Zeldzame 19e eeuwse antieke reiskist met diverse kristallen flacons voorzien van zilveren sluitingen en deksels. Lade met uitklapbaar schrijfblad, belijmd met diverse houtsoorten en ingelegd. Gesigne...
Zeer fraaie hengselmand met ajour bewerking en parelrand op voet, 925/000, ca. 773gr., 32x32cm.
Oosters zilveren servies in metalen gedecoreerde reiskoffer bestaande uit: schenkkan, presenteerblad, suikerpot, 2 kop & schotels, suikerschep en 2 lepeltjes. Het geheel is bewerkt met Oriëntmotieven,...
Zilveren mokkaservies met 2 grote ronde bladen en 10 onderzetters, versierd met knorrenrand, 800/000, ca. 1700gr. (ø33, 26, 15, 9,5 en 8,5cm.), hoogte mokkakan: 14cm. Cond.: R
Antieke zilveren comfoor op houten voet met drie bolpoten 18e eeuw, versierd met guirlandes, ramskoppen, medaillons en palmetten, Z2 gekeurd, zilvergewicht ca. 265gr. 11xø16cm. Cond.: G
Zeer fraai handgedreven zilveren boulloir met benen greep, bekroond met arend en rondom gegraveerd en versierd met vele florale motieven. 835/000, MT: onleesbaar, (Wenen 1901/1902) Kan: 20xø26cm. Onde...
Achtdelige gouden (535/000) naaiset in etui bestaande uit: naaldenkoker, schaartje met schede, vingerhoed met hartvormig wapenschildje, priem en 2 garenklosjes. O.a. gemerkt Mr. Wed. B. Gillis 's Hert...
Zeer fraai zilveren fazantenpaar: vrouwtjesfazant met gespreide vleugels (Nederlands), 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam-Haarlem, JL: G 1966, 23x11,5x14cm. en 1x mannetjesfazant (Duits,...
Geëtste 19e eeuwse karaf in zilveren montuur met zilveren kraag en dop, versierd met florale motieven en musicerende putties, 835/000, 32x9x6,5cm. Cond.: G
Pracht 19e eeuws tafelstuk, opaline geschulpte gecontourneerde schaal met goudopleg, gedragen door zilveren voet met blad- en druivenmotieven, 835/000. Schaal ø28cm., H.26cm., Cond.:G
Duits zilveren 4-delig koffie- en theeservies met melkkan en suikerpot met deksel, ebbenhouten handgrepen. 800/000, MT: Horning & Grosse Berlijn. Totaalgewicht ca. 1830gr., theepot 25xø15cm. Cond.: G
Mooie Duits zilveren fruitschaal met gelobte bewerking op ronde voet, WTB, ca. 227gr., 20,5x10,5cm. Cond.: U
Ikonen in drieluik, gevat in zilveren 835/000 omlijsting. De ikonen zijn geëmailleerd op houten achterzijde. 24x18cm., Cond.: G
Twaalf Hollands zilveren theelepels met 2 zilveren suikerscheppen, allen met getorste steel en geschulpte randen met florale gravure (Jugendstil ca. 1900), 835/000, MT: o.a. KP de Jong en J.H. Schijfs...
Fraaie kristallen coupe met amandel- en ruitslijpsel. De coupe is voorzien van een zilveren beugel bewerkt met een parelrand, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten, JL: Z 1884, 13x14cm. Cond...
Vijfdelig zilveren koffie- en theeservies, gelobd model en handgegraveerd op geschulpte voet en op ovaal onderblad begin 1900, 835/000, MT: Aubert Voorburg, ca. 2200gr. (totaal) Cond.: G
Antiek zilveren (835/000) miniatuur zand- zeep- en sodabakje, compleet gekeurd, MT: Hendrik Duller Amsterdam anno 1807 (zie ook Nederlands klein zilver 3e druk afb. 1036, blz. 337) 2,5x4x1,5cm.
Antieke Duitse zilveren avondmaal-beker rondom voorzien van handgravure. Aan de onderzijde is trembleersteek aangebracht, 835/000, ca. 94gr., 9,5xø8,5cm. Cond.: G
Antieke Duitse Boheemse gelobde sauskom met 2 oren en 2 schenktuiten, gemonteerd op onderschotel 19e eeuw, 2e gehalte (13 Lot), MT: onbekend, ca. 384gr., 21x1413cm. Cond.: G
Mooi Hollands zilveren Empire koffieservies met houten oren op ovale voet, 2e gehalte grootkeur, Jaarletter M: 1922, MT: onleesbaar, oud belastingteken "J", koffiekan: 32x31cm. Cond.: G
Antieke 10 vlaks geslepen kristallen koektrommel met geslepen ster op de bodem en voorzien van een zilveren (835/000) deksel. Nederlands gekeurd met onduidelijk meesterteken, anno 1869, 11xø11,5cm.
Langwerpig zilveren huwelijksdoosje op 4 bolpoten met scharnierend deksel, rondom bewerkt met gedreven voorstellingen (naar antiek voorbeeld), 835/000, ca. 238gr. 14x5x5cm. Cond.: G
Hollands zilveren bestekcassette: 10x dessertlepels, 7x tafelvorken, 8x tafellepels, 10x dessertvorken, 1x vlalepel, 1x groentelepel, 1x juslepel, 1x aardappellepel, 1x vleesvork, 2x vismessen, 11x ge...
