Kapitaal Hongaars zilveren eetcassette, rijkelijk bewerkt met rocailles, voor 24 personen, bestaande uit:: 24 tafellepels, 24 tafelvorken, 24 tafelmessen, 23 dessertlepels, 24 dessertvorken, 24 desser...
Mooie Russische zilveren briefopener met fraai bewerkt lemet, 88 Zolotniks, 916/000 zilver, MT:A.H., L.17cm.
Drie delig zilveren 800/000 835/000 koffieservies, ca.1900, MT: Lutz&Weiss, Pforzheim koffiekan heeft beenisolatoren. H.12.5-24.5 cm., totaal ca.1100gr.
Fraai vier delig Hollands zilveren theeservies bestaande uit theepot, melkkan, suikerpot en lepelvaasje: op ovale voet, afgewerkt met dubbele filetranden en pijnappel op deksel van theepot, 1e gehalte...
Antiek voorstuk van een icoon: Zilver met niello-vergulde bewerking, 84 zolotnik, 875/000, Russisch. ca. 81 gr. 27x22cm
Massief zilveren varkentje met robijnen oogjes, Rusland, 84 Zolotniks, 875/000, L.4.5cm., ca. 122gr.
Zilveren theeservies: Theepot model Kardinaal, MT.: D.J.Aubert, 's-Gravenhage en roomstel op blad MT.: van Kempen Utrecht, Jaarletter: P: 1950, 935/000. Totaal gewicht zilver ca. 950 gr. Cond.:U
Mooie rijkelijk bewerkte heupflacon rondom versierd met putti afbeeldingen, 835/000, ca. 215gr., H.14cm., Cond.:U
Mooie grote sauciere zilver 830/000, Göteborg,Schweden, 1920, MT:AEH, 10x25x18cm., ca.546gr.
Zilveren reisbestek in speciaal daarvoor gemaakt lederen etui, ca. 1762,Lepel MT: Johannes Gelb ca. 1747/1749 Mes MT: Johannes Engelbarcht ca. 1740, beiden Augsburg (D) 24x5x3cm.
Zilveren ajourgezaagde mand met geschulpte parelrand 835/000, MT.: D.J.Aubert, 's-Gravenhage, ca. 420 gr., 27.5x22.5x8cm./, Cond.:U
Ovale zilveren 800/000 gelobde fruitschaal op 4 pootjes. Italiaans: Battuto Amano, 24x16x6.5 cm., ca. 350 gr., Cond.:U
Zilveren lepeldoos geheel geribbeld op 4 geribbelde bolpootjes. Fraaie gravering aan binnenzijde deksel en blauwe veloursbekleding. MT:. H. van Halteren Schoonhoven 835/000 anno 1837, ca. 166gr. 12,5x...
Drie in elkaar passende geëtste karaffen in silver plated rijkelijk bewerkte inzetbak. Bak ø 14cm, H.6.5cm., Karaffen H.,21 cm., 1 stop is gelijmd.
Fraaie antieke Hollands zilveren visschep met ebbenhouten heft, 835/000 grootkeur, Jaarletter:S 1827, MT:onleesbaar. L.36cm., Ccond.:G
Zilveren etui met springveer mechaniek en knipsluiting, voorzijde bewerkt met geoxideerde florale motieven. Achterzijde hamerslag afgewerkt 800/000. Geheel met de hand v ervaardigd, ca. 87gr. 8x6.5x1....
Sterling zilveren presenteerblad en gelobd bakje op voet, 925/000, Mexico. Samen ca. 431 gr. blad: 27.5x18cm., bakje ø10cm., Cond.:U
Gecontourneerde zilveren theebus met diverse gedreven oud Hollandse voorstellingen. Op de vier klauwpootfjes : Zaanlandse zilversmederij ca. 1944. 11x9x7.5cm., ca. 182gr.
Antieke zilveren drinkbeker op voet, rondom gegraveerd, 835/000, 10xø8cm., ca. 129+gr. Cond.:U
Bijzondere geslepen kristallen sigarenstandaard met asbak op stervormige voet en voorzien van zilveren armatuur met sigarenknipper en zilveren luciferhouder met graveerwerk. 835/000, Armatuur: MT: J.H...
Jachtmes 18e eeuw met groen handvat met fraaie zilveren afbeeldingen o.a. hond met hert. Onbekend MT, Duitsland Saksen ca.1750, L.23cm.
