm., Cond.:G

Zilveren hostiehouder
Resultaat: 90 EUR

Verguld zilveren Hostiehouder in origineel leren etui, ca. 79gr., ø 9cm., Cond.:U

Zilv. hengselschaal
Resultaat: 100 EUR

Sterling zilveren ajourgezaagde hangselschaal op voet 925/000 ca. 270gr. 9xø19cm. Cond.: U

Schaartje in foudraal
Resultaat: 100 EUR

Zilveren Hollands gekeurd schaartje met gegoten grepen en met acanthusblad versierd foudraal. L. 13.5cm., ca. 87gr., Cond.:U

5 Potloden
Resultaat: 190 EUR

Vulpotloden, GG 585/000. Vijf GG vulpotloden, diverse modellen, rond en vierkant. Lengte tussen de 9 en 11 cm.

Parfumfles, gouden dop
Resultaat: 185 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met gouden dop en kraag. Inclusief stopje. H.: 8,5cm. Cond.: U

Zilveren tafelstuk
Resultaat: 100 EUR

Antiek mooi zilveren tafelstuk met glazen inzetbakjes en bijbehorende lepeltjes. Het geheel is rondom voorzien van pointilleerwerk en staat op vier acanthus pootjes, 700/000, zilvergewicht ca. 77gr. 1...

Papegaaibeugel zilver
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollands zilveren papegaaibeugel met velours tasje aan jasseronketting. gekroonde V (vreemde werken), Beugelbreedte 15cm. Cond.: U

3 Zilveren pillendoosjes
Startprijs 100 EUR

Drie zilveren pillendoosjes van Buitenlandse makelij, 2e en 3e gehalte zilver, met filigrain bewerking op deksel en halfdedelstenen, ø3.5, 4 en 5.65cm., Cond.U

Lepel met molen
Startprijs 100 EUR

Zilveren geboortelepel met molen, Hollandse grootkeur 835/000 ca. 77gr. L.: 21cm. Cond.: U

Kristallen coupe
Resultaat: 230 EUR

Grote fraaie antieke geslepen kristallen coupe voorzien van zgn. Russisch slijpsel, staand op 835/000 zilveren voet ø11cm., MT.: C.J.Begeer, Utrecht, ca. 1882, 23xø19cm.

Krist. kaasstolp, zilv. dop
Resultaat: 100 EUR

Kristallen kaasstolp van waaierslijpsel met zilveren dop 835/000, MT: onduidelijk 18xø16cm. Cond.: U

Kristallen fruitschaal
Resultaat: 100 EUR

Geslepen kristallen fruitschaal met geschulpte rand en geslepen ster op de bode, voorzien van gecontourneerd 835/000 zilveren hengsel met floraal graveerwerk. MT.: J.M.van Kempen en Zn.,Voorschoten, c...

Plated jardiniere
Resultaat: 210 EUR

Antieke ovale opengewerkte plated jardiniere versierd met guirlandes en zuilen op vier leeuwenkoppootjes en twee fraaie handgrepen, voorzien van originele blauwglazen binnenbak, gemerkt WMF, 14x42x18c...

3 Miniaturen, bankstel
Startprijs 100 EUR

Mooi bewerkte miniatuur bank en twee stoeltjes waarvan 1 met armleuning. De zittingen en rugleuningen met cartouches en bloembewerkingen bewerkt, 800/000, L.bank 6cm., samen ca. 50gr., Cond.:U

Etagere, zilv. voet
Resultaat: 100 EUR

Kristallen etagere met zilveren voet en tussenstuk op houten basement. Het geheel is uitneembaar in 5 delen, begin 1900. 835/000, MT: H. Blom Den Bosch. Rechthoekige kristallen schaal: 19x14cm., ronde...

Zilveren tasje
Resultaat: 110 EUR

Hollands zilveren tasbeugel aan jasseronketting 835/000 met diverse leeuw-wapen motieven, jaarletter C: 1912, 15cm. Cond.: U

2 Kristallen coupes
Startprijs 100 EUR

Stel geslepen kristallen coupes met amandelslijpsel op 835/000 zilveren voeten. Kleine randschade. MT.: C.J.Begeer, Utrecht, ca. 1870, 9xø12cm.

