Diverse delen oud plated o.a; roomstelletje, sleef, lepels, vorken, etc. Cond.: G
Engelse plated hengselschaal en twee servetringen. 29x11x11cm./ cond.:U
Zilveren tafelnummers, 1 t/m 12 in doosje, 800/000 samen ca. 10gr. Cond.:U
Grote plated dekselpot met handgrepen, fijn bewerkt met Oosterse motieven 20e eeuw 23x23xø15cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren breipendop vermaakt tot broche 835/000,. L. 8.5cm., Ca. 8gr., Cond.:G
Zes handgemaakte Chinese zilveren theelepels. Totaal ca 94 gr. Lengte 12,5cm Cond U
Lot zilver: miniatuur broodmes, Indisch zilveren clip, briefopener en miniatuur kris, 800/000 Samen ca. 62gr., Cond.:U
Kavel divers plated 20e eeuw o.a; fotolijst, roomstel, messen, vorken, lepels Cond.: G
Zeventien zilveren lepeltjes en plated schaal. Lepeltjes zijn van de serie bloemen van Douwe Egberts 835/000 ca. 153gr. L.: 10,5cm. (Cond.: G), plated schaal is van WMF 31x20cm. ca. 152gr. (Cond.: R-G...
Bijbel 19e eeuw met gouden slotje, bewerkt met lederen band (scheur in het leer) 13x9x3cm. Cond.: R
Hiollands zilveren roomlepel 8.5/000, Jaarletter: B, 1936, Schoonhoven, L.11cm., ca. 17.5gr., Cond.:U
Sterling zilveren miniatuur bokaal op voet, 925/000, 7.5xø3cm., ca. 13gr., Cond.:U
Drie delen zilver; zilveren klontjestang, Hollands zilveren theeduimpje en kolenbak model suikerschep. Jaarletters X: 1832 en S: 1827. ca. 41gr. (totaal) Cond.: U
Twee geëtste glazen (13,5-15,5cm.) op Hollands zilveren voet en klein zilveren pepermuntbakje op voet 4,5xø7cm.
Zilveren balboekje met bijbehorend zilveren potloodje, met hangeroog, 835/000, begin 1900. Aan beide zijden gestreepte bewerking, 6x3.5cm., Ca. 27gr., Cond.:U
Twee Djokja zilveren kaasduimen met mooie florale versiering, 800/000, 3.5x2.52cm., ca. 23gr., Cond.:U
Zes Hollands zilveren bokkepootlepeltjes, 835/000. MT.: GG, ca. 59gr., Cond.:U
Twee sets van 6 Hollands zilveren lepeltjes in etui; 6x Biedermeier met gegraveerde bak en steel eind 1800, MT: A&J.J. Driesen Schoonhoven ca. 40gr. Cond.: U en 6x Art Deco 835/000, MT: onduidelijk, c...
Zilveren klontentang, 830/000, met fraaie schelpvormige poten, L.12cm., ca. 25gr.
Tien-kantig geslepen kristallen toiletpotje met geslepen ster op de bodem, voorzien van geslepen stop en 835/000 zilveren eend. Birmingham ca. 1901. H.9cm.
Zilveren 835/000 vleesvork met bewerkte pennen en bloemen op de tanden, gladde steel bekroond door een edelman, MT.: H.Hooykaas, Schoonhoven, ca. 1929, L.20cm., ca. 32gr.
Twee vleesvorken met bewerkte zilveren handgreep in etui en een antieke Hollandse zilveren servetband 835/000. Jaarletter K: 1869, MT: G.F. van Geelen Schoonhoven Cond.: U
Zes Hollands zilveren theelepels 835/000, ca. 72gr. MT: A.J. Driesen Utrecht ca. 1920 + Schoenlepel met zilveren heft Cond.: U
Twaalf Hollands zilveren advocaatlepeltjes met verschillende bloemmotief-stelen 835/000, MT: Oud-Holland, zie Eggersman Zeist ca. 177gr. Cond.: U
Makkums schaaltje met Hollands zilveren beugel, 835/000, Jaarletter: V, 1980, MT.: Edelmetaal Sneek BV, EMIdór, schaal ø16cm., Cond.:U
Drie delen plated 20e eeuw; 1x tablet met opengewerkte omranding 50x35x2,5cm. 1x 3-lichts kandelaar (bewerkt) 29x26x7cm. en 1x dekseldoos (bewerkt), deksel zit los 4x19x11cm. Cond.: R-G
Delfts aardewerken schaaltje met opengewerkt Hollands zilveren hengsel 835/000, grootkeur ø18cm. Tevens 2 glazen op Hollands zilveren voet en 1x Hollands zilveren vaasje 835/000, van Kempen COnd.: U
Engels kristallen potje met sterling zilveren dop 4,5xø5cm. Cond.: G
Vier geslepen kristallen kaart-asbakjes met geslepen ster op de bodem en 835/000 zilveren rand met oude belasting keur. ca. 3xø7cm.