Twaalf zilveren gebakvorkjes tulpmodel, steel met rand met kam, MT: J.Boon Schoonhoven, ca. 1901, 835/000, L.11cm., ca. 155gr.
Ovaal zilveren Empire loddereindoosje met ribdecor en fraai opgehoogd deksel met initialen. MT:. J.C. Utrecht Amsterdam anno 1824, 835/000 ca. 28gr. 3,5x2,5cm.
Zilveren jardiniere met florale opengewerkte rand op vier bokkepootjes met blauw glazen binnenbak. MT: B.W. van Eldik Zutphen ca. 1923, 6xø13cm., ca. 138gr.
Geslepen kristallen odeurflacon met 14 karaats gouden montuur met dop, gegraveerd met o.a. sterren, compleet met geslepen binnenstopje en in origineel etui met blauwe velours binnenbekleding. Nederlan...
Antieke plated jardieniere a. 1880, met blauw glazen binnenbak. Louis Quinze stijl. 19x43x14 cm., Cond.:G
Geslepen kristallen odeurflacon op zilveren voet en gegraveerde zilveren hals met dop. Nederlands gekeurd ca. 1870, 12x4cm.
Antiek Hollands zilveren nkannetje op voet, met gecisseleerde bovenkant. 835/000, Jaarletter: W 1856, MT: Jacob Lang Rotterdam, H. ca.12cm., ca. 147gr. Cond.:U
Geslepen kristallen suikerpot en melkkan met ster op de bodem, voorzien van zilveren randen en beugel met parelrand. 835/000, MT: J.M.van Kempen Voorschoten ca. 1870.Suikerpot: 6xø10cm., melkkan: 5.5x...
Zilveren mosterdpot, bokaalvorm, Empire stijl, Frans, met blauw glazen inzetbakje. Een pootje los erbij en het scharnier van de deksel zit los. 14x8cm
Zwaar bewerkt zilveren decoratie ei met religieuze motieven, gedeeltelijk gevuld. H.11cm. ø7cm.
Twee zilveren trapeziumvormige strooiers, navulbaar via afschroefbare zilveren dop aan de onderzijde, samen 72 gr.. H.7cm., Cond.:U
Hollands zilveren bonbonmandje ajourgezaagd met parelrand, 835/000, Jaarletter:L Z MT: A.Presburg &Zoon Haarlem, 14.5x9x4cm., ca. 62gr.
Geslepen kristallen bonbonschaal met amandelslijpsel en ster op de bodem, voorzien van zilveren deksel met fraaie inscriptie. 8xø14cm. deksel ca. 59gr.
Zes Hollands zilveren 835/000 compotelepeltjes, Jaarletter gekroonde K, 1946. MT: Hooijkaas, Schoonhoven. Lengte 14 cm. ca. 148 gr. Cond: U
Sterling zilveren zoutvaatje op 3 pootjes met geschulpte rand en blauw-glazen inzetbakje met bijbehorend zilveren zoutlepeltje Cond.: U
Geslepen twee delige kristallen toiletset, bestaande uit karaf (11xø7cm.) en pot (7.5xø8.5cm.) met ruit-en waaier slijpsel en ster op de bodem, voorzien van gedreven zilveren deksels met bladmotieven....
Geslepen kristallen theebus met diamantslijpsel en ster op de bodem, voorzien van 1e gehalte zilveren rand met gedreven en opgehoogd deksel Nederlands gekeurds ca. 1888, 10x8x9cm.
Antieke houten presenteerdoos met scharnierend schildpad deksel afgewerkt met zilveren monturen. 13.5x8.5x3.5cm., Cond.:G
Fraaie zilveren spoelkom met hamerslag 835/000 MT: C.P.'t Hart 'S-Gravenhage ca. 1932, 5.5xø11cm., ca. 89gr.
Grote ovale plated schaal op voet met 2 handgrepen en rondom versierd met florale motieven 47x27x18cm. Cond.: U
Engels sterling zilveren peper- en zoutstel ca. 67gr. L.: 5,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren bonbonschaaltje, ovaal vormig, met opengewerkte rand, voorzien van florale motieven 835/000 ca. 127 gr. 15.5x11x2.5cm., Cond.:U
Geslepen kristallen drie-delige zout- en mosterdgarnituur met olijfslijpsel en hoornen lepeltjes in zilveren houder met gedraaide greep. MT:. J.M. van Kempen Voorschoten ca. 1870. 835/000 14x14cm. Enk...