Parfumflesje GG dop
Resultaat: 185 EUR

Antieke kristallen parfumfles met gouden kraag en dop, filigrain bewerkt met kliksluiting H.: 9,5cm. Cond.: U

Zilveren lampevoet
Startprijs 100 EUR

Zilveren kandelaar omgebouwd tot schemerlamp, 835/000. H. 22cm., Voet 10x10cm., Cond.:U

4 Zilveren soeplepels
Startprijs 100 EUR

Vier antieke Hollands zilveren soeplepels 835/000. Diverse MT en jaarletters ca. 239gr. (samen) Cond.: U

Klein sigarettenetui
Startprijs 100 EUR

Zilveren sigarettenetui met vergulde binnenzijde3, 800/000, 8x7.5cm., Ca. 78gr., Cond.:U

Loddereinflesje
Resultaat: 100 EUR

Draadglas loddereinflesje met 835/000 zilveren gegraveerd montuur en dop, voorzien van Zeeuws knopje, Nederlands gekeurd ca. 1870, compleet met binnenstopje. H. 9.5cm.

Porseleinen theebus
Resultaat: 135 EUR

Beschilderde(zalm kleurig) porseleinen theebus met 835/000 zilveren montuur en fraai gegraveerde dop.MT.: W.Baksteen en C.J.Middendorp, Rotterdam, ca. 1870, 17xø8cm.

3-Delige tafelset
Resultaat: 110 EUR

Drie-delige kristallen tafelset met am,andelslijpsel, bestaande uit peperstrooier met 835/000 zilveren dop, mostyerdpotje met 835/000 zilveren montuur met deksel en afwijkend zoutvaatje, het geheel op...

Kristallen bonbonniere
Resultaat: 120 EUR

Geslepen kristallen bonbonniere met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem met zilveren greep op zilveren voet met vier bolpootfjes, 835/000, toegeschreven aan Mr. D.de Water, Leiden, ca. 1827,...

4 Plaatknopen
Startprijs 120 EUR

Vier zeldzame 18e eeuwse ronde zilveren plaatknopen met kabelrand en gedreven afbeelding "Blyheidt Vryheidt", voorzien van gekroonde O (is verplichte herkeur) 1807, MT: Willem de Koning Schoonhoven an...

6 Zilveren knopen
Startprijs 120 EUR

Zes ronde bolle zilveren knopen met graveerwerk en bekroond met vierkante rozet, 835/000, ca. 16mm.

3 Djokja schaaltjes
Startprijs 120 EUR

Drie Djokja zilveren schaaltjes, binnenzijde is rondom voorzien van drijfwerk. 8500/000, ca. 268gr., H. 5 x ø 12cm., Cond.:U

Taartschep
Startprijs 120 EUR

Zilveren taartschep met gegraveerde bak en ivoren handgreep, vermoedelijk Frankrijk, ca. 1900. L.32cm., Cond.:U

Toiletset zilver
Resultaat: 120 EUR

Uitgebreid 8-delig zilveren toiletset bestaande uit 3 kristallen flacons (2x 18xø8cm. en 1x 16xø7cm.) met zilveren hals en dop, handspiegel, handborstel, doos met zilveren deksel (12x8x7cm.) en 2 kle...

Zilveren schaaltje
Startprijs 120 EUR

Ronde zilveren ajourgezaagde mand met vogelmotieven en geschulpte rand, 800/000, Scharffenberg 6xø17cm. ca. 194gr. Cond.: U

Parfumflesje liggend, goud
Resultaat: 190 EUR

Antiek kristallen parfumflesje, liggend model, met gouden dop en kraag, en glazen stopje. L. 8cm., Cond.:U

Sigarettenetui, zilver
Startprijs 125 EUR

Buitenlands zilveren sigarettendoos-etui. Rondom met de hand uitgestoken bloemmotieven, 835/000, 19x6x2.5cm., ca. 124gr., Cond.:U

5 Djokja kandelaartjes
Startprijs 125 EUR

Vijf Djokja zilveren, 800/000 kandelaartjes. 1 drie-armige, 2 twee-armige en 2 eenpits. 3 stuks ca 18 cm breed. Cond G

Zilv. hengselschaaltje
Resultaat: 130 EUR

Zilveren hengselschaaltje op voet met opengewerkte gedreven bloemenrand, strak ajourgezaagd hengsel (vermoedelijk Frankrijk) 835/000 ca. 146gr. 7xø10,5cm. Cond.: U

Kristallen theebus
Resultaat: 190 EUR

Geslepenj kristallen theebus met amandelslijhpsel, op zilveren voet (deukje) en zilveren montuur met dop voorzien van graveerwerk, 835/000, toegeschreven aan C.E.Held, Amsterdam ca. 1870, 17xø8cm.

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 130 EUR

Tabaksdoos zilver 835/000 met oud-Hollands herberg tafereel, MT.: H.Hooykaas, Schoonhoven, ca. 1949, ca. 9.5x6.5cm., ca. 127gr.