Hollands zilveren suikerschep, gembervorkje en theelepel 835/000 ca.38gr. Cond.: U
Art-deco plated tafelstuk met geslepen glazen vakverdeling, openwerkt tablet. Geheel uitneembaar. 13x21cm., Cond.:U
Twee maliënkolder beursjes waarvan 1 zilver (rechthoekig model) met Inlands V-teken (ongewaarborgd), zilvergewicht ca. 32gr., beugelbreedte 6.5cm., Cond.:U
Zilveren 835/000 cakevork met fraaie ajour gezaagde en gegraveerde bloemen, MT.: Fa.Moerkerk &Co., Haarlem ca. 1941, L.19cm., ca. 22gr.
Antieke Hollands ziulveren natfruitschep, model dubbel puntfilet. Met lelies uitgezaagde bak, 835/000, Jaarletter: X, 1907, MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht, L. 14cm., Ca. 25gr., Cond.:U
Twee Hollands zilveren briefopeneners zwaardmodel 835/000, Jaarletter: W 1931, Schoonhoven, Speermodel 835/000, Jaarletter: J, 1919, Schoonhoven. Totaalgewicht ca. 46gr., L. 15-20cm., Cond.:U
Mooi oud plated presenteertablet 20e eeuw opengewerkt en gegraveerd 46x3cm. Cond.: G
Stel zilveren sierschenkkurken, Hollands , met handgegraveerd bloemmotief en kabelrand, L. 7cm., Cond.:G
Twee sterling zilveren pillendoosjes, Z1 gekeurd, 925/000. Ovaal model met aan binnen-en buitenzijde ruitvormige bewerking, de ronde heeft op het de3ksel een handgravure. Ovale: ca.5.5x4.5x1.5 cm., ro...
Vier minilepeltjes, een opwindsleuteltje (met een figuurtje Napoleon?), boekslotje, lepellengte 6.5cm., 835/000, samen ca. 19gr., en een zilveren vulpotlood, 900/000, geëmailleerd monogram met kroontj...
Ronde 835/000 zilveren plaatknoop met fraaie dubbele kabelrand en gedreven afbeelding van springend paard. MT. Gerard Stekelenburg, Schoonhoven ca. 1820, ø26mm.
Zilveren schenksierkurk, 835/000, voorzien van belastingteken "V", 6.5xø3.7cm., Cond.:U
Hollands zilveren ajourgezaagde tafelhouder 835/000, grootkeur, jaarletter X: 1907, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten, ca. 77gr. 6xø7cm. Cond.: U
Twee delen zilver; 1x Hollands zilveren pasteischep, model Haags Lofje 835/000, grootkeur, jaarletter A: 1910, MT: CLJ Begeer Utrecht ca. 79gr. L.: 20cm. (Cond.: G) en 1x Hollands zilveren zoutvaatje ...
Sterling zilveren kandelaar 925/000 begin 1900 11xø8,5cm. Cond.: U
Geslepen kristallen zoutvaatje met diamant-slijpsel, op voet met geslepen ster voorzien van een zilveren bovenrand ( deukjes),7xø8cm.
Antieke 835/000 zilveren theeduim, steel met filetrand, MT.: J.van der Broek, Schoonhoven ca. 1834, L.8cm., ca. 10gr.
Zilveren 835/000 gelegenheidslepel met driekantige steel en gegraveerde bak, 10 Nov.1930, L.13cm., ca. 28gr.