Ovale zilveren koektrommel met scharnierende deksel, op bijbehorende onderschotel met getorste kabelrand, 925/000, Gekeurd: V= Buitenlandse werken, ca. 644 gr., Trommelmaat 15x12x9cm., Cond.:U
Kristallen plateau met fraaie zilveren (835/000) voet. Plateau met geschulpte rand (iets opstaand) met ovaal slijpsel bevestigd op een royale zilveren Art Nouveau voet met 4 florale pootjes. Voorzien ...
Stel zilveren kandelaars met strakke voet en balluster met dubbele filetrand, 925/000, 21xø10cm. Cond.: G
Zeldzaam zilveren (835/000) Empire specerijenschepje (kolenschopmodel) met geribbelde bak en gladde spitse steel (zie afb. 644, bla 208 Nederlands klein zilver 3e druk), MT: Th. C. Moot Utrecht/ Duijn...
Hollandse parfumfles met gouden kraag en scharnierende dop, deels ajourbewerkt, 585/000, L.: 11cm. Cond.: G
Penmesje 18e eeuw met zilveren heft voorzien van diverse voorstellingen en kopse kant met bloem. Origineel stalen lemmet met onbekend meesterteken en heel bijzonder teken met ingelegde gouden afbeeld...
Zilveren miniatuur porseleinkast met kuif en klauwpoten, fraai bewerkt met floraal decor. Voorzien van 2 openslaande deurtjes en 3 lades, 835/000, MT: FAL (onbekend) Arnhem ca. 1924-1953 (kleinkeur), ...
Zilveren tafelstuk in de vorm van een zalm, Spaanse origine, 835/000 (Z2 keur), ca. 270gr. 29x15cm. Cond.: U
Fraaie royale geslepen kristallen schaal met geschulpte rand en zilveren beugel. Gecontourneerd met gravure bewerking, zeer mooi bevestigd aan de schaal (minimale randschade), MT: van Kempen JM, JL: R...
Grote epmire zilveren kan op voet met houten greep en knop.925/000, MT: W & H, ca. 728gr. 25x22cm. Cond.: G
Zilveren loddereindoosje in kabinet-model met scharnierend deksel, 835/000, MT: onleesbaar, ca. 22gr. 4x3x2cm. Cond.: G
Zilveren ajourgezaagd en handgegraveerd natfruitcouvert, 800/000, ca. 65gr. L.: 16cm. Cond.: U
Bijzonder fraai zilveren serviesje 835/000 bestaande uit: theekan (21x13x18cm.), melkkan en suikerpot (10x7,5x9cm. en 10x11cm.). Allen mooi versierd met geschulpte bewerkingen en voorzien van houten h...
Geslepen kristallen bloemenvaas voorzien van ruit- en amandelslijpsel op zilveren (925/000) ronde voet 21,5xø7m5cm.
Kristallen bowlpot met zilveren (835/000) knop op originele onderschotel. Bowlpot met bloem- en streepslijpsel en de knop voorzien van een parelrand. De schotel heeft een geschulpte rand en geruit sli...
Fraai zilveren bonbonschaaltje (ovaal model) ajourgezaagd met geschulpte rand, 925/000, MT: Juw. Aubert en Zn. NV, JL: K: 1994, ca. 79gr. 12,5x8x4cm. Cond.: U
Kristallen lepelvaasje voorzien van ruitbewerking met zilveren (835/000) rand waarin 4 zilveren theelepels met parelrand (kleinkeur), 7x11cm. Cond.: G
Zilveren Joodse ratel met lopende leeuw aan beide zijden met fraai bewerkte handgreep. Onbekend meesterteken, 925/000, ca. 61gr. 11x8cm.
Potloodhouder GG (585/000), gladde huls met uitschuifbaar potlood met hangeroog 8x0,5cm. Cond.: G
Reismes 18e eeuw met zilveren heft voorzien van diverse florale versieringen met mensen. Kopse kant met bloem en origineel stalen lemmet, gemerkt Schagen ca. 1770, 15cm.
Fraaie zilveren ajourgezaagde broodmand, schuitmodel, afgebiesd met parel- en kabelrand, 800/000, MT: KB, ca. 380gr., 25x15x10cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren Groningse luierschaar, 835/000, MT: D. de Jong, begin 1900, ca. 41gr. L.: 14cm. Cond.: G
Kristallen sigarettenbeker met zilveren randen voorzien van parelrand (kleinkeur), MT: JB3 (vermoedelijk J. Bunjes Amsterdam, 8,5x13x18cm. Cond.: U
Fraai geslepen kristallen 12-vlaks bonbonschaal met diverse slijpsels en geschulpte rand, voorzien van gladde zilveren (835/000) hengsel, MR: D. Burger Haarlem anno 1994 Cond.: G
Mooi klein zilveren bonbonschaaltje, ovaal model, ajourgezaagd en verfraaid met parelrand, 835/000, MT: Fa. A. Presburg en Zoon Haarlem, JL: G 1966, ca. 39gr., 11x7x3cm. Cond.: U