Gembercoupe
Resultaat: 140 EUR

Antieke geslepen kristallen gember coupe compleet met deksel, voorzien van diamantslijpsel, staand op 835/000 zilveren voet met dubbele parelrand. Toegeschreven aan W.Husselman, Deventer ca. 1850, 32x...

Zilv. groep
Resultaat: 180 EUR

Schitterende antieke Hollands zilveren miniatuur voorstelling: Gracht met zeilboot, ophaalbrug en op de kades molen, paard en wagen en wandelaar. Met dunne kade afrasteringen. Het geheel staat op vier...

Zilveren doosje
Resultaat: 180 EUR

Hollands zilveren zwaar bewerkte doos (rococostijl) op vier pootjes met scharnierend deksel met afbeeldingen van spelende muzikanten. Twee scharnierende handgreepjes, grootkeur 835/000 14x8,5x6,5cm. c...

Zilveren sleef
Startprijs 150 EUR

Antieke Hollands zilveren sleef met gegraveerde steel en gecontourneerde bak 835/000, jaarletter Q: 1875 ca. 155gr. L.: 30cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur, haardtang
Resultaat: 130 EUR

Zilveren miniatuur haardtang met gedraaide poten, Amsterdamse keur van voor 1733 (toegeschreven aan Mr. Jan Breda 1688-1725, mogelijk 17e eeuws) L.: 11,5cm. ca. 10gr.

Kristallen tafelstuk
Resultaat: 140 EUR

Fraai groot kristallen geslepen zwaan- tafelstuk als zoutvat met geslepen ster op de bodem voorzien van zilveren montuur 835/000 met opengewerkte beweegbare vleugels, H.15cm.

Hengselschaaltje
Startprijs 150 EUR

Engels sterling zilveren hengselschaaltje op voet, MT: Wallace 925/000, de rand is ajourgezaagd (omgeven door kabelrand) 7xø15cm. Cond.: U

5 Zilveren eierdopjes
Startprijs 150 EUR

Vijf zilveren eierdopjes met 10 facetten 800/000, ca. 126gr. 6,5xø4cm. Cond.: U

Div. zilv. miniaturen
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse zilveren miniatuurset: Bank met zeven stoelen met romantische voorstelling in de rugleuning en de eettafel met fraai bewerkte geschulpte rand en engelen voorstelling op blad, 835/000...

Plated jardiniere
Startprijs 150 EUR

Antieke plated jardiniere met blauw kristallen amandelgeslepen schaal, ca. 1890, 13x35x18cm., Cond.G

Zilveren miniatuur servies
Resultaat: 140 EUR

Zilveren 4-delig miniatuurserviesje op rechthoekig tablet met 2 handgreepjes (Z2 gekeurd) 835/000, ca. 191gr. 12,5x10,5cm. (excl. grepen) Cond.: U

Zilveren miniatuur servies
Resultaat: 150 EUR

Mooi gaaf Engels zilveren miniatuurservies, 5-delig compleet met bijbehorend blaadje. 925/000, ca. 69gr. 15x4cm. Cond.: U

Snuif tabaksdoosje
Startprijs 150 EUR

Halfronde antieke zilveren snuif-tabaksdoos met putti-voorstelling op deksel en ranken en fruitmotieven rondom, 835/000. MT.: Onduidelijk, 8x5x1.5cm., Ca. 45 gr.,

6 Plaatknopen
Startprijs 150 EUR

Zes 18e eeuwse zilveren achtkantige plaatknopen met gravering van een ruiter te paard, MT: Hendrik Cuperus Leeuwarden ca. 1790, 835/000, ca. 24mm.

Zilveren ovale tabaksdoos
Resultaat: 140 EUR

Ovale 835/000 zilveren tabaksdoos, rondom voorzien van diverse gedreven romantische afbeeldingen, Nederlands gekeurd, ca. 1904, ca. 2.5x11x4.5cm.,

Blauwglazen bloempot
Resultaat: 140 EUR

Blauwglazen (bloem)pot in zilveren 835/000 opengewerkte en gegraveerde florale houder met rand op zes pootjesMT.: B.W.van Eldik, Zutphen ca. 1929, 8xø10cm, zilvergewicht ca. 147gr.

