Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren collier met bal 801
Zilveren collier met bal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3 Zilveren horlogeketting 776
3 Zilveren horlogeketting

Resultaat:

50 EUR

Zilveren collier met hanger 777
Zilveren collier met hanger
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Zilveren collier en hanger rhodoniet 779
Zilveren collier en hanger rhodoniet

Resultaat:

40 EUR

Zilveren armband 661
Zilveren armband
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Zilver vergulde armband 780
Zilver vergulde armband

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Goldplated hanger met amethist 782
Goldplated hanger met amethist

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zwaar vergulde slavenband 787
Zwaar vergulde slavenband

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren armband 803
Zilveren armband

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren choker en ring met markesiet 752
Zilveren choker en ring met markesiet

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren armband en hanger met lapis 734
Zilveren armband en hanger met lapis

Resultaat:

60 EUR

Collier van barnsteen 701
Collier van barnsteen
Startprijs 60 EUR
Zilveren ring barnsteen 702
Zilveren ring barnsteen
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Zilveren armband 705
Zilveren armband

Resultaat:

45 EUR

Zilveren design armband 706
Zilveren design armband
Startprijs 90 EUR
Verkocht
4 Zilveren sieraden met markesiet 727
4 Zilveren sieraden met markesiet

Resultaat:

90 EUR

2 Zilveren ringen 728
2 Zilveren ringen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
4 Zilveren hangers 686
4 Zilveren hangers

Resultaat:

110 EUR

4 Zilveren ringen 656
4 Zilveren ringen
Startprijs 90 EUR
2 Zilveren ringen 678
2 Zilveren ringen
Startprijs 50 EUR
Lot zilveren ringen met zirconia, 7x 676
Lot zilveren ringen met zirconia, 7x
Startprijs 70 EUR