Moderne ijskoeler Alessi design Italië met tablet en flesopener (gebruikt) 33xø46cm. Cond.: G
Bonbon schaaltje zilver 800/000 rond staand op 3 pootjes, binnenzijde verguld.rand gehamerd met rozendecor reliëf. ø18cm., ca.138gr.
Roomkan zilver 800/000, 20e eeuw, barcke vormgeving op brede ronde voet. Kannetje heeft brede schenktuit. H.11.5 cm., ca.153 gr.
Antiek Hollands zilveren pillendoos, rondom handgegraveerde bewerking. Grootkeur zilver: 835/000. Jaarletter Q:1875. MT AK, ca 27 gr. 4.5x4.5x2cm. Cond. U
Vierkant zilveren pepermuntdoosje geheel met ribbeldecor en wapen schildje met initialen. 835/000, MT: G.Kooiman, Schoonhoven ca. 1837, 4x4cm., ca. 28gr.
Zwaar plated koperen koffieservies bestaande uit; tablet, theepot, koffiepot, melkkan en suikerpot 20e eeuw Cond.: G
Vijf delig plated koffieservies, gemerkt wewbury port Silver Taunton. In biedermeier stijl. 20e eeuw. 24x57x34 cm., Cond.:G
Hollands zilveren cakeprikkeer, 835/000 en een zilveren serveertangetje 830/000, met keur buitenlandse werken. Totaal gewicht ca. 502gr. Cond.:U
Zilveren bonbonmandje fraai ajourgezaagd met parelrand, 835/000, MT: A.Presburg Haarlem, ca.1935, 15x10.5x6cm., ca.72gr.
Stel zilveren boterspatels met fraaie accolade vormige bak en steel met graveerwerk aan voor-en achterzijde, 835/000, MT:J.M.van Kempen Voorschoten ca. 1870, L.14.5cm., samen ca. 59gr.
Twee zilveren zoutvaatjes met parelrand en blauw glazen binnenbakje, staand op drie pootjes, 835/000, ca. 1875, ø5.5x3cm., zilver ca. 84gr.
Drie delen plated 20e eeuw; 2x Jugendstil ca. 1910 met bloemendecor met kristallen onderbak (1 scheur) en 1x bonbonschaal 12-24cm. Cond.: R
Antieke bijbel uit 1878 met zilveren slot. Hollands keur 835/000. MT. onleesbaar. 15.5x9.5x5.5. Cond. U
Antiek geslepen kristallen loddereinflesje voorzien van zilveren montuur met deksel met fraaie florale gedreven afbeeldingen, compleet met binnenstopje, ca.1901, 6x2.5cm.
Antieke geslepen kristallen karaf voorzien van gedreven opengewerkt zilveren montuur met fraaie gedreven holle zilveren dop, ca. 1900, 8x12cm.
Sterling zilveren strooier op vier pootjes in de vorm van een windmolen. 925/000, Engels, H.10cm., ca. 86gr. Cond.:U
Antiek Hollands zilveren tasbeugeltje met binnenverdeling 835/000, MT.: D.van den Bergh Schoonhoven, begin 1900, ca. 36gr., beugelbreedte 8.5cm., Cond.:U, en een klein zilveren maliënkolder beursje, c...
Twaalf antieke Hollandse zilveren 835/000 theelepels. Jaarletter:G:1916, Schoonhoven L.11 cm., ca. 67 gr., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren aardbeienlepel 835/000, Jaarletter: X 1857, MT: onleesbaar, L.20cm., ca. 34gr.
Hollands zilveren miniatuur van een comfoor op 3 pootjes met hengsel 835/000 ca. 21gr. H.: 4,5cm. Cond.: U
Zilveren bowl-of boerenjongens lepel, bak met schenktuit, gedraaide steel met gematteerd spatelheft met jugendstil graveringen,835/000 MT.:Wed.A.Pluut Schoonhoven ca. 1903, L.30cm., ca. 62gr.
Djoka zilveren olijflepel met fraaie ajourgezaagde en gegraveerde bak, de steel heeft een opgegraveerde bloem, 800/000 L.14cm., ca.28gr.
Russische zilveren lepel met spatelheft steel, MT: Michael Takkinen St.Petersburg Rusland ca. 1829, L.21.5 cm., ca. 54gr.
Deels zilveren sigarenknipper aan slagtand, gemerkt Tfeibring Solingen, bedin 20e eeuw. L.11cm.
