Kapitaal Hongaars zilveren eetcassette, rijkelijk bewerkt met rocailles, voor 24 personen, bestaande uit:: 24 tafellepels, 24 tafelvorken, 24 tafelmessen, 23 dessertlepels, 24 dessertvorken, 24 desser...
Fraai vier delig Hollands zilveren theeservies bestaande uit theepot, melkkan, suikerpot en lepelvaasje: op ovale voet, afgewerkt met dubbele filetranden en pijnappel op deksel van theepot, 1e gehalte...
Drie in elkaar passende geëtste karaffen in silver plated rijkelijk bewerkte inzetbak. Bak ø 14cm, H.6.5cm., Karaffen H.,21 cm., 1 stop is gelijmd.
Bijzonder groot zilveren pronktafelstuk, geheel staand op vier opengewerkte leeuwenkoppootjes. De schaal heeft drie ovaal geschulpte opengewerkte en met florale motieven versierde opzet-schalen. Gehal...
Drie delig zilveren 800/000 835/000 koffieservies, ca.1900, MT: Lutz&Weiss, Pforzheim koffiekan heeft beenisolatoren. H.12.5-24.5 cm., totaal ca.1100gr.
Hollands zilveren bonbonschaaltje, ovaal vormig, met opengewerkte rand, voorzien van florale motieven 835/000 ca. 127 gr. 15.5x11x2.5cm., Cond.:U
Zilveren samovaartje, Rusland,met florale emaille bewerking, 84 zolotniks 8758/000 zilver, H.10cm., ca. 155gr.
Geslepen kristallen drie-delige zout- en mosterdgarnituur met olijfslijpsel en hoornen lepeltjes in zilveren houder met gedraaide greep. MT:. J.M. van Kempen Voorschoten ca. 1870. 835/000 14x14cm. Enk...
Zilveren theeservies: Theepot model Kardinaal, MT.: D.J.Aubert, 's-Gravenhage en roomstel op blad MT.: van Kempen Utrecht, Jaarletter: P: 1950, 935/000. Totaal gewicht zilver ca. 950 gr. Cond.:U
Geslepen twee delige kristallen toiletset, bestaande uit karaf (11xø7cm.) en pot (7.5xø8.5cm.) met ruit-en waaier slijpsel en ster op de bodem, voorzien van gedreven zilveren deksels met bladmotieven....
4-Armige kaarskandelaar zilver 835/000, 1e helft 20e eeuw, MT:Gebrüder Kühn, Schwäbisch Gmünd. 21xø32cm., ca.528gr.
Zilveren ei op drie pootjes, Rusland, met florale emaille bewerking en halfedelstenen, 84 zolotniks, 875/000 zilver, 9.5xø5cm., ca. 138gr.
Geslepen kristallen suikerpot en melkkan met ster op de bodem, voorzien van zilveren randen en beugel met parelrand. 835/000, MT: J.M.van Kempen Voorschoten ca. 1870.Suikerpot: 6xø10cm., melkkan: 5.5x...
Zilveren ajourgezaagde mand met geschulpte parelrand 835/000, MT.: D.J.Aubert, 's-Gravenhage, ca. 420 gr., 27.5x22.5x8cm./, Cond.:U
Zilveren gebakschep naar antiek voorbeeld. Driemaster zeilschipaan de steel, de bak is versierd met een typisch Hollandse voorstelling: windmolen en melkmeisje, ca. 96gr., L.25cm., Cond.:U
Antieke geslepen kristallen karaf voorzien van gedreven opengewerkt zilveren montuur met fraaie gedreven holle zilveren dop, ca. 1900, 8x12cm.
Kavel zilver waaronder: vingerhoed, zeilboot, zoutvat houder en spinnewiel. Cond.:R
Twee zilveren twee-armige kandelaars voor drie kaarsen met gedraaid reliëf op ovale voet 835/000, begin 1900, Duitsland, ca. 780 gr. (zeer klein gedeelte gevuld), H.23cm., armafstand 30 cm., Cond.:U
Koffiekan, sterlingzilver 925/000, Engeland 1935,stadmerk Scheffield, MT: George-Hape, in het midden en aan de rand rondom een reliëfrand, kan heeft een houten handvat. bovensteknop beschadigd. H.19cm...
Stel, peper-en zoutstrooier, 800/000 zilver, voorstellende boer en boerin met bajonet sluitende vulopening in de voet, ca.96gr., L.7cm., Cond.:U
Pracht stuk: Antieke Hollands zilveren koektrommel met gravure op de scharnierende deksel. 835/000, midden 19e eeuw, MT: Harmannus Ellens Oving , Groningen, Jaarletter: Z 1859, 11x8x6cm.ca. 179gr.
Geslepen kristallen theebus met diamantslijpsel en ster op de bodem, voorzien van 1e gehalte zilveren rand met gedreven en opgehoogd deksel Nederlands gekeurds ca. 1888, 10x8x9cm.
Vier delen zilveren schrijfmateriaal: Sterling zilveren kroontjespen en kroontjespen houder, zilveren niëllo bewerkt vulpotlood en een 2e gehalte zilveren ballpoint. Cond.:R
Zilveren lepeldoos met opgehoogd gecontoureerd deksel met gegraveer werk en handgreep , staand op vier klauwpootjes en bekleed met blauw velours. 12.5x8x4cm., ca. 230gr.