Zilveren visschep
Startprijs 160 EUR

Fraaie zilveren visschep, 835/000, rijkelijk bewerkt met druivenranken en bloemmotieven. Vermoedelijk Denemarken, ca. 100gr., L. 31cm., Cond.:U

2 Kristallen zoutvaatjes
Resultaat: 170 EUR

Zeldzaam fraai geslepen kristallen zoutvaatjes als bloem met amandelslijpsel, op gedre3ven en gegraveerd 835/000 zilveren blad met steel op ronde ebbenhouten voeten. MT.: E.J.Jansen, Amsterdam, ca. ...

Blauwe pot in montuur
Resultaat: 160 EUR

Ronde zilveren 800/000 hengselmand met blauw glazen inzet. Rijkelijk bewerkt gegoten frame met figuren decor.. ø 9.5 cm., Gewicht zilver ca. 195 gr., Cond.:U

Zilveren roomstel
Startprijs 180 EUR

Zilveren roomstel op ovaal onderblad, rijkelijk versierd met parelranden, 835/000, MT.: D.J.Aubert, Voorburg, bladlengte 19x13cm. samen ca. 306gr., Cond.:U

Zilveren miniatuur, treefje
Resultaat: 225 EUR

Zeldzaam Haarlems 18e eeuw zilveren miniatuur treefje ca. 17gr. Toegeschreven aan Mr. Pieter Snijder ca. 1730 2x6x2,5cm.

Zilveren dienblad
Resultaat: 225 EUR

Antiek Hollands zilveren dienblad met opengewerkte rand waarop parelmotief. 1e Gehalte grootkeur 925/000, MT: J. Vos & Co Haarlem, jaarletter J: 1919, ca. 455gr. 29x20,5cm. Cond.: U

Zilveren kandelaar
Startprijs 180 EUR

Zilveren 3-lichts kandelaar met ronde voet, 835/000, 12,5x25,5x17cm.

Zilveren kandelaar
Startprijs 180 EUR

Sterling zilveren 3-lichts kandelaar (bovenstuk afschroefbaar tot 1-lichts kandelaar) op ronde voet, 925/000, 7,5x25x18cm.

Tabaksdoosje, 19e eeuw
Startprijs 190 EUR

Antiek Hollands zilveren tabaksdoosje met monogram-schild op deksel. Biknnenzijde verguld 835/000, Vermoedelijk Frederik Cats, Zierikzee, begin 19e eeuw, 7.5x4.5x2cm., ca. 85gr., Conbd.:U

Zilveren asbak met kat
Startprijs 200 EUR

Zilveren asbak met kat, geheel gehamerd 830/000 ca. 247gr. ø17,5cm. Cond.: U

Russische muntendoos
Startprijs 200 EUR

Bijzondere Russische muntendoos anno 1884, MT: BK met zilveren munten (20 kopeke 1910, 15 kopeke 1907 en 10 kopeke 1915) 4x6,5x2,5cm.

2 Zilveren kandelaren
Resultaat: 180 EUR

Twee zilveren 2-armige getorste kandelaars op ovale voet 835/000, ca. 468gr. (samen) 17x17cm. Cond.: U

Zilveren oorijzer
Startprijs 200 EUR

Antieke Friese zilveren kledendrachtkap in doos 835/000, jaarletter O: 1898, MT: G. Hofman Kollum, ca. 83gr. Cond.: U

Zilveren dienmandje
Startprijs 200 EUR

Fraai zilveren opengewerkt presenteermand versierd met putti, cartouches, rozentakken en rocaillemotieven. Tevens 2 open handgrepen, 835/000, ca. 229gr. 25x17x5cm. Cond.: U

Div. zilv. lepels en vorken
Startprijs 200 EUR

Divers Hollands zilveren bestek; 8 vorken en 2 lepels 835/000. Diverse Merktekens en jaarletters, samen ca. 500gr. Cond.: U

7 Plaatknopen
Startprijs 200 EUR

Zeven 18e eeuwse ronde zilveren plaatknopen met bijzondere dubbele kabelrand en gedreven afbeelding van een rennend paard, MT: Jan Kleyn Schoonohven anno 1785 en 1797, 835/000, ca.23mm.

Zilv. visbestek + visschep
Resultaat: 300 EUR

Hollands zilveren 6-persoons visbestek met filetrand in etui met bijbehorende visschep 835/000, grootkeur, jaarletter bestek G: 1941, jaarletter X: 1932, MT: van Kempen, ca. 714gr. Cond.: U

Frans barok kistje, 19e eeuw
Resultaat: 225 EUR

Mooi antiek zilveren kistje op basement, Frans barok, 19e eeuw, 835/000. Het drijfwerk is rondom voorzien van florale motieven, 8x5x5cm., ca. 126gr., Cond.:U