Zilveren zuurcouvert met fraaie opengewerkte C-vormige voluten in de stelen en ajourgezaagde bak met graveerwerk. 835/000, MT: J.H.Schouten Amsterdam, ca. 1864, L.14cm., ca. 27gr.
Zilveren tafelkandelaar met koordrand 835/000 6xø9cm. Cond.: U
Vier delen zilveren schrijfmateriaal: Sterling zilveren kroontjespen en kroontjespen houder, zilveren niëllo bewerkt vulpotlood en een 2e gehalte zilveren ballpoint. Cond.:R
Antieke Hollands zilveren opengewewrkte taartschep 835/000, jaarletter: W 1931, L.22cm., ca. 63gr. Cond.:U
Zilveren eilepel, geheel gladde steel met filetrand. MT:. J. Boon Schoonhoven anno 1905, 835/000 ca. 48gr. L.: 15cm.
Stel zilveren vleesvorken met fraai gegraveerde gecontourneerde stelen,835/000 MT: J.H.Eversberg Amsterdam, ca.1850, L.17cm., samen ca. 48gr.
Drie Hollands zilveren lepels: jam-, room- lepel en suikerstrooier 835/000, Totaal ca.66gr., L.ca. 14cm., Cond.:U
Drie zilveren pennen. 1 vulpotlood, stator, bewerkt model,2 balpennen, bewerkt model. Totaal ca 45 gr.
Twee Hollandse zilveren tasbeugels: het grootste model is bewerkt met bloemmotieven, 835/000. Jaarletter H: 1867. MT: J.H.Roelfsema, Winsum, ca 33 gr. Beugelbreedte 11 cm. Cond. U Het kleine model is ...
Groot uitgebreide bestekset van Kempen en Begeer met daarbij 2 Keltum kandelaars. Alles plated Cond.: G
Zilveren 18e eeuwse lepel met keuren en toets aan voorzijde van de steel en inscriptie aan achterzijde van de steel, Koningsberg Duitsland ca. 1755, L.20cm., ca. 44gr. Bak is iets afgeslepen.
Zilveren 18e eeuwse lepel met aan achterzijde van de steel inscriptie. MT: Rintinus de Grave-Leer (Oost Friesland) ca. 1787, L.20.5cm., ca.57gr.
Ovaal Hollands zilveren fotolijstje, 835/000. 9x7cm.en glazen flacon in silver plated houder met bloemmotief en afschroefbare dop. Cond. U
Rond zilveren pepermuntdoosje met fraaie gedreven bloem op het deksel. Voorzien van oude belastingkeur. 4x1.5cm., ca. 13gr.
Zilveren taartschep met duimgreep. 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist ca. 1943, L.13.5cm., ca. 59gr.
Geslepen kristallen loddereinflesje met waaierslijpsel voorzien van zilveren schroefdop (ca. 8gr.) compleet met binnenstopje.8xø4cm.
Zilveren beker, 800/000, oud belastingstempel buitenlandse werken, begin 1900. ca 90 gr. ø 6.5cm. Hoogte 7.5 cm. Cond. U
Vier delen zilver: drie x Hollands zilveren theeduimen/schepje en een zilveren suikerbakje in de vorm van een kolenkit, 835/000 Totaal gewicht ca. 103 gr. Cond.:U
Zilveren olijflepel met ajourgezaagde bak en gecontourneerde steel met fraaie Biedermeier graveringen, L.14cm., MT: J.H.Schouten Amsterdam, ca. 1854, 835/000, ca. 14gr.
Zilveren balpen, 835, en zilveren vulpen met goudkleurige schrijfpunt, 925, beiden bewerkt. totaal ca 37 gr.
Zilveren pen, Dupont, slank model met lijnen bewerkt, nieuw. ca 25 gr.
Twee zilveren zoutlepeltjes 835/000, steel met parelrand en monogram, ca. 1872. L.8cm., samen ca. 20gr.
Zilveren briefopener, sterling, met Amerikaanse munt, one dollar 1898.
Stel Engels sterling zilveren strooiers met kabelmotief, afschroefbare dop en glazen binnenwerk. H.11.5 cm., Cond.:U
Zwitserse zilveren lepel met spatelheft steel. MT: Jacques David Louis Bessiere- Lausanne ca. 1800, L.21.5cm., ca.53gr.
Uitgebreid plated bestek etc. o.a; bestek, eierdoppen, taartschep, servetringen, opdienlepels etc. COnd.: G