Zilveren cakevork met fraaie opengewerkte florale afbeeldingen. Maker Niekerk - Schoonhoven keurkamer Amsterdam anno 1932, 835/000, ca. 33gr. L.: 20cm.
Twee Sterling zilveren theelepels en een sigarettenpijpje met zilveren houder, 835/000. Cond. G
Oude Orrefors kristallen whisky karaf met sterling zilveren montuur (925/000) 25cm. In goede staat
Zilveren kandelaar met gedraaide trapsponningen, 835/000, begin 1900, MT.: C.F. Wewer, Schoonhoven. 7.5xø7cm., Conbd.:U
Hollands zilveren theelepels, 835/000 en vijf sterling zilveren theelepels 925/000, samen ca. 99gr., Cond.:U
Zeven antieke Hollands zilveren theelepels met suikerschep en theeduimpje. Theelepels, MT.: W.Kooiman, Schoonhoven ca. 1850, 835/000, Totaalgewixht ca. 70gr., Cond.:U
Ajour gezaagd 800/000 zilveren bonbonschaaltje met gecontourneerde rand, 3.5xø12cm., ca. 51gr.
Antieke Hollands zilveren naaldenkoker met schroefdop en symetrische handgravurfes, Monogram op de dop, 835/000, ca. 1850, MT.: Bezier, Breda, L.9.5cm., ca. 16gr., Cond.:G
Djokja zilveren sigarettenetui. Deksel is rijkelijk bewerkt met gedreven florale motieven. 8500/000, ca. 124 gr., 8x11cm., Cond.:U
Kristallen glas op Hollands zilveren voet en twee Hollands zilveren wijnkurken Cond.: R
Antiek Engels zilveren knopenhaak met bloemmotief bewerkte zilveren heft eind 1800, L.: 18cm. Cond.: U
Geslepen kristallen strooibus met dubbele kraag en 835/000 zilveren montuur met dop. Onduidelijk MT., Nederlands gekeurd, ca. 1870, H.ca. 25cm.
Twee ovale handgemaakte zilveren fotolijstjes met ajourgezaagd frame. Zilvergewicht ca. 60gr. 10x7cm. Cond.: U
Vijf-delig kavel waarvan 2 zilveren pillendoosjes (800/000, 5x4x1,5cm. en 835/000 4x3x1cm.), 1x verzilverde langwerpige Franse doos "Menton" en 2 maliënkolder beursjes. Zilvergewicht ca. 45gr. Cond.: ...
Hollands zilveren cakeprikker met gekroonde haan 835/000, MT: H. Hartman Schoonhoven L.: 19cm. ca. 32gr. Cond.: U
Engelse kristallen flacon met sterling zilveren dopje 925/000 16xø4cm. Cond.: U
Twee antiek Hollandse zilveren miniaturen (strijkbout 4cm. en schemerlamp 5cm.) ca. 1930, 835/000, MT: B. Verhoogt Hoorn, ca. 25gr.
Twee zilveren miniaturen: Vrouw bij waterput 835/000, Grootkeur, Jaarletter: G 1991, MT.: Boshoven Mensink, Rijssen/Ootmarsum ca. 20gr., en zilveren man 835/000, ca. 13gr., H. 4 cm., Cond.:U
Elf diverse Hollands zilveren lepeltjes en een kinder-eetlepeltje 835/000, totaal ca. 118gr. Cond.: U
Twee Engels sterling zilveren vaasjes waarvan 1 op voet met 2 oren (glad model) 16cm. en 1x op knorrenvoet, bewerkt met guirlandes 12cm. Behoeft reparatie.
Hollands zilveren pillendoosje, bovenzijde geheel bewerkt. MT: onduidelijk, jaarletter 1976, ø4,5cm. ca. 25gr. Cond.: U
Fraaie vierkante geslepen kristallen whiskey karaf compleet met stop, zilveren montuur en label aan ketting met opschrift: WHISKY. 26x9x9cm.
Zilveren miniatuur van een Schotse collie 925/000, ca. 23gr. 6x7cm.
Antiek Hollands zilveren vesta, rondom met de hand uitgestoken florale motieven, 835/000, Jaarletter: O, 1843, 5.5x2.5x1cm., ca. 17gr., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren cakeprikker, bekroonbd met Michiel Adriaans zoon De Ruijter, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: S, 1928, MT.: Hooykaas, Schoonhoven, L. 20cm., ca. 32gr., Cond.:U
Stel fraaie 835/000 zilveren botermesjes met gedraaide stelen en heften met parelrand. MT.: A.C.Kooiman, Schoonhoven ca. 1910, L.17cm., ca. 56gr.
Zilveren olijflepel, opengewerkte bak met kruisje en gecontourneerde steel met graveerwerk, MT: Wed. A. Kuylenburg Schoonhoven anno 1884, 835/000, ca. 16gr,
Vergulde knopenhaak met filigrainwerk in gareelvorm, met hangeroog. L. 7cm., Cond.:U
Engels sterling zilveren mosterdpotje 925/000, met blauw glazen inzetbakje, en een Hollands zilveren theeduimpje 835/000, Jaarletter: Y, 1833, MT.:onduyidelijk, Zilvergeicht ca. 31gr., Cond.:U
Vijf delen zilver waarvan vier Hollands w.o. twee sigaretten dovers, een kaarthouder en een pincet. samen ca. 42gr., Cond.:U
Twee oude plated hangselschalen 20e eeuw, 10xø21cm. en 10x22x28cm. Cond.: G
Drie zilveren miniaturen, waarvan twee Hollandse, Potje en kannetje 835/000 begin 1900, MT.: J.H.P. Vroemen, Sittard, Buitenlands kannetje met turkoois. Samen 34gr., Cond.:U
Zilveren strooibus op ronde voet met parelrand, MT: J.M. van Kempen - Voorschoten ca. 1870 835/000, ca. 36gr. H.: 11cm.
Twee Hollands zilveren miniatuur hobbelpaardjes. Een sledevorm, Jaarletter: R, 1977, MT.: C.A.Stout, Rotterdam, Samen ca. 23gr., Cond.:U
Twee Hollands zilveren sauslepels, model Haags Lofje en dubbelfilet, begin 1900, 835/000 Grootkeur, ca. 140 gr., Cond.:U
Elf Hollands zilveren waaiervormige theelepels 835/000 en vijf zilveren theelepels met getorste steel, 830/000, 11cm., ca. 155gr., Cond.:U
Zeven delen zilver; miniatuur roomstel 800/000, 3 Hollands zilveren bloemlepeltjes 835/000, Art Deco taartschep met gegraveerde bak en getordeerde steel 835/000 (jaarletter E: 1914, MT: J.A.A. Gerrits...
Mooie antieke kristallen geëtste beschuitbus op onderschotel met Hollands zilveren knop op deksel, 835/000, kleine chip van rand. øschotel: 18,5cm. Totale hoogte: 23cm. Cond.: G
Zilveren geribde sigarettenkoker met fraai spiegelmonogram 800/000, ca. 73gr. 9,5x8,5cm.
Geslepen kristallen coupe op 835/000 zilveren voet met fijne parelrand. MT.: J.J.Bogers, Amsterdam, ca. 1910, 13xø10cm.
Geslepen geëtste kristallen coupe met geschulpte rand, kleine schade, op 835/000 zilveren voet met florale graveringen. voet ø 6.5cm., MT.: A.H.Ankum, Zaandam/Amsterdam ca. 1870, 9xø11cm.
Geslepen kristallen glas met amandelslijpsel, op stam met knoop en 835/000 zilveren voet, MT.: C.J.Begeer, Utrecht, ca. 1870, Voet øca.8cm., Glas H. 15.5cm., ø9cm.
Geslepen kristallen sigarenstandaard in de vorm van Hoorn des Overvloeds, op ronde 835/000 zilveren voet met parelrand. ø6cm., ca. 1870. 16x19xø10cm.
Antieke fraai geslepen geëtste kristallen sigaretten standaard in de vorm van Hoorn des Overvloed, op ronde 835/000 zilveren voet met parelrand, ca. 1880, 10.5x13x8cm.
Vis, zilver verguld, met emaille. Hanger in de vorm van een vis, 22mm, versierd met blauw en lichtgeel emaille. De ogen zijn gemaakt met licht oranje/roze stenen. ca 